[Kraków]

Szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać w cztery oczy? Myślisz, że w Twojej miejscowości tylko Ty masz nerwicę/depresję czy inne zaburzenia? Teraz masz okazję odnaleźć bratnią duszę w Twojej okolicy.

przez Andrew 05 maja 2007, 08:26
brakuje naszego "napędu" czyli Marty ale mam nadzieje że się jakoś odezwie i zorganizujemy posiadówkę na jakimś ogródku.
Co z Tobą Jarek?Ja oczywiście praca i praca ale wiecie że choć późno to raczej zawsze wpadam :D :D :D
sztuką jest zobaczyc to co niewidoczne...

Drugie podejście

przez wojdown 15 maja 2007, 14:37
Witam Wszystkich. Co prawda zalogowany jestem bez mała pół roku, ale dopiero teraz naprawdę odważam się wychylić ze schronu.
Skończyłem terapie grupową na Lenartowicza. Te 12 tygodni daje niesamowitego kopa, tylko dramatycznie uzależnia od kontaktów, od możliwości porozmawiania i posłuchania. Zostałem sam i nie potrafię sobie z tym poradzić, pewnie znowu stoczę się.
Bardzo mocno chciałbym spotkać, choćby na sieci, osoby z podobnymi udrękami. Czy przy stoliku na antresoli znajdzie się jeszcze jedno miejsce dla zatroskanego pielgrzyma?
Pozdrawiam… :(
De profundis clamavi ad te Domine.

przez jarek_krakow 17 maja 2007, 18:45
jutro bede na pewno ja i Marta .jak ktos ma ochote to niech wpadnie

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 6:12 pm ]
Marta przychorowala. nie wiem czy ktos by przyszedl nie ma tu odzewu .nie bedzie i mnie . za zamieszanie przepraszam

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Marou 24 maja 2007, 16:37
Witam!
Mam prosbe, czy ktos moglby mi polecic jakiegos psychologa w krakowie? Moj numer gg 3044153. Bylbym wdzieczny :)

Pozdrawiam

przez korres1 24 maja 2007, 21:40
hej, juz jestem. Kto wpadnie w piątek? Andrew, liczę na Ciebie i na wszystkich innych of course. Jarek jest w Brytfanii na razie, więc się nie pojawi, ale ma niedługo wrócić.

MAROU, jest strona z lekarzami na tym forum, poszukaj bo zapomnialam jak sie nazywa.

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 8:24 pm ]
KOniec świata! Byłam w piątek i NIKT się nie zjawił. Czyżby przez ten ostatni miesiąc wszystko się rozpieprzyło? Jestem pełna dezaprobaty!
Ale kto będzie trzymał straż nad strażnikami?

przez Andrew 01 cze 2007, 19:46
Koress,wybacz ale ja ostatnio pracuję nawet do 23,k...a,to jakieś nieporozumienie z tą moją pracą,naprawdę nie wiem kiedy uda mi się wpaść ale mam nadzieję że nadejdzie taka chwila :(
sztuką jest zobaczyc to co niewidoczne...

przez melisa 03 cze 2007, 17:59
Hej, czy sprawa jeszcze aktualna??
Melisa

przez korres1 04 cze 2007, 22:41
ANDREW, no dobra wybaczam, ale czy nie mógłbyś zmienić tej swojej pracy? Dzieci zaczną Ci mówić wujku, zobaczysz.
Daj znać jak już będziesz mógł.

MELISA, nie wiem czy sprawa jest aktualna, bo nie uśmiecha mi się przychodzić do pustego stolika. To naprawdę smutny widok. Bo jest niestety tak, że wielu ludzi deklaruje się na forum, a potem nikt się nie zjawia. Chyba trzeba będzie poczekać aż Jarek wróci. No, chyba że Andrew rzeczywiście zmieni pracę...

przez melisa 11 cze 2007, 08:05
Wiem, samo życie... szkoda tylko, że ludzie są tak niesłowni... niby poszukują przyjaciół, a potem ich zlewają... ja stawiam tu swe pierwsze kroki, więc nikogo jeszcze nie poznałam... muszę przyznać, że bardziej pociągają mnie takie tematy jak np. parapsychologia... ale oczywiście lubię pogadać o wszystkim... a Wy długo wszyscy się znacie?? i często się spotykacie?? Meliska :-)
Melisa

przez korres1 11 cze 2007, 22:36
od kilku miesięcy. Spotykaliśmy się co tydzień, ale od jakiegoś miesiąca trochę się porypało, ludzie trochę powyjeżdżali no i tak.

przez nunus85 16 cze 2007, 22:17
mozna by zrobic jakiegos spota:)
Jacy jesteśmy ? - tacy jak subiektywnie odbieramy siebie wiedząc o sobie niemal wszystko? - czy tacy jak postrzegają nas inni stojać z boku, nie wiedząc o nas prawie nic i niedoświadczając tego co przeżyliśmy?

przez pokruszony 17 cze 2007, 12:38
Może ktoś chciałby się spotkać ze mną ?
płeć i wiek bez znaczenia ...termin też bo całymi dniami siedzę w domciu:)

piszcie proszę na email samotnymisiu@o2.pl

pozdrawiam:) :smile:

przez sikork 19 cze 2007, 23:09
no i ?
..lepsze jutro było wczoraj..

przez nunus85 21 cze 2007, 13:25
no i sie posypaly spotkania ja sie moge spotkac ino dajcie znowu termin
Jacy jesteśmy ? - tacy jak subiektywnie odbieramy siebie wiedząc o sobie niemal wszystko? - czy tacy jak postrzegają nas inni stojać z boku, nie wiedząc o nas prawie nic i niedoświadczając tego co przeżyliśmy?

Sortuj wg