[Kraków]

Szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać w cztery oczy? Myślisz, że w Twojej miejscowości tylko Ty masz nerwicę/depresję czy inne zaburzenia? Teraz masz okazję odnaleźć bratnią duszę w Twojej okolicy.

Re: [Krakow]

przez madseason 24 cze 2009, 15:27
hehe, dziś chyba nie siedziałam koło nikogo z użytkowników forum w maszachabie, w poczekalni;) a byłam tam aż trzy godziny:P!
auf der verzweifelten Suche nach meinem wahren Selbst...

przez mrX 26 cze 2009, 14:40
jak ktos chce sie spotkac, to dawac znac na PW :), poki co jestem chetny ;D. Pozdrawiam!
mrX

przez madseason 27 cze 2009, 12:48
Kraków naprawdę jest cudownym miejscem xD wczoraj postanowiłam sobie, że dość psychologizowania, odpuszczam sobie...i co by się oderwać od przemyśleń poszłam do teatru. i wiecie co? okazało się, że sztuka jest przedstawiana przez ludzi z problemami psychicznymi w ramach terapii prowadzonej przez psychologów, wspomagana przez psychiatrów. myślałam,że padnę ze śmiechu jak zobaczyłam ulotkę.
auf der verzweifelten Suche nach meinem wahren Selbst...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Loris 04 lip 2009, 10:10
co sie dzieje

[Dodane po edycji:]

no wlasnie zrobmy jakies spotkanie w krakowie jakiegos zlota miejscowych i zamiejscowych gdzies na miescie w jakims pubie, kto chetny ? niech sie pisze
Loris

przez secretgirl 04 lip 2009, 18:02
ja tak samo...nie mam pracy wiec tez kasy, nie mam faceta wiec bardzo brak mi zwyklego przytulenia sie do kogos, nie mam przyjaciół...swojego zycia a wszyscy wokol maja...(

przez Loris 04 lip 2009, 18:25
Ja też sie chyba przyzwyczailem do zycia ktorego nie ma no coz to glebokie ze teraz tyle osob teraz tak ma.
Loris

przez Oxt 07 lip 2009, 17:13
Oh, dawno tu nie byłem. Będę się próbował przebic pomału przez to forum :) Tymczasem mam prośbę, szukam osoby która była, lub wybiera się na terapie na Lenartowicza, mam parę pytań.
Jeśli ktoś potrzebuje porozmawiać (niekoniecznie o Lenartowicza) to prosze o wiadomość, będzie mi bardzo bardzo przyjemie.
Oxt

przez lochfyne 19 lip 2009, 14:18
Oxt, jestem po terapii na Lenartowicza, chętnie odpowiem na Twoje pytania.

Chętnie nawiąże też kontakt z kimś z Krakowa, mniej więcej w moim wieku w celu porozmawiania :) Mam 24 latka. Proszę pisać na PW, jeśli ktoś chciałby pogadać, mogę podać maila, lub numer gg. Pozdrawiam, głowa do góry.
Chce lecieć nad światem życie zostawić pode mną,
Swój strach, łzy, troski, by promień światła ogrzał
Serce, które zwątpiło w istnienie dobra

przez LSDisland 19 lip 2009, 21:30
a może jest ktoś z Chrzanowa i okolic i chce się spotkać? :)
Wolny od leków?

przez roślina 20 lip 2009, 19:02
Chrzanów ma osobny temat
a Kraków jest taki niemrawy, że żal ściska

przez pani zwierzak 22 lip 2009, 02:07
Świetna myśl :!: Spotkajmy się i spędzmy razem choć jedno popołudnie :arrow: tyle osób powyżej pisze że nie ma się zkim spotkać... a my przecież mamy tyle wspólnych tematów ;)

Kto pierwszy rzuci jakimś konkretnym terminem? :?:

i jeszcze ps. do samotnych... może to niezbyt oryginalne, ale ja szukam pocieszenia w internecie :D : np
http://mkontakt.pl/
http://www.randkowa.pl/
http://www.zapoznanie.pl/
i szukam jeszcze jakiś innych portali bo dopiero zaczynam, cieszy mnie to bo "poznaje" dużo osób w krótkim czasie, mam pełną kontrolę nad tym z kim gadam i mogę sobie spokojnie przemyśleć co gadam :P (co takim jak ja chorym na nerwicę baardzo sprzyja :lol: ) i oszczędza mi nerwów, stresu, kolejnych lęków związanych z wyjściem, dojechaniem gdzieś, byciem z kimś nowym itd , ząś jeśli ktoś mnie zirytuje :twisted: mogę po prostu przycisnąć duży przycisk w obudowie kompa :lol:

[Dodane po edycji:]

Oxt napisał(a):Oh, dawno tu nie byłem. Będę się próbował przebic pomału przez to forum :) Tymczasem mam prośbę, szukam osoby która była, lub wybiera się na terapie na Lenartowicza, mam parę pytań.
Jeśli ktoś potrzebuje porozmawiać (niekoniecznie o Lenartowicza) to prosze o wiadomość, będzie mi bardzo bardzo przyjemie.

Hej Oxt! Właśnie się zapisuje na Lenartowicza ... ty już pewnie chodzisz??? jak jest? :smile:
Jest jak jest, a nie jak być powinno.

przez Atio 22 lip 2009, 17:17
Witam,to mój pierwszy post na forum.Nie za bardzo wiem jak zacząć,więc zacznę od początku...U mnie nerwica trwa już sporo(4 lata), wiecie jak jest,boje się sam wychodzić,jazda autobusem to koszmar...Obecnie biorę raxetin,pomaga w domu nie dostałem ataku już od 2 miesięcy. Chodź mam problemy żeby wyjść gdzieś sam ale było w miare okej w porównaniu do wcześniejszej sytuacji....niestety wczoraj stało się coś najgorszego co mogło stać,miałem narzeczoną, plany na przyszłość i w ogóle powera to walki z chorobą-Zostawiła mnie, wszystko się załamało, stwierdziła że przez to ze ją okłamywałem,prawda zdarzało się, przez chorobę o której długo nie wiedziała. Sytuacje typu, chciała żebym przyjechał do niej, a ja nie potrafiłem , lęk przed wyjściem itd. wstyd mi było się przyznać więc wymyślałem legendy dlaczego to nie mogę, masę podobnych sytuacji było,w końcu się zdecydowałem i powiedziałem o chorobie. Zaakceptowała to stwierdziła ze pomoże, było super,nagle bach na mnie grom z jasnego nieba.
Wiecie potrzebuje z kimś cholernie pogadać,lub się spotkać.Jeśli ktoś by miał chęć mi pomóc...może razem sobie pomożemy...zobaczymy.O chorobie, o problemach dnia codziennego,a może o jakiś pozytywnych aspektach:)
Fajnie jakby ktoś się odezwał

Łukasz

przez Ridllic 22 lip 2009, 21:18
ooo Krakusy się ożywili :mrgreen:
Ridllic

przez Atio 22 lip 2009, 21:58
Ożywili,Ożywili :D

Bardzo się Ciesze że znalazłem to forum :smile:
Bo myślałem szczerze ze ja jedyny na świecie mam taki problem, a naprawdę można od siebie się wiele nauczyć:)
Pozdrawiam
i Cały czas czekam na odzew:)

Sortuj wg