[Katowice] Proszę o kontakt osób z okolic Katowic

Szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać w cztery oczy? Myślisz, że w Twojej miejscowości tylko Ty masz nerwicę/depresję czy inne zaburzenia? Teraz masz okazję odnaleźć bratnią duszę w Twojej okolicy.

Re: [Katowice] Proszę o kontakt osób z okolic Katowic

przez betty_boo 06 sty 2010, 21:51
co to jest mierdolenie?:)

przez Pstryk 06 sty 2010, 22:25
betty_boo, takie wulgarne określenie miętolenia :lol:

Betty umawiałyśmy się na salse :!:
Pstryk

przez betty_boo 06 sty 2010, 22:48
a, bo mi się to skojarzyło z innym słowem jakby tak zamienic pierwsza literkę...niecenzuralnym:)

no własnie, co z tą salsą? może jednak przydałaby się jakaś wstępna lekcja u patrycji? a jak tam będą same baby na tej salsie? będę sie czuła jak na dyskotece w podtswówce:)))

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Pstryk 07 sty 2010, 17:39
bettyyyyyyy, ale masz skojarzenia :lol: zbieżność oczywiście przypadkowa XD

Ja się tak wstydzę od razu tak ja nawet kroczku nie umie może by Pati najpierw nam jakieś lekcje w szatni dala????? Tyle że ja jestem dyspozycyjna jedynie od pn do pt od 9tej do 13tej domyślam się, że wy macie normalny czas pacy:(
Pstryk

przez betty_boo 07 sty 2010, 23:43
hmmm..hmmm... a co z weekendami? bo same imprezy też są w sob czy niedz wieczorem.

chyba będziemy w takim razie musiały urządzić jakąs nocną lekcje:)

przez ALEKS*OLO 07 sty 2010, 23:46
ja tez kce :twisted: slase z Wami !!
"Kobiety i koty zawsze będą robić to, co chcą, a mężczyźni i psy powinni się zrelaksować i powoli oswajać z tą myślą."

"Panować nad sobą to największa władza" - Seneka
ExModerator

przez Pstryk 08 sty 2010, 00:35
Weekendy nie - albo pracuje 24h/d albo jestem w bielsku betki_boo, jak Wam gra późno to mi tym bardziej:) mów kiedy gdzie i jestem. Olo trza na spotkania chodzić:)
Pstryk

przez *Monika* 08 sty 2010, 00:47
A ja?

mam do Katowic 38 km ;-)
Obrazek
Główny Moderator

przez wovacuum 08 sty 2010, 08:29
to mi plytè z salsà wyslijcie!!ja tez chcè!!bèdè tancowac w domu :twisted: Monika1974, pisalismy o spotkaniu w grudniu,dlaczego siè nie odezwalas??fajnie bylo :D ja bèdè dopiero w kwietniu,ale masz okazjè teraz spotkac siè z dziewczynami!warto!pozdrawiam dziewczyny!
wovacuum

przez betty_boo 09 sty 2010, 13:32
wovacuum szkoda ze tak krótko się widziałyśmy na tym spotkaniu ... co do salsy to chyba wyślę Wam nr gg do patrycji i się dogadacie, mi będzie łatwiej się dopasowac a nie jestem za dobrym kaowcem do ustalania spotkań:)

przez edyta131 12 sty 2010, 21:49
Witajcie
dzięki dziewczyny za spotkanie -to grudniowe oczywiście!!!! :D ......wiem trochę póżno się odzywam , ale mam jakąś awersję do pisania na forum :roll:, muszę się wreszcie przełamać. Tak zaczęłyście wspominać o salsie, to może macie namiar na jakąś fajną szkołę tańca w Ka-cach, bo też mi się zachciało, a jestem kompletnym beztalenciem w tej dziedzinie i chętnie bym się czegoś nauczyła.
pozdrawiam

przez betty_boo 12 sty 2010, 22:35
no wreszcie koleżanko:) czekałam na odzew:) jak u Ciebie? jak Twoja terapetka?:) hehe

przez edyta131 13 sty 2010, 06:21
Miło czytać że ktoś na mnie czekał haha :D . Terapia ......cóż....lepiej ten temat uczcić minutą ciszy, bo na chwilę obecną nie widzę żadnego rozwiązania i nie mam żadnego pomysłu żeby się odblokować i żeby wreszcie coś drgnęło, kobietka się dwoi i troi, a ja dalej swoje, trzęse się u Niej i debilnieje całkowice....i tak już od kilku miesięcy. Wczoraj mnie olśniło, chyba sobie ubzdurzyłam w moim durnym łbie że ona Mnie ocenia (mam tak z niektórymi ludzmi i nie potrafię się od tego odciąć), to determinuje całe moje zachowanie, nie potrafię być sobą , nie potrafię myśleć , czuć czegokolwiek, oprócz strachu ,że zrobię coś , zachowam się w sposób nieakceptowalny i zostanę odrzucona (rzygać mi się chce jak zachowuję się jak biedne opuszczone i zahukane dziecko)stara baba ze mnie a ja dalej próbuję sprawić by kochali i podziwiali mnie wszyscy ........tak więc szjby ciąg dalszy, a ja właśnie próbuję się nauczyć czegoś na zaliczenie, bo znowu historia zatoczy koło i rzucę następne studia , zanim one zdążą rzucić mnie :mrgreen: ...oj , a ochotę na to mam wielką, tylko obiecałam sobie że spróbuję się przemóc i przerwać choć jedno błędne koło.

przez betty_boo 13 sty 2010, 17:37
edytko ja mam tak samo tez czuje sie oceniana i pragne zadowolic cały świat kosztem siebie wiedzac ze to jest niemożliwe... ja bym te babkę zamieniła na miejsce które Ci polecałam. ciesze się ze się odezwałas.sesje na pewno zaliczysz , nie martw się, trzymam kciuki i do usłyszenia a najlepiej do zobaczenia!!!

Sortuj wg