[Kraków]

Szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać w cztery oczy? Myślisz, że w Twojej miejscowości tylko Ty masz nerwicę/depresję czy inne zaburzenia? Teraz masz okazję odnaleźć bratnią duszę w Twojej okolicy.

Re: [Krakow]

przez Agarfieldka 23 lip 2009, 20:18
To i ja pozdrawiam gorąco kolegę Atio, który ożywił Krakusów :)
Wszyscy kłamią - ale to nic nie szkodzi, bo i tak nikt nikomu nie wierzy.

przez Atio 24 lip 2009, 16:43
Ja bardzo chętnie :D
W dodatku w weekend który proponujesz mam urodziny :D
Więc chętnie zrobię sobie prezent poznając kogoś z podobnymi problemami jak ja ;)

przez jacekkrk 29 lip 2009, 06:39
Witam krakusów.
To również mój 1 post tutaj. A problem mój polega na tym, że odczuwam lęki. To chyba nazywa się nerwicą. Lęk głównie dotyczy tego, że całkiem mi się pokręci, sfiksuję, stracę kontakt z rzeczywistości. Co najgorsze boję się, że mogło by to doprowadzić do wyrządzenia krzywdy bliskiej osobie. Na co dzień jestem bardzo spokojny, 0 agresji, wszystko przeżywam emocjonalnie. Najgorsze jest właśnie to poczucie, że stan się pogarsza, i prowadzi on do jakichś poważniejszych zaburzeń, a ja na to nie mam wpływu.
Ostatnio zdecydowałem się iść do psychologa/psychiatry. Chciałbym normalnie żyć, cieszyć się tym co jest wokół mnie. Niestety teraz do jestem więźniem samego siebie, a moja samoocena i poczucie własnej wartości wynosi 1 (w skali od 0 do 10). Jestem bardzo nieśmiały, i raczej źle czuję się w grupie ludzi. Dlatego właśnie nie mam prawie znajomych.

Może ktoś miał podobny przypadek, odczucia. Z chęcią wysłucham jakichkolwiek porad, spostrzeżeń, doświadczeń na ten temat.

Pozdrawiam
Jacek

[Dodane po edycji:]

Jeśli ktoś miałby ochotę pogadać, oto mój numer gg: 6269242

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez LostRealms 31 lip 2009, 12:41
Hej Krakusy! Mam pytanko: skończyły mi się leki na serce i psychotropy, zgodnie z planem zadzwoniłem do mojej przychodni ale okazało się, że dziś już żaden lekarz nie przyjmuje i żebym sobie przyszedł w poniedziałek. Gdzie moge iść po recepte w takiej sytuacji? Moge mieć poważne jaja ze zdrowiem jak ich nie zażyje;/ Wiem, że dałem d**y czekając znowu na ostatnią chwilę zamiast myśleć na zapas ale byłem pewny, że dziś jakiś lekarz u mnie przyjmuje;/ Wizyta prywatna niestety odpada totalnie sie spłukałem.

przez Ridllic 31 lip 2009, 13:54
pomoc całodobowa LostRealms, tylko zabierz opakowania i coś co potwierdzi ze je musisz zażywać dla każdej dzielnicy jest ośrodek z całodobową przychodnią rozpatrz się gdzie dla Ciebie jest i uderzaj tam
Ridllic

przez ania_krak 02 sie 2009, 18:36
Witajcie, ja tez jestem z Krakowa. Cierpie na nerwice lekowa od 3, 5 roku. i dopiero dzis odkrylam to forum, moze lepiej pozno inz wcale:) zawsze wydawalo mi sie ze ze swoimi problemami jestem sama, choc czesc znajomych i rodzina wiedza o tym. Od ponad 2 lat probuje sie leczyc, no wlasnie probuje...sa gory i dolki, wzloty i upadki, czasami mysle ze nigdy z tego nie wyjde. mialam kontakt z kilkoma psychoterapeutami, ale niestety nikt z nich nie potrafil mi pomoc. Mam pytanie do Was czy znacie kogos w Krakowie kto prowadzi skuteczna terapie przy nerwicy lekowej? Bede bardzo wdzieczna za pomoc. pozdrawiam wszystkich Krakusow na Forum. Ania.

przez Atio 02 sie 2009, 21:59
Witaj Aniu :smile:

Dasz radę u mnie róznie bywało i też myślałem że z Tego nie wyjdę nigdy...a jest coraz lepiej :smile: i będzie jeszcze lepiej ;)
A Co do psychoterapeuty to moim zdaniem znam dobrego,ale co by nie robić kryptoreklamy podbij na pw to coś Ci spróbuje doradzić :smile:
Głowa w góre

Ps.Jak tam Krakusy z weekendowym spotkaniem?:)

przez ania_krak 03 sie 2009, 13:30
[quote="Atio"]Witaj Aniu :smile:

Dasz radę u mnie róznie bywało i też myślałem że z Tego nie wyjdę nigdy...a jest coraz lepiej :smile: i będzie jeszcze lepiej ;)
A Co do psychoterapeuty to moim zdaniem znam dobrego,ale co by nie robić kryptoreklamy podbij na pw to coś Ci spróbuje doradzić :smile:
Głowa w góre

Dzieki:)
jak w piosence Tilt.."jeszcze bedzie przepieknie, jeszcze bedzie normalnie"......:) nie wiem czy dotrwam, na razie jest bardzo ciezko, nie spie juz 3 noc z rzedu i powoli wymiekam
udalo mi sie podbic "pw" :) wiec czekam na namiary. z gory dzieki!

P.S. co do spotkania, to zalezy od formy, ale jezeli do weekendu wyjde na prosta to chetnie!

przez roślina 03 sie 2009, 17:44
ja też chętnie bym się spotkał w weekend.

przez ania_krak 04 sie 2009, 13:23
hej,
to znowu ja...
cos widze cicho tu i pusto
nie dostalam zadnej odpowiedzi na mojego posta:(((
czy ktos moze mi tu pomoc??
bardzo prosze o namiary na sparwdzonego terapeute
niech sie ktos odezwie blagam!!!!bo juz nie mam sily................
Ania

przez ania_krak 05 sie 2009, 12:53
cos czuje ze z waszym spotkaniem bedzie tak samo jak z odpowiedzia na moje pytanie....
zalamka!!!!
jest tu ktos wogole na tym forum?
ktos zywy?????????

[Dodane po edycji:]

to dziwne bo jest to forum poswiecone nerwicy i nikt tu nie zna zadnego terapeuty(???!!!), albo nie chce sie taka wiedza podzielic to na co wam to forum wogole i to spotkanie??????
czegos tu nie kumam

P.S.
cytat z forum:/ z cyklu dyskusje prowadzace do nikad/
spotkajmy sie
no jasne fajnie byloby sie spotkac
no mozebysmy sie tak spotkali
no czemu nie

itd, itp.................

smutne to jakos, totalna bezradnosc? czy olewka??

przez roślina 05 sie 2009, 21:26
co do ewentualnego terminu, to mam wolny piątek wieczorem i całą niedzielę
lub sobota późno wieczorem, ale nie na pewno

przez Atio 07 sie 2009, 16:05
No i jak Krakusy?Już Piątek i nic nikt nie wie... :?:

przez roślina 19 sie 2009, 15:49
no i dlaczego tu tak cicho?

Sortuj wg