[Kraków]

Szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać w cztery oczy? Myślisz, że w Twojej miejscowości tylko Ty masz nerwicę/depresję czy inne zaburzenia? Teraz masz okazję odnaleźć bratnią duszę w Twojej okolicy.

[Kraków]

przez myszka40 06 kwi 2014, 21:58
Jeśli o mnie chodzę to zorganizuję spotkanie forumowe w piątek około godziny 20 kto jest chętny ?
Pozdrawiam Rafał

Nie mam 40lat

[Kraków]

przez ( Dean )^2 06 kwi 2014, 22:14
Ja mogę przyjść,wstępnie,ale sugeruje sobotę bo to zdaje się że bardziej ludziom odpowiada,w tygodniu to praca,studia,sobota chyba lepsza..
Najgorszy jest wiatr.

[Kraków]

przez lemon1 09 kwi 2014, 23:53
wannabeadored napisał(a):Całkiem niezły jest dr Chmielewski, przyjmuje w Maszachabie http://maszachaba.com.pl/ na NFZ. Ja byłam z niego zadowolona ;) Dobrze dobrał mi leki, dużo pomógł. Polecam :D

A co do spotkania... To sobota w takim razie? :)

Nie wiem co wy w nim widzicie ale przeważnie wypali a nie nabije więc wróżbita Maciej chyba byłby bardziej wiarogodny. Ciągle podczas wizyt patrzy w monitor, jest impertynencki, farmakologio też lekko kuleje ech...
Ale u nas to standard więc chyba nie tak źle.
lemon1

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

[Kraków]

przez olcha 10 kwi 2014, 00:12
lemon1, patrzy w monitor, uważnie notując spostrzeżenia.Może sprawiać wrażenie chłodnego, ale wydaje mi się, że jest uczciwy i w porządku. Widać, że teoretycznie jest dobrze przygotowany, ale trochę dużo leków zapisuje...
CHAD, OCD, zaburzenia osobowości
Wenlafaksyna 150 mg
Lamotrygina 100 mg
Okskarbazepina 300 mg

[Kraków]

przez lemon1 10 kwi 2014, 10:02
To chyba nie ten dział jakoś wyskoczył ten post ech no cóż każdy ma swoje priorytety nie ma co się rozpisywać nad jednym człowiekiem.

Podstawą relacji medycznej jest rozmowa face to face, strzelanie jak z karabinu teoriami psychiatryczno-psychologicznymi z wielką determinacją które są wynikiem domniemań i teorii to jest jak uczyć zezowatego zawodu snajpera a psychiatra powinien być jak saper czasem może pomylić się tylko raz. Psychiatra nie może być arogancki powinien być zdystansowany ale pomocny i wykazujący zrozumienie.

Takie czasy nastały
lemon1

[Kraków]

przez olcha 10 kwi 2014, 18:41
Niestety nie przyjęli mnie na Lenartowicza. Rozważam oddział dzienny, w ostateczności - całodobowy w Krakowie. Czy ktoś mógłby doradzić coś w tej sprawie ? Istnieje jakaś oddzielna klinika nerwic/zaburzeń osobowości w Szpitalu Uniwersyteckim, Babińskiego lub innym szpitalu/ośrodku ? Proszę o odpowiedź w wiadomości prywatnej.
Wenlafaksyna 150 mg
Lamotrygina 100 mg
Okskarbazepina 300 mg

[Kraków]

przez tahela 11 kwi 2014, 14:17
Jutro 20-sta w Rynku pod Piramida a spotkajmy sie.Kto chetny niech pisze PW do mnie ii w wątku niech tez pisze, pozdrawiam wszystkich.
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

[Kraków]

przez irsin 14 kwi 2014, 10:29
Udalo sie spotkanie? :)

[Kraków]

przez angelcotka 14 kwi 2014, 22:42
olcha, też wybieram się na lenartowicza na terapię byłam dziś na kolejnej konsultacji z psychologiem.. ciekawe czy się załapię.. :roll: nie rozumiem czemu jednych przyjmuja a drugich nie, co oni mają za kryteria
???????? Człowiek przychodzi chce się leczyć a tu sie trzeba ''zakwalifikować''... :hide: :hide: :hide:
>>>>>(Nad)wrażliwość to moje przekleństwo <<<<<

[Kraków]

przez olcha 15 kwi 2014, 09:43
"Wygonili" mnie z Lenartowicza po 10-minutowej rozmowie...
Wenlafaksyna 150 mg
Lamotrygina 100 mg
Okskarbazepina 300 mg

[Kraków]

przez eurydyka1 15 kwi 2014, 13:58
angelcotka, chyba najważniejsze dla nich to wyraźna motywacja do zmiany, tak z moich obserwacji..jesteś już po testach i po dwóch rozmowach z psychologiem, tak? to ja na takim samym etapie, przed nami ostatnia rozstrzygająca wizyta :pirate: ja po ostatnim spotkaniu spytałam wprost jakie są moje szanse, bo chciałam wiedzieć, czy mam na co liczyć, więc może warto spytać właśnie jak się tam jest na kwalifikacjach, nie wiem jak inni psychologowie, ale mnie się trafiła w miarę przyjazna psycholog, więc nie bałam się pytać itd. Ogólnie nie jest tak 'strasznie', jak się spodziewałam.
[Gorzej, że z zewnątrz nikt się nie domyśla jak bardzo jestem nieobecna i nierealna i w zasadzie nawet jak się dostanę (a raczej się uda, z tego co mówiła psycholog), to słabo widzę mój czynny udział w terapii, ale to już zupełnie nie ten temat....]

[Kraków]

przez olcha 15 kwi 2014, 22:53
Nawiążę do mojej ostatniej wypowiedzi o psychiatrach - po wizycie u dra Zygmuntowicza i refleksji, potwierdzam, że jest on świetnym specjalistą, kompetentnym, doskonale przygotowanym i rozsądnym.
Wenlafaksyna 150 mg
Lamotrygina 100 mg
Okskarbazepina 300 mg

[Kraków]

przez platek rozy 16 kwi 2014, 14:33
angelcotka, na Lenartowicza dlatego tak jest sie ciezko dostac bo oni tam maja tylko grupowe terapie i mnie np odmowili twierdzac ze lepsza dla mnie bedzie terapia indywidualna. Nie zgodzilam sie z tym i kiedy dostalam sie gdzie indziej na grupowa , wytrzymalam na niej tydzien i stiwerdzilam ze jednak mieli na Lenartowicza racje. Teraz chodze na terapie indywidualna i jestem bardzo zadowolona . Trafilam na super pania terapeutke i wiem ze juz nie jestem sama ze swoimi zaburzeniami :)
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

[Kraków]

przez angelcotka 16 kwi 2014, 20:12
eurydyka1, jutro mam drugą rozmowę z psychologiem, wlasnie też zapytam się czy mam szansę.. teoretycznie motywację mam tylko gorzej z praktyką.. :105: :105: nie wiem czy nie ucieknę w ostatniej chwili..

-- 16 kwi 2014, 20:18 --

platek rozy, indywidualną też mają tylko czeka się...2 lata :shock: :shock: :shock: chodziłam też już na terapię indywidualne na obu spędziłam pół roku, mi nie pomagały wiem może to za krótko..
tak się zastanawiam bo sama NAPrawdę nie daje rady.. a co jeśli mi odmówią? :cry: wtedy chyba będę musiała chyba do szpitala.. chociaż jak się sama zgłoszę to i tak pewnie trzeba czekać.. :?
>>>>>(Nad)wrażliwość to moje przekleństwo <<<<<

Sortuj wg