[Kraków]

Szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać w cztery oczy? Myślisz, że w Twojej miejscowości tylko Ty masz nerwicę/depresję czy inne zaburzenia? Teraz masz okazję odnaleźć bratnią duszę w Twojej okolicy.

[Kraków]

przez Aranjani 03 lut 2015, 17:09
Storożak napisał(a):A co Wy tak z tym Krakowem? Rozumiem, że ludzie stąd są przesympatyczni i w ogóle itd. :mrgreen:

a nie??? :mrgreen:
Aranjani

[Kraków]

przez Storożak 03 lut 2015, 21:01
no ba, nie znam lepszych :105:
Pie.dole nie biore...

[Kraków]

przez comatom 03 lut 2015, 21:17
Aranjani, hej -wróciłem ale musiałem na nowo sie zalogowac- a u ciebie jak? wpadasz do kraka?
..Łzy nie są oznaką naszej słabości, ale dowodem na to, że nasze serce nie wyschło i nie stało się pustynią...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

[Kraków]

przez Aranjani 03 lut 2015, 21:51
Storożak, :great: :mrgreen:

comatom, o!! witaj :D No kiedys pewnie wpadnę ;) ;)
Aranjani

[Kraków]

przez ty_tez_mozesz 04 lut 2015, 23:03
lojantka napisał(a):Kontrastu no posucha straszna, ostatnio wyrywałyśmy w sabłeju, ale tylko jakiś menel o sile rażenia kilku metrów i mój dawny stalker w kinie, więc się co najwyżej spociłam a nie zamoczyłam

bardzo mi się podoba taka postawa :) - skąd Ty jesteś dziewczyno?
"ludzie cierpią często dlatego, że czują się sami. sami bo są samotni lub bo czują się samotni wśród ludzi"

[Kraków]

przez eN85 04 lut 2015, 23:28
Hej, powracam do Was, od razu z pytaniem.. udało se juz zloty nerwicowców w krk zrobic ? :)

[Kraków]

przez Storożak 05 lut 2015, 00:08
Mi się udało :mrgreen: Było nas 7 osób, także całkiem nieźle jak na start ;)
Pie.dole nie biore...

[Kraków]

przez eN85 05 lut 2015, 00:32
ooo to super, bardzo się cieszę. W kupie zawsze raźniej .. i cieplej ;P

[Kraków]

przez Storożak 05 lut 2015, 01:03
eN85, no teraz by się przydała taka kupa do grzania :P
Pie.dole nie biore...

[Kraków]

przez alu 05 lut 2015, 13:57
Myślę, że też się skuszę na kolejny zlot :)
alu

[Kraków]

przez obiektywnaniunia 09 lut 2015, 20:59
Hej, jestem tu nowa, też z Krakowa i dorzucę swoja opinie o lenartowicza o którym mówicie,też jestem po terapii tam i jestem bardzo zadowolona. Wiem jednak, że dużo zależy od tego do której grupy się trafi. Najgorzej jest trafić do czwartej, bo tam pracuje najbardziej zaburzona terapeutka na świecie (wiem to od bardzo wielu osób niestety i to wlasnie ta osoba obniża prestiż tego miejsca) inicjały JJ - kto zna ten wie, jest to osoba znana w środowisku z tego, że ma prace po znajomości, pracuje w zawodzie od niedawna mimo, że ma około 50, a wygląda na jeszcze więcej, bo ma podwójne podgardle i ogólnie wygląda na starą, smutną, sfrustrowaną kobiete. Kumpel, który pracował z nią (ale nie w zawodzie, bo ona przez lata zajmowała sie czyms innym) mówił mi, że nigdy w zyciu nie była w żadnym związku i jest potwornie samotna. Smutne to, ale może lepiej powinna sie sama przeleczyć niż udawać personel i być przebraną za personel pacjentką jak to mówi mój kumpel. Ja nie poszłam do tej grupy, bo pani sekretarce powiedziałam, że ją znam i chce do każdej innej. Uśmiechnęła się, mówiąc, że mnie doskonale rozumie. Jednak moja znajoma tam trafiła niestety i kiedy ten powtór prowadził grupe (mówie potwór dlatego, ze sama bylam na zajciach dodatkoych gdzie ludzie rysowali potwora i mówili ze to ta terapeutka jest) to moja kumpela sie zamykała w sobie i czasami cytowala mi jej zdania i opowiadała o jej podejściu do ludzi to było mi jej szkoda.

[Kraków]

przez eN85 10 lut 2015, 14:30
Ja leczyłam sie w poradni na zgody w Nowej Hucie i byłam bardzo zadowolona - po 2 tygodniach czułam się jak nowonarodzona.

[Kraków]

przez klex 10 lut 2015, 15:32
Syn Karola czy Krzysztofa ?
klex

[Kraków]

przez Sebi 16 lut 2015, 20:08
Witam, czy porozmawiałaby ze mną jakaś miła duszyczka z Krakowa? Mam ostatnio denny humor i porozmawiałbym sobie z kimś, kto mnie zrozumie.. Sebastian, 24 lata, Kraków.

Sortuj wg