[Kraków]

Szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać w cztery oczy? Myślisz, że w Twojej miejscowości tylko Ty masz nerwicę/depresję czy inne zaburzenia? Teraz masz okazję odnaleźć bratnią duszę w Twojej okolicy.

Re: [Krakow]

przez LSDisland 19 sie 2009, 19:06
Po skończonej kuracji SSRI :) chętnie spotkam się z kimś w Chrzanowie lub okolicach. Pozdrawiam, pisać na PW.
Wolny od leków?

przez kalakinga 29 sie 2009, 13:47
witam serdecznie,
bardzo proszę o wsparcie Wasze, mianowicie od 3 miesięcy cierpię. mam trojkę dzieci, ostatnie urodziłam przez cesarkę w kwietniu i jak mała miała 2 miesiące to napadła mnie nerwica - zaczęło się od kołatania serca - a pozniej przayszedl okropny lęk który trwa juz 3 miesiac - naturalnie jest mniejszy, bo od 3 tyg. biorę Zoloft. Czy ktos brał ten specyfik i czy miał pozytywne reakcje. Nie mogę tak funkcjonowac, w lęku non stop, ranki są najgorsze. jestem w psychoterapii od 2007 roku, wowczas takze zakolatało mi serce na super wakacjach i nakręcilam sie lękiem okropnym i wylądowałam u psychiatry w koncu - przepisał Seroxat i po tygodniu było dobrze. Seroxat przestałam brac w lipcu zeszłego roku, bo zaszłam w ciążę:) I dwa miesiące po porodzie a dzien przed wyjazdem meża i synka nad morze znow to serce... Czy jest tu może takze mama jakaś? pozdrawiam serdecznie kalakinga

przez ZagubionyWsieci 03 wrz 2009, 17:07
Witam serdeczniem, czy możecie mi polecić dobrego, miłego, sympatycznego psychiatrę z Krakowa? Jest cała masa psychiatrów w Google, ale niewiem którego wybrać, nie ukrywam, że chciałbym aby była to kobieta...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez pani zwierzak 04 wrz 2009, 23:49
Booooo :D
W związku ze spotkaniem proponuje Krzysztofory w tą sobotę!!
rytmy wpływająco relaksująco na nerwicę :lol: :P
Ja i Olka i Radek będziemy!!!
Jest jak jest, a nie jak być powinno.

przez ZagubionyWsieci 05 wrz 2009, 14:49
Będe wdzieczny za pomoc w poprzedniej wiadomosci :(

przez ania_krak 10 wrz 2009, 20:02
witajcie,

wczoraj dowiedzialam sie ze zostalam zakwalifikowana na terapie grupowa na lenartowicza
z jednej strony bardzo tego potrezbuje ale z drugiej strony mam pewne obawy
czy ktos z was byl na tej tarpii, amoze ktos tez sie wybiera?
bede wdzieczna za kontakt

pozdrawiam
ania

przez offtopic 10 wrz 2009, 23:02
ania_krak napisał(a):witajcie,

wczoraj dowiedzialam sie ze zostalam zakwalifikowana na terapie grupowa na lenartowicza
z jednej strony bardzo tego potrezbuje ale z drugiej strony mam pewne obawy
czy ktos z was byl na tej tarpii, amoze ktos tez sie wybiera?
bede wdzieczna za kontakt

pozdrawiam
ania

Witaj. Chodziłem tam na terapię w 2007r, był to mój pierwszy kontakt z leczeniem i w ogóle z terapią. Bardzo dobrzy terapeuci, ale niestety nie byli w stanie mi pomóc(wtedy sam nie byłem na to gotowy, niepotrzebnie rzuciłem się na głęboką wodę). Na początku tygodnia jestem umówiony na rozmowę z doktorem na Lenartowicza, i jak dobrze pójdzie to spotkamy się na grupowej :)) ( choć wątpię bo pamiętam że ostatnio trochę się naczekałem na termin).
Zmiany nadeszły, małe bo małe ale cieszą :)

przez ania_krak 11 wrz 2009, 12:15
Witaj,
dziekuje za odpowiedz na mojego posta:)
z tego co piszesz wynika ze aby skorzystac z tej terapii trzeba byc do niej odpowiednio przygotowanym
bylabym wdzieczna gdybys mogl napisac cos wiecej o tym jak to wyglada
na pw podalam swoje gg:)

pozdrawiam
ania

przez fionaaa 23 wrz 2009, 10:37
Aniu ja wprawdzie nie będę tam chodzić na terapię.Tak mi powiedziała pani psycholog z którą rozmawiałam.Jednak myślę nie masz czym się martwić bo ja po samej kwalifikacji stwierdziłam że pracują tam dobrzy specjaliści.Pomimo że były to rozmowy kwalifikujące na terapię(zarówno z lekarzem jak i z psychologiem)to wiele sobie uświadomiłam.
Ja nie jestem z Krakowa ale myślałam żeby tam na Lenartowicza chodzić na terapię.I to nie tak że mój problem jest błahy ale chodzi raczej o to że potrzebuję indywidualnej i grupowej i ta grupowa mogłaby być dla mnie za krótka i mogłabym sobie nie poradzić-raz ze względu na inny profil leczenia a dwa ze względu na zbyt krótki okres jeżeli o mnie chodzi.Jedno jest pewne trzeba chcieć się leczyć i mieć właściwą motywację.Wtedy terapia przynosi efekty.
Powodzenia na terapii.

przez Fuchs 16 paź 2009, 17:22
ania_krak - napisz jak Ci tam na tej terapii?

przez erWin 17 paź 2009, 20:26
ja też jestem chętna na spotkania, ale jak cos to najlepiej w weekendy ponieważ nie mieszkam w krk
erWin

przez Ridllic 17 paź 2009, 21:13
tak czytam ten temat i dochodzę do wniosku ,że nasze miasto jest najbardziej nie zorganizowane wszyscy się spotykają tylko nie Kraków hahha ciekawe ile tych spotkań się powiodło co jest tutaj zapowiedziane sam wiem o jednym na którym bylem a reszta ;)
Ridllic

przez erWin 17 paź 2009, 21:59
to trzeba się zorganizować jakoś. może w przyszły piatek? ustalcie jakiś fajne miejsce, jakaś kawiarnie, żeby mozna było spokojnie usiąść i porozmawiać, powymieniać się doświadczeniami, pożalić albo może własnie na chwilę zapomnieć o naszych depresjach i nerwicach i pogadać o czyms calkiem normalnym
erWin

przez Fuchs 18 paź 2009, 23:07
To co, spotykamy się w trójkę?
Napiszcie co Wam dolega na pw, lub na ogólnym.
Ja mam F40 F60.

Sortuj wg