[Kraków]

Szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać w cztery oczy? Myślisz, że w Twojej miejscowości tylko Ty masz nerwicę/depresję czy inne zaburzenia? Teraz masz okazję odnaleźć bratnią duszę w Twojej okolicy.

[Kraków]

przez Storożak 25 lis 2014, 02:21
Nie przestraszcie się mnie, bo będę po czwartkowych Andrzejkach klubowych :P (to zawsze się "źle" kończy ;)).
Pie.dole nie biore...

[Kraków]

przez ( Dean )^2 25 lis 2014, 22:18
Czyli jest już jakieś miejsce,konkretny czas ustalony,jakaś liczba chętnych,bo nie wiem w końcu?
Najgorszy jest wiatr.

[Kraków]

przez Storożak 25 lis 2014, 22:27
Nie. Możnaby ustalić w sumie już :)
Pie.dole nie biore...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

[Kraków]

przez Arasha 25 lis 2014, 23:26
To działajcie coś kochani, bo ja się w krakowskich klubach kompletnie nie orientuję :bezradny: Jak dotąd nie po drodze mi było :? Tylko skombinujcie jakąś kameralną miejscówkę, co byśmy się sami dobrze czuli i innych przy okazji nie wystraszyli :lol:
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

[Kraków]

przez Storożak 25 lis 2014, 23:58
Proponuję godzinę 19-20. Co do klubu, to bardziej kameralne znam na Kazimierzu, W centrum bywam często u Jozina (pyszne piwo i zasmażany ser :)). Jakaś propozycja?? W Kulturalnym jest taka oddzielna salka, możnaby rezerwację zrobić.
Pie.dole nie biore...

[Kraków]

przez ( Dean )^2 26 lis 2014, 01:42
No to Kamaja jako że jedyna z nas posiadzasz życie towarzyskie i wiesz gdzie można wyjść wierzymy Ci na słowo,myśle że jeśli mówisz że w Kulturalnym jest przyjemnie i nie wygonią nas z tamtąd to jestem jak najbardziej za:) proponuje kompromisowo 19:30:)

Nie chce Ci nic sugerować ale jeśli już zrobiliśmy z Ciebie organizatorke :pirate: :pirate: :yeah: to warto żebyś wzieła nr tel od ludziuf bo wiem z własnego doświadczenia że gdy organizowałem spotkanie dla 10 osób w jednym,bardzo znanym punkcie<pod teatrem bagatela> to nie mogliśmy się odnaleźć,mimo że staliśmy 5metrów od siebie:P:)

To jak coś ja jestem pewnym uczestnikiem,jeśli termin jest pewny to zapytam jeszcze dwóch osob które były ostatnio czy nie chciały by przyjść.
Najgorszy jest wiatr.

[Kraków]

przez Storożak 26 lis 2014, 03:04
Skoro zostałam wybrana organizatorem i żeby nie ingerować w Waszą prywatność, to umówmy się, że będę w popielatym płaszczu i niebieskim kominie, takim włochatym. Rudawa blondynka, >170 cm wzrostu. Może być pod Bagatelą o 19:30, tylko dajcie znać kto planuje przyjść, żeby zliczyć liczbę osób (jeśli by miał się ktoś spóźnić). Kulturalny to taka trochę typowo studencka knajpa, więc jeśli ktoś ma inne preferencję, to chętnie przyjmę propozycje. Jeśli nie, to mam nadzieję, że uda mi się zarezerwować tą salkę. Będzie intymna atmosfera ;)
Pie.dole nie biore...

[Kraków]

przez Cognac 26 lis 2014, 11:51
Ja będę. Piątek, tak? Znak rozpoznawczy: czarny kapelusz z kwiatem (o ile nie odpadnie - kwiatek oczywiście) :P Klub kulturalny - bardzo OK miejscówka, tylko czy będzie miejsce, pamiętajcie, że to termin andrzejkowy... Może faktycznie rezerwacja byłaby konieczna? Da radę?
Tylko spokój może nas uratować.
Mój blogowątek na forum.

[Kraków]

przez Storożak 26 lis 2014, 15:03
Zadzwonię tam zaraz. Mam nadzieję, że się uda. To zarezerwuję od 20:00, skoro pod Bagatelą o 19:30. JA sobie stanę na schodach do Bagateli, żeby mnie było lepiej widać ;)
Tylko tak się zastanawiałam, czy każdy chce do PUBu, bo tam dobrej kawy nie dostaniesz. A pewnie nie każdy może/chce spozywać alkohol (w nocy mnie naszło ;)).

-- 26 lis 2014, 14:33 --

Dzwoniłam tam, rezerwacja osobiście i płatna 50- zł do wykorzystania na barze, więc proszę ludźi o wypowiedź, bo nie chce zarezerwować i siedzieć tam sama :P

-- 26 lis 2014, 15:57 --

Żyjecie??

-- 26 lis 2014, 15:59 --

my_name, namastej, Rico, Flora3, Arasha, co z Wami? Będziecie?
Pie.dole nie biore...

[Kraków]

przez my_name 26 lis 2014, 18:31
Kurcze, ja miałam zamiar podjąć decyzję w piątek, bo przy moich nastrojach trudno jest coś obiecywać wcześniej. Ale w takiej sytuacji, to przydałoby się jakoś określić... A rezerwowałabyś dzisiaj czy jutro?

[Kraków]

przez Storożak 26 lis 2014, 19:29
Już dzisiaj nie mam jak, jakbyście się wypowiedziali do 16, to byłam koło Rynku, teraz to jutro poproszę kogoś, żeby to zrobił, bo mieszkam troszkę w inną stronę. Jak mi przynajmniej 3 osoby potwierdzą, to tak czy siak rezerwację zrobię, bo 50 zł w czwórkę spokojnie wydamy ;)
Pie.dole nie biore...

[Kraków]

przez my_name 26 lis 2014, 20:49
Współczuję organizowania spotkania dla świrów ;) A ile już jest pewnych? Wolałabym jednak w piątek rano ostatecznie potwierdzić, że będę.

[Kraków]

przez Storożak 26 lis 2014, 21:34
( Dean )^2 i Rico i chyba Cognac (o ile się nie mylę).
Pie.dole nie biore...

[Kraków]

przez Arhol 26 lis 2014, 21:39
Legendy tego forum mówią,że kiedyś udało się zorganizować zlot krakowski.
Legendy i mity,prawdopodobnie jest to równie prawdziwe jak wawelski dragonoid.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Sortuj wg