[Kraków]

Szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać w cztery oczy? Myślisz, że w Twojej miejscowości tylko Ty masz nerwicę/depresję czy inne zaburzenia? Teraz masz okazję odnaleźć bratnią duszę w Twojej okolicy.

Re: [Krakow]

przez offtopic 04 cze 2008, 11:23
Witam Krakusów :)
Czy ktoś chodził może do Pro-psyche na śląskiej 5 ? Zacząłem chodzić tam na terapię indywidualną, lecz myślę żeby przenieść się na grupową.
Zmiany nadeszły, małe bo małe ale cieszą :)

przez piterus 05 cze 2008, 23:51
Witaj offtopic
ja tam nie chodzilem ale milo Cie tu widziec:)

clovr;ko nioer odzywasz sie......mam nadzieje ze wszytsko dobrze....ja mam zajob w pracy straszny, ale podoba mi sie.jest fajnie
daj znakagg podalem..
Trzymajcie sie wszyscy
coś JEST nie tak...czy nie??

przez clover 06 cze 2008, 08:19
Piterus, pisalam do Ciebie na gg ale w odpowiedzi dostalam ' ? ' wiec moze zle napisales swoj nr. Ciesze sie ze podoba Ci sie w pracy, przynajmniej zapominasz na chwile o naszej dolegliwosci. Tak trzymaj :D Nie bede sie zbytnio rozpisywac, wiem ze nie masz czasu odp. U mnie poki co po staremu. Ze szk nie wywalili mnie lecz bede nieklasyfikowana, potem zobaczymy co dalej, jak na razie zadnych planow :? dzisiaj jade do psychologa pogadac. Nie zajmuje Ci wiecej czasu, Baw sie dobrze, pracuj :D i nie daj sie, pokaz kto tu rzadzi!!! Pozdrawiam :)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez piterus 07 cze 2008, 00:00
:( cos posmutnialas clover'ko nr gg 12998820 cos dostalem ostatnio od nieznanego nr i odpisalem pytajnikiem,moze od Ciebie..
Ja zawsze znajde troche czasu.

przez clover 07 cze 2008, 10:50
To ode mnie dostales wiadomosc, wczoraj byles dostepny, napisalam jeszcze raz ale nie dostalam odpowiedzi, ale tak, to jest moj nr. U mnie jak zawsze, ta sama monotonia, w najblizszym czasie musze zdecydowac co ze szkola. Wiem ze COS zacznie sie dziac po wakacjach, (we wakacje nam nadzieje isc z kumpela do pracy). Chcialabym bardzo zeby stalo sie cos dobrego, pozytywnego, cos co pozwoli mi normalnie zyc.

Widze ze praca wciagnela Cie na maxa to dobrze :D dobra ekipa odgrywa wazna role, i nakreca do dzialania :)
Jak z Twoja prezentacja? na kiedy masz termin? Trzymaj sie i nie daj sie! :mrgreen: Pozdrawiam :)

przez piterus 10 cze 2008, 21:33
tekla napisał(a):Pilnie muszę z kimś pogadać o moich dołach. Może być nawet jutro. Moje gg 11471278 nie zostawiajcie mnie:(

Tekla to od Ciebie zalezy...ja wielokrotnie bylem dostepny.Wiec.....

piterus napisał(a):Widze ze praca wciagnela Cie na maxa to dobrze :D dobra ekipa odgrywa wazna role, i nakreca do dzialania :)
Jak z Twoja prezentacja? na kiedy masz termin? Trzymaj sie i nie daj sie! :mrgreen: Pozdrawiam :)

Clover'ko wciagnela mnie robota na maaaaaaaxa !! jak wracam to czuje sie jak fizol po przekopaniu 100km rowów obronnych:) ale praca w zespole. moze sie spotkamy wreszcie? pogadamy na zywcu a nie tu? koncze robote o 16.30 okolo. czasem 17.....
Prezentacje Ci chyba pisalem na gg. niedziela bedzie ossssstra: 9.00 prezentacja, 10.00 egzamin z zarzadzania projektami
Musze przyznac ze dobre zajecie- czyli robienie cos w czym sie czlowiek dobrze czuje, daje wiele dobrego!!
Przeprasam ze dlugo nie pisalem i czasem jestem na gg nieosiagalny badz to telefonem( tekla) lecz zakrecony mam czas obecnie
pozdro dal wszystkich

przez clover 11 cze 2008, 16:33
piterus, Nie przepraszaj, zajmij sie praca, tylko pamietaj, co za duzo .... zebym Cie potem nie musiala odwiedzac w szpitalu z powodu zlej pracy serca ;) ... zartowalam, a tak na serio to ciesze sie ze radzisz sobie bez pewnych wspomagaczy (bo tak jest prawda!) i ze oderwales sie szarosci i beznadziejnosci dnia nerwusa :D jesli chodzi o spotkanie to powiedz kiedy, u mnie odpada piatek i wtorek. We wtorek ide z kumpela na probny dzien w pracy, zobaczymy jakie bedzie nasze zadanie, trzymaj kciuki zeby wszystko bylo ok! Na gg nie chce Cie zanudzac bo wiem ze masz rece pelne roboty. Czasem napisze co slychac. Obywatelu pracujcie ostro panstwo bedzie Wam wdzieczne 3maj sie! :D

przez nunus85 11 cze 2008, 21:34
lepiej na spacer na powietrze wyjdzcie a nie przed kompami siedziec
nie dziwne ze deprecha murowana
Jacy jesteśmy ? - tacy jak subiektywnie odbieramy siebie wiedząc o sobie niemal wszystko? - czy tacy jak postrzegają nas inni stojać z boku, nie wiedząc o nas prawie nic i niedoświadczając tego co przeżyliśmy?

przez piterus 13 cze 2008, 22:18
nunus95......to co ty robisz przed tym kompem jeszcze? nami sie nie przejmuj, damy se rade :mrgreen:

przez piterus 13 cze 2008, 22:27
cloverko sorki ale wiesz...widze ze praca daje pewne zapomnienie o chorobach..w pracy ok,mlyn taki ze nie mam sily sie obecnie wkurzac. a to u mnie jest ogolnie do dopracowania.na gg probuje wiec Cie lapac cloverko.ostatnio zaczelismy cos juz konwersowac ale musialem uciekac. trzymamm za Ciebie mocno!!!!!!!!!

przez triste 14 cze 2008, 16:46
offtopic napisał(a):Witam Krakusów :)
Czy ktoś chodził może do Pro-psyche na śląskiej 5 ? Zacząłem chodzić tam na terapię indywidualną, lecz myślę żeby przenieść się na grupową.

Hm... Ja obecnie jestem tamże na terapii grupowej, więc jeśli masz jakieś pytania wal na priva.
triste

przez nunus85 15 cze 2008, 10:52
piterus napisał(a):nunus95......to co ty robisz przed tym kompem jeszcze? nami sie nie przejmuj, damy se rade :mrgreen:
tylko mnie nie odmładzaj o 10 lat:P
pewnie z przepracowania albo a to z nudów siedziałem:)
pozdro
Jacy jesteśmy ? - tacy jak subiektywnie odbieramy siebie wiedząc o sobie niemal wszystko? - czy tacy jak postrzegają nas inni stojać z boku, nie wiedząc o nas prawie nic i niedoświadczając tego co przeżyliśmy?

przez triste 16 cze 2008, 21:02
Kurcze, akurat gdy zacząłem pisać na forum w temacie Kraków pustki :lol: i jak tu nie wierzyć w pecha ;)
triste

przez SHEep 18 cze 2008, 21:54
zawsze kolejna ofiara sie pojawi, kwestia czasu;]
SHEep

Sortuj wg