[Katowice] Proszę o kontakt osób z okolic Katowic

Szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać w cztery oczy? Myślisz, że w Twojej miejscowości tylko Ty masz nerwicę/depresję czy inne zaburzenia? Teraz masz okazję odnaleźć bratnią duszę w Twojej okolicy.

przez Wypalony 31 sie 2006, 11:10
Ja moge sie spotkac kiedy badz, pod warunkiem ze bede znal date z jakims rozsadnym wyprzedzeniem. Takze ja sie dostosuje.

przez listonosz 31 sie 2006, 12:12
witam mysle ze godzina 16 jest ok no to do zobaczenia :D

[ Dodano: Czw Sie 31, 2006 12:38 pm ]
ok proponuje 17 wrzesnia 16 kolo empiku lub skarbka moze byc ? :D
Miłosc zwycięża

NOWY...

przez wormie 04 wrz 2006, 13:35
hej wszystkim... mam pewne problemy z samopoczuciem juz od ponad 2 lat... chyba pora cos z tym robic:/ w miedzy czasei podejrzewaja u mnie nadcisnienie i w ogole a ja chcialbym wiedziec czy podwyzszone cisnienie moge miec z powodow psychicznych?... w ogole to od ponad pol roku z przerwami faszeruje sie drobnymi dawkami afobamu bo czuje ze mi to pomaga... ale musze DO LEKARZA... bo tak donikad nie dojde.. od afobamu juz sie chyba uzaleznilem a czuje sie i tak tragicznie:/ a nawet niewiem czy to depresja czy nerwica:/ czy co? w ogole raczej niby nie mam powodow a jednak jak mam "ten gorszy czas" to nie wiem co sie ze mna dzieje:/ poprostu chce byc z powrotem jak dawniej i tyle!
bez zadnych tabletek.... to moze zna ktos jakiegos dobrego psychiatre??? naprawde dobrego?........ co wprowadzilby mi jakies leczenie skueczne jakas terapie, normalne leki... ? jestem z Wodzisławia Sląskiego, to obok Rybnika - tu jest szpital psychiatryczny ale nie wiem czy tak tam z drogi przayjmuja... w ogole juz paru psychologow zaliczylem u mnei w miescie (TRAGEDIA!!!) nic mi to nie dalo bo oni mnie chyba olewaja... ja raczej nie wygladam na czlowieka z depresja... a kto wyglada??? mam 22 lata dopiero i raczej no zawsze bylem pogodnym czlowiekiem.. ale tez bardzo slabym:/
pozdrawiam wszystich.. a czy ktos w ogole uleczyl sie na 100%??? czy nerwica jest przypisana nam juz na zawsze??????mnie to przeraza najberdziej...powaga

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Wypalony 08 wrz 2006, 11:48
OK, czas sie spotkac moi drodzy! :D Na poczatek prosilbym o wypowiedzenie sie komu bardziej pasuje 16 wrzesnia(sobota) o 16 pod empikiem, a komu bardziej 17 wrzesnia(niedziela) rowniez pod empikiem w centrum Katowic.
I na koniec jedna, wielka prosba. Spotkajmy sie, razem zawsze razniej, wiec sprobujmy sie troche zintegrowac, zwlaszcza ze osob z szeroko rozumianej aglomeracji slaskiej ostatnio na forum przybylo (i nie mowie tu tylko o swojej skromnej osobie). :D
"Moja pieśń życia jeszcze dla mnie nie zamilkła
Niejedna przestrzeń jeszcze mój usłyszy głos"
Jacek Kaczmarski "Obława III"

przez Magda-27 08 wrz 2006, 12:14
Ja wolę sobotę :D
szukam osób chętnych podjąć współpracę z FM GROUP Polska http://www.perfumyfm.sileman.net.pl
Przyjaciel forum

przez listonosz 08 wrz 2006, 14:24
dostosuje sie do wiekszosci :smile:
Miłosc zwycięża

przez Wypalony 10 wrz 2006, 18:12
Dobrze, skoro wiekszego odzewu jak na razie nie bylo, to ja proponuje sobote o 16.00 pod Empikiem w centrum Katowic.
To znaczy nie, nie proponuje...Spotykamy sie 16 wrzesnia czyli w sobote pod Empikiem w centrum Katowic :D Kto tylko moze przyjsc niech to zaznaczy jasno i czytelnie, jesli choc trzy osoby sie zbiora, to spotkanie nie moze ulec odwolaniu. :D

przez listonosz 10 wrz 2006, 19:35
tak bede 16 w katowicach o 16 narazie :D
Miłosc zwycięża

przez Wypalony 13 wrz 2006, 17:56
No coz... Jak dotad poza skromna osoba autora tego postu zglosila sie tylko jedna osoba... Ja wiem ze Katowice (wraz z szeroko rozumiana okolica:Ruda Slaska, Sosnowiec, Myslowice itd) to nie Nowy York, ale jakos nie chce mi sie wierzyc ze nikt wiecej nie jest zainteresowany takim spotkaniem... W kazdym razie jesli do piatku nikt wiecej sie nie zglosi to spotkanie nie ma chyba niestety sensu... Wobec tego prosilbym osoby dotychczas organizujace takie "spotkania integracyjne" :smile: o zmobilizowanie forumowej spolecznosci z "naszych" stron i zorganizowanie czegos w terminie odpowiadajacym wiekszosci. Ja ze swojej strony postaram sie dostosowac...

przez gusia 13 wrz 2006, 21:50
No cóż....ja chętnie bym uczestniczyła w takim spotkanku,tylko niestety...nie dam rady :( :( :(
Powodem nie jest brak czasu,dla ludzi z którymi można Fajnie pogadac czas mam zawsze. :smile:
Powodem są moje "głupie"lęki...nie jestem jeszcze w stanie "aż"tak oddalic się od miejsca zamieszkania :cry:
Zmieniłam leki,mam nadzieję że pomogą i na następnym spotkaniu będę mogła by razem z Wami.Tymczasem życzę dobrych humorów i ...no wiecie...udanego spotkania :P :P :P
Pozdrawiam.gusia
Płyń mój bluesie,płyń...
niebieski kwiat i kolce

przez alvesta 15 wrz 2006, 21:53
Heh, szczęście? Dawno tutaj nie wchodziłam i dziś akurat. Chętnie podskocze do Katowic jutro na spotkanie, tylko......... będzie?

przez Wypalony 16 wrz 2006, 00:48
Coz, spotkanie raczej nie dojdzie niestety do skutku...
Tym razem oczywiscie! :smile: Ale licze na to ze nasza lokalna spolecznosc sie zmobilizuje i zdolamy ustalic termin ktory bedzie pasowal wiekszej liczbie osob.

przez Panktos 01 paź 2006, 20:10
Witam. Jestem z Katowic i chętnie się z Wami spotkam. Będę zaglądał do tego działu raz na czas także pewnie mnie info nie ominie ;)

przez Nevada 02 paź 2006, 01:36
tez jestem z okolic Katowic, jakby co to możecie na nie liczyć.
nie pomagam na pw.
nie pomagam w ogóle.

Sortuj wg