[Katowice] Proszę o kontakt osób z okolic Katowic

Szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać w cztery oczy? Myślisz, że w Twojej miejscowości tylko Ty masz nerwicę/depresję czy inne zaburzenia? Teraz masz okazję odnaleźć bratnią duszę w Twojej okolicy.

Re: [Katowice] Proszę o kontakt osób z okolic Katowic

przez samotniczka 15 sie 2008, 09:29
Witaj Paweł.
Spotkania nerwusków robimy w centrum Katowic gdyż większość osób tam nie mieszka i tak jest dla wszystkich najwygodniej powiedzmy odległościowo ;) z Mikołowa też jest dość blisko :)
Tak więc przy najbliższym spotkaniu śmiało wbijaj do nas, nie gryziemy (chyba) :D

A propos - miało być w weekend spotkanko o ile pamiętam, gdzie się podziali wszyscy chętni?

przez Pstryk 15 sie 2008, 10:09
Paweł89, mieszkam niedaleko więc na/z spotkanka mogę Cię podrzucić [samochodem];)

A co do spotkania - nikt samotniczko nie pisał o konkretach - osobiście ja, Moni i Arni jesteśmy już wyleczeni z organizatorki :roll: ale jeśli będziesz miała ochotę chętnie się z Tobą spotkam - niestety w tą sobotę już wyjeżdżam z Katowic. Trudno mi powiedzieć, czy będę za tydzień ale na pewno od września będę non stop ;) więc czekam na info od Ciebie [i innych zainteresowanych].
Pstryk

przez Paweł89 15 sie 2008, 22:41
no to spróbuje , tylko napiszcie kiedy co i jak, to się dogadam z bethi i też przyjeżdżam, SAMOTNICZKO, jeśli chodzi o tą sobote (16.08.08) to ja bardzo chetnię, moge nawet sam przyjechać jak bethi mówi że wyjeżdża

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Pstryk 18 sie 2008, 20:49
I jak tam Paweł89, było jakieś spotkanie :?:
Pstryk

przez Paweł89 18 sie 2008, 21:13
Nic niestety, mam nadzieje że coś będzie w tą sobote.

przez Korba 19 sie 2008, 14:07
bethi napisał(a):Cóż, osobiście miałam wiele planów co do spotkań z ludźmi... ale nie potrafię. Zamykam się w czterech ścianach. Właściwie to nie wiem dlaczego, co się dzieje. Qrcze, a tak bardzo chciałabym z kimś pogadać :-|

Mam podobnie... Równocześnie chcę i nie chcę do ludzi...
Korba

przez Pstryk 19 sie 2008, 16:57
Ehh, podejrzewam, że to przez cała tą sytuację - za półtorej tygodnia przeprowadzam się do Katowic, zostaję bez pracy i tego, co znam... Dziwne, bo całe życie pomieszkiwałam to tu to tam i nigdy mi to nie przeszkadzało. Bardzo mnie to wkurza bo mam świadomość, że przez takie zachowanie pogłębię swoje problemy. Ciężko mi się przemóc. Ma ktoś na to jakiś sposób :?:
Pstryk

przez monika 09 wrz 2008, 18:32
witam mam prosbe ktos z was moze mi podac adres gdzie moge udac sie do psichiatry bezplatnie na terenie Katowic?
to dobrze:)rozchorowalam sie i juz chyba koniec ze mna...

przez Pstryk 10 wrz 2008, 10:36
monika, tu znajdziesz conieco ;)
katowice-t305.html
Pstryk

przez evelina 10 wrz 2008, 12:06
jestem z Katowic..
evelina

przez jussi777 10 wrz 2008, 14:39
Ja mieszkam w okolicy katowic i z checia bym sie spotkala.

przez Pstryk 10 wrz 2008, 18:57
Cześć dziewczyny :D Skąd dokładnie jesteś jussi [możesz napisać na pw]?
Pstryk

przez _Amelka_ 11 wrz 2008, 07:57
monika napisał(a):witam mam prosbe ktos z was moze mi podac adres gdzie moge udac sie do psichiatry bezplatnie na terenie Katowic?

Poradnia Leczenia Nerwic - katowice, ul. Lompy przy Zespole Wojewódzkich Poradni Specjalistycznych w katowicach. Lekarz dr Jacek Przybyło- b.fajny, profesjonalny :)
W tym samym budynku, pomieszczeniach (tylko do poludnia) znajduje się też Poradnia Zdrowia Psychicznego-tam przyjmuje więcej lekarzy-tez darmowo, ale nie znam ich, wiec nie wiem, jacy są.

przez zagubiony 21 wrz 2008, 20:39
Cześć. Bywam w Katowicach raz w tygodniu, od 2. połowy października to będzie jeden dzień w tygodniu + każda sobota.

Sortuj wg