[Kraków]

Szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać w cztery oczy? Myślisz, że w Twojej miejscowości tylko Ty masz nerwicę/depresję czy inne zaburzenia? Teraz masz okazję odnaleźć bratnią duszę w Twojej okolicy.

[Kraków]

przez platek rozy 16 kwi 2014, 22:00
angelcotka, to jak ja tam startowalam to nie bylo indywidualnej u nich jeszcze. A w jakim nurcie mialas te indywidualne terapie?
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

[Kraków]

przez angelcotka 18 kwi 2014, 22:25
platek rozy, terapie indywidualne miałam ale nie u nich. 2 lata temu jak dzwoniłam to czekało się rok na lenartowicza, teraz mi powiedzieli że czeka się dwa.

-- 18 kwi 2014, 22:26 --

platek rozy, a kiedy ty u nich startowałaś?

-- 05 maja 2014, 16:56 --

NIE dostałam się na lenartowicza. Lekarz powiedział, że dla mnie najlepsza będzie indywidualna. Tylko kur nie mam motywacji kolejny rok spędzać na terapii, mówię mu że potrzebuję czegoś intensywnego.Na to lekarz że terapia grupowa będzie dla mnie zbyt intensywna i że przyjdę dwa razy i zrezygnuję...Czyli brak motywacji?? Wyszłam stamtąd zapłakana, dziękuję za taką pomoc...
>>>>>(Nad)wrażliwość to moje przekleństwo <<<<<

[Kraków]

przez olcha 05 maja 2014, 23:15
Może warto zorganizować jakieś spotkanie, zanim zacznie się sesja ?
CHAD, OCD, zaburzenia osobowości
Wenlafaksyna 150 mg
Lamotrygina 100 mg
Okskarbazepina 300 mg

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

[Kraków]

przez wannabeadored 06 maja 2014, 15:48
Ja chętnie przyjdę :)

[Kraków]

przez eurydyka1 07 maja 2014, 19:25
też mogłabym się pojawić (w ramach treningu "stop permanentnej izolacji")

angelcotka, hmm a mnie dziś na ostatniej, podsumowującej rozmowie powiedzieli, że nie są pewni, czy grupowa jest w stanie dać mi to, co indywidualna (na której jestem obecnie, tzn to jeszcze początki) i daja mi tydzień na podjęcie decyzji "co wybieram" i uzgodnienie z moją terapeutką. Facet rzucił pomysł, że mogłabym chodzic na moją terapię do września, wtedy na 3 miesiące przerwac jak bd na grupie i z powrotem wrócić, tylko zależy czy moja t. się na to zgodzi..w ogóle to czuję sie jak zwykle w chwilach osiągnięcia jakiegoś celu - przecież chciałam, starałam się o przyjęcie na oddział, a jak dzisiaj stało się to faktem - to oczywiście mnie to już pieprzy szczerze mówiąc i wszystko mi jedno, nie wiem, może nie będę się zagłębiać w moich chorych myślach, tylko po prostu będę trzymac się tego, co planowałam.. nie wiem, w dodatku JA mam SAMA podjąć decyzję?! hahahah zabawne. :roll:
dowiedziałam się też, że te 3 miesiące na pewno nie wystarcza w moim przypadku, więc żebym na to nie liczyła że wszystko minie. ok, nie jestem tak naiwna i głupia, ale głównie chciałabym "wrócić do społeczeństwa" poprzez grupową terapię, bo praktykując dalej całodzienne bunkrowanie się w pokoju i wychodzenie z domu dosłownie raz na tydzień (na t. indywidualną), to tym sposobem tylko dokarmiam moją DD...
Ostatnio edytowano 07 maja 2014, 19:39 przez eurydyka1, łącznie edytowano 1 raz

[Kraków]

przez khaleesi 07 maja 2014, 19:38
Też mogę się pojawić ale najlepiej nie w rynku samym bo cholerne lęki mnie tam dopadają fobia społeczna czy kij wie co. :bezradny:
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

[Kraków]

przez eurydyka1 07 maja 2014, 19:43
khaleesi, moja dd też bardzo lubi takie tłoczne miejsca, w przeciwieństwie do mnie...

[Kraków]

przez papillon24 11 maja 2014, 09:47
halo,jest tu ktoś? Wierzę, że przewijają się tu sympatyczne osoby, choć nie urkywam, że wolałabym tu nie trafić;/
"Just one year of love
Is better that a lifetime alone"

[Kraków]

przez marimorena 11 maja 2014, 12:29
papillon24, ktoś jest [:

[Kraków]

przez khaleesi 11 maja 2014, 15:17
taa ja też jestem. Może jakaś kawiarnia na Kazimierzu? Spokojne ciche miejsce i bez srajacych gołębi
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

[Kraków]

przez Eus 11 maja 2014, 16:13
Ja bym w sumie też mogła dołączyć. To co, jakiś termin? ;)
Trust me, I'm a scientist. Bipolar scientist.
Eus

[Kraków]

przez papillon24 11 maja 2014, 21:12
Ja może trochę "ogarnę"to forum i siebie samą (dzis nie wyobrażam sobie siedzieć w jakiejś kawiarni ze spokojem;(() i z chęcią z Wami się spotkam. Na pewno będę tutaj zaglądać regularnie:)
"Just one year of love
Is better that a lifetime alone"

[Kraków]

przez olcha 11 maja 2014, 23:17
Jestem za spotkaniem na Kazimierzu. Może w piątek ? Jest taka kawiarnia "Ulica Krokodyli"...
CHAD, OCD, zaburzenia osobowości
Wenlafaksyna 150 mg
Lamotrygina 100 mg
Okskarbazepina 300 mg

[Kraków]

przez Eus 11 maja 2014, 23:42
Mnie trochę ciężko ostatnio coś zaplanować z wyprzedzeniem większym niż kilka godzin, ale wstępnie może być że jestem za piątkiem. Tej kawiarni nie znam, ale już sama nazwa mi się podoba. :D
Trust me, I'm a scientist. Bipolar scientist.
Eus

Sortuj wg