[Kraków]

Szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać w cztery oczy? Myślisz, że w Twojej miejscowości tylko Ty masz nerwicę/depresję czy inne zaburzenia? Teraz masz okazję odnaleźć bratnią duszę w Twojej okolicy.

Re: [Krakow]

przez alu 18 kwi 2009, 23:00
trzeba będzie to powtórzyć bo ja też dziś nie mogłam :(
pilnowałam robotników co nam robią remont w domku na wsi..całkiem śmiesznie było :mrgreen:
alu

przez LSDisland 19 kwi 2009, 09:05
A co robiliście na spotkaniu?
Wolny od leków?

przez NutShell 19 kwi 2009, 14:56
Siedzieliśmy na plantach, fajnie było:)
Nie strasz mnie piekłem za dobrze piekło znam
Tu matka wyrzuca na śmietnik dziecko swe twierdząc że zamawiała przecież zdrowe
Przed siebie biec by pozbyć się sił czasem tak mi wstyd
Tutaj się robi z jedzenia rzeźby podczas gdy obok ktoś się kończy z głodu

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez mrX 19 kwi 2009, 16:35
Nastepnym razem idziemy na piwo :D
mrX

przez roślina 23 kwi 2009, 19:43
organizuje się jakieś spotkanie w ten weekend? a może ktoś chciałby wpaść na zjazd fobii społecznej w piątek o 19 pod empikiem na Rynku? gwarantujemy, że będziecie się mogli wygadać :lol:

przez Agarfieldka 07 maja 2009, 15:02
Jak to zjazd fobii społecznej? :D Myślałam, że fobia społeczna wyklucza jakikolwiek udział w tłumnych zgromadzeniach ;)
Wszyscy kłamią - ale to nic nie szkodzi, bo i tak nikt nikomu nie wierzy.

przez Agarfieldka 11 maja 2009, 20:54
A w przyszłą sobotę sprint żółwi na Błoniach. Start 9:00, zakończenie - ??? :lol:

przez roślina 12 maja 2009, 20:09
możesz wyjaśnić o czym mówisz?

przez Agarfieldka 19 maja 2009, 12:39
No więc wyjaśniam..... ironia z mojej strony to była, ale taka całkiem przyjazna :D

Żeby nie było już żadnych wątpliwości, to jeszcze dodam, że absolutnie popieram przełamywanie się w kwestii posiadanych fobii

przez mała defetystka 14 cze 2009, 08:38
dla mnie taka trasa to trageda :) zreszta nie posiadam w krk rowera - ale szukaj na pewnon znajdziesz towarzysza do wycieczek :)

przez Agarfieldka 15 cze 2009, 12:49
WOLFgang napisał(a):a odważę się spytać...
Jeździ ktoś tu może na rowerze? W sumie to nie wiem po co to piszę, bo cierpię na nerwicę lękową i FS i taka jazda z kimś obcym pewnie wywołała by u mnie różne lęki ale cóż, trzeba coś robić w tym kierunku.
Może ktoś był by chętny wybrać się na rower? Często po nocy jeżdżę w lasku wolskim i tak samemu to strach...A poza tym to w grupie raźniej... Z tym że szukam tu osób dla których trasy 40-50km to nic strasznego :smile: ...i dodam że jestem raczej małomówny... pozdro

No w sumie to ja jeżdżę na rowerze :)
I szukam towarzysza(-szki), który by stawiał poprzeczkę wyżej niż wycieczka nad Wisłą na Salwator i z powrotem. Samej mi tak jakoś dziwnie jeździć po okolicach Krakowa ;)
Tylko od razu mówię, że zasięg rowerowy mam całkiem sensowny i np. do Ojcowa czy w dolinki pojadę, ale po nocy na łeb na szyję w Lasku Wolskim zjeżdżać nie będę. Do tego jednak facet jest potrzebny ;)
No i jeszcze w upalne dni to bladym świtem bym wolała jechać, bo w południe to do niczego się już nie nadaję, najwyżej do zdychania w cieniu :)

No i też, żeby była jasność, potrzebuję tylko towarzystwa na rower. Życiowego towarzysza już mam :)

To jakbyś ewentualnie chciał spróbować, to daj mi jakiś namiar na siebie na priva to się jakoś dogadamy. Tak sobie myślę, że można wyruszyć razem, a jakby się okazało, że jednak jest niefajnie to wrócić osobno i tez będzie dobrze ;)

przez Lustro 18 cze 2009, 21:17
Mieszkam w Krakowie. Czy jest ktoś z kim mozna porozmawiać o tym co mnie niepokoi? :?:

przez madseason 18 cze 2009, 22:01
a pytasz o psychologa czy kogoś z forum? tutaj jest też czat:) a ja też jestem z Krakowa, można też na priv porozmawiać.
auf der verzweifelten Suche nach meinem wahren Selbst...

przez cassie 23 cze 2009, 20:34
witam, jestem tutaj nowa. mam pytanie czy jest tu ktos kto mialby czas i checi spotkac sie w najblizszym czasie i pogadac, jedyne czego oczekuje to wymiana doswiadczen o tym jak sie zyje z nerwica i jak mozna sobie z tym dawac rade, nie zdecydowalabym sie na uczestniczenie w jakims zlocie czy cos tego typu w moim przyapdku wchodzi w gre tylko spotkanie jeden na jeden pozdr.

Sortuj wg