[Kraków]

Szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać w cztery oczy? Myślisz, że w Twojej miejscowości tylko Ty masz nerwicę/depresję czy inne zaburzenia? Teraz masz okazję odnaleźć bratnią duszę w Twojej okolicy.

Re: [Krakow]

przez Czarny_Kot 16 mar 2010, 23:01
Medinorm jest całkiem niezły, ja chodzę tam na terapię i jestem dość zadowolona, no i jest bezpłatny.

przez pospolity 18 mar 2010, 10:55
Czarny_Kot napisał(a):Medinorm jest całkiem niezły, ja chodzę tam na terapię i jestem dość zadowolona, no i jest bezpłatny.
Do którego chodzisz? Zadzwoniłem do tego przy rynku, bo mieli imponujący wybór lekarzy i terapeutów, ale okazało się, że w tym szczególnym miejscu specjalizują się w leczeniu psychoz :P

przez madseason 18 mar 2010, 12:22
wow, medinorm ma mnóstwo punktów, chyba też tam podzwonię, zwłaszcza, że czają się prawie tuż przy moim domu ;) mam nadzieję, że wszystkie są na nfz, bo mnie nie stać na prywatne terapie...
auf der verzweifelten Suche nach meinem wahren Selbst...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez pospolity 18 mar 2010, 14:22
Matko przenajświętsza, dodzwoniłem się do Psyche i Medinormu próbując umówić się do psychologa, a tu terminy na czerwiec. No jasna cholera!

[Dodane po edycji:]

OK, w związku z tym co napisałem wyżej - czy ktoś poleci jakiegoś psychologa przyjmującego prywatnie? Żebym jeszcze zdążył uzyskać jakąś pomoc przed Euro 2012? I przy okazji jeśli ktoś ma informacje odnośnie tego ile takie posiedzenie może kosztować - bardzo bym prosił o poczęstowanie.

przez gosc1211 18 mar 2010, 23:45
Wojewódzka Przychodnia Zdrowia Psychicznego
ul. Olszańska 5 (II piętro)
31-513 Kraków
rejestracja tel. (12) 412 09 76

tam jest grupowa psychoterapia z nfz

przez soulfly89 18 kwi 2010, 16:13
mam pytanie - znacie może jakieś grupy wsparcia albo fundacje w Krakowie, pomagające osobom chorym psychicznie wrócić do życia w społeczeństwie - znaleźć pracę i wsparcie? szukałam w Internecie, ale prawie nic nie znalazłam. jeśli coś wiecie proszę piszcie.

przez shinri 27 kwi 2010, 15:47
Witam!
Moja lekarka doradziła mi terapię grupową ze względu na problemy w kontaktach z grupą rówieśniczą (studiuję). Byłam na Lenartowicza ale powiedzieli mi, że ich typ terapii nie jest odpowiedni dla mnie. Teraz zastanawiam się nad Pro-Psyche na ul Śląskiej i terapią w ScanMedzie. Czy ktoś mógłby mi coś powiedzieć na temat terapii grupowej w tych ośrodkach? Słyszałam, że na Śląskiej średnia wieku jest dosyć wysoka, co, biorąc pod uwagę rodzaj moich problemów. nie byłoby raczej pomocne.
Z góry dziękuję za informacje :)

przez C(c)złowiek 10 maja 2010, 17:52
Hej! Kiedy teraz macie spotkanie w Krakowie? Bo ja tu niedługo przyjezdzam na weekend to mogłbym wpaść :) Pozdrawiam! :)
"Żyjemy w świecie przyjemności pozbawionych radości" ;) Erich Fromm
GG: 5365347

przez MarS 24 maja 2010, 22:35
Hej jestem pierwszy raz na tym Forum i widzę że organizujecie spotkania i wspieracie się wzajemnie:). Chciałbym się wybrać kiedyś z Wami na takie spotkanie ponieważ też dręczy mnie to choróbsko przeklęte. Oczywiście że teraz będę się starał iść już do lekarza ale może fajnie by było porozmawiać z innymi ludźmi doświadczonymi w przejścia. Więc jeżeli jest taka mozliwość dajcie znać a bardzo chętnie się pojawię:)

przez stephanus 29 maja 2010, 20:49
Długo nie zaglądałem na forum, ale znowu czuję, że jest mi ono potrzebne.

To jak? Ma ktoś ochotę na spotkanie w przyszłym tygodniu?
stephanus

przez zagubionywsieci2 02 cze 2010, 03:41
Witam mam nerwicę natręctw...Planuję wizytę u psychiatry, jakiego możecie polecić psychologa albo psychoterapeutę (kobieta) gdzie można leczyć się za darmo i która ma naprawdę powołanie do zawodu oraz jest sympatyczna...

Z góry dziękuję za jakikolwiek post/ wiadomość.

przez kubaka666 05 cze 2010, 20:24
witam

to mój pierwszy post

nie jestem z Krakowa, ale studiuję i mieszkam w Krakowie, chociaż nie wiem jak to z tymi studiami będzie bo od jakichś 3 tygodni wogóle się nie uczę, ze względu na depresję, ale chętnie bym się wybrał na jakieś spotkanie forumowiczów, muszę zacząć do ludzi wychodzić

pozdrawiam
Kuba
śmieszy mnie to co napisałem powyżej.

"jesteś dziwny." i słowo nerwicą się stało.

przez Miniaa 13 cze 2010, 17:40
To w końcu musi ustalić jakis termin, bo tak to nigdy sie nie spotkamy. mnie pasuje termin po sesji, czyli po 28 czerwca. Inne propozycje?
Kiedyś zatrzymam czas
I na skrzydłach jak ptak
Będę leciał co sił
Tam, gdzie moje sny,

przez comatom 05 lip 2010, 07:54
hej
jestem z kraka-powróciła do mnie pieprzona nerwica lękowa-jest ktos kto moze polecic sprawdzonego psychologa???
spotykacie sie w realu?
gdyby ktos mial ochote na wypad ....rower....
prosze o kontakt
comatom@interia.pl
comatom

Sortuj wg