[Kraków]

Szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać w cztery oczy? Myślisz, że w Twojej miejscowości tylko Ty masz nerwicę/depresję czy inne zaburzenia? Teraz masz okazję odnaleźć bratnią duszę w Twojej okolicy.

[Krakow]

przez NiedobrzeMi 14 kwi 2013, 13:47
Czasoprzestrzeń nie bedziesz w razie czego sam nowy :) też liczę na spotkanie w znerwicowanym gronie, bo zaczynam się poddawać :(
F41.0 + Agorafobia

I have to start thinking about my sanity.
Nothing is so valuable like this.

[Krakow]

przez myszka40 15 kwi 2013, 22:36
Jest ktoś chętny na spotkanie forumowe proponuję termin 17kwietnia godzina18 przy fontannie na placu Mariackim
Pozdrawiam Rafał

Nie mam 40lat

[Krakow]

przez Czasoprzestrzeń 17 kwi 2013, 13:20
Oj, w środy o tej porze zwykle jestem na siłowni. A może czwartek?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

[Krakow]

przez bzdura 17 kwi 2013, 15:13
Hej
Jestem pod wrażeniem, bardzo się cieszę, że jest możliwość spotkania osób, które mają takie same problemy! Nikt nie będzie w stanie zrozumieć człowieka w depresji, czy z nerwicą, tak jak toś, kto przechodzi przez to samo.
Na razie jestem nowa na forum, jeszcze się nie wdrożyłam. Mam nadzieję, że za jakiś czas, kiedy już popiszę sobie z Wami, będę mogła przyłączyć się i poznać Was osobiście :)
Pozdrawiam!

[Krakow]

przez myszka40 17 kwi 2013, 21:38
Czwartek 18 kwietnia o 18.00 pod Empikiem na Rynku odbędzie się spotkanie forumowe razem z innym forum(nieśmiałość 2osoby na pewno przyjdą ) jak ktoś jest chętny to niech napiszę w temacie czy przyjdzię. Moim znakiem rozpoznawczym będzie orteza na prawej ręce. Na Pw mogę podać numer kontaktowy
Pozdrawiam Rafał

Nie mam 40lat

[Krakow]

przez Czasoprzestrzeń 17 kwi 2013, 22:06
Ja będę.

[Krakow]

przez myszka40 19 kwi 2013, 13:18
Na spotkaniu forumowym było 5osób najpierw poszliśmy do Shot Pub na ulicy szpitalnej póżniej zmieliliśmy lokal na POLIBUDA miała być impreza od 20 ale żadnej nie było ale bardzo przyjemne miejsce można posiedzieć na świeżym powietrzu i na miejscu jest PIZZA.

W sobotę w Krakowie będzie 2adminów forum o nieśmiałości może by się udało ustalić spotkanie forumowe.

Jest ktoś chętny na sobotnie spotkanie ?

-- 19 kwi 2013, 17:34 --

Kolejne spotkanie forumowe

Sobota 20 kwietnia zbiórka o godzinie 17 pod Fontana na placu mariackim następnie idzemy do Shot Pub-Kraków, Szpitalna 5
Pozdrawiam Rafał

Nie mam 40lat

[Krakow]

przez NiedobrzeMi 23 kwi 2013, 08:10
Słuchajcie, mam sprawę.
Zapisalam się do poradni leczenia nerwic na lenartowicza.
Miałam już wizytę u psychiatry, skierował mnie na dalszą diagnostykę, robiłam te testy papierowe i te mega głupie komputerowe, na 6go maja mam umówionego psychologa i czy może mi ktoś z Was uświadmić jak to jest dalej? Czy oni mi będą przepisywać jakieś leki czy po leki to muszę chodzić osobno? Przecież ja zwariuję jak nie dostanę czegoś co mi pozwoli ''wrócić do siebie''.....
F41.0 + Agorafobia

[Krakow]

przez myszka40 23 kwi 2013, 13:53
W czwartek jest spotkanie forum nieśmiałość,samotność na ostatich spotkaniach było po 5osób na ostatnim spotkaniu z forum był Czasoprzestrzeń jak ktoś ma ochotę przyjść to zapraszam więcej informacji na PW

25 kwietnia godzina 18 miejsce zbiórki Teatr Słowackiego Znak rozpoznawczy biała kartka A4

Jak ktoś ma ochotę przyjść pózniej to mogę podać na PW numer telefonu.
Pozdrawiam Rafał

Nie mam 40lat

[Krakow]

przez Czasoprzestrzeń 28 kwi 2013, 02:00
NiedobrzeMi napisał(a):Słuchajcie, mam sprawę.
Zapisalam się do poradni leczenia nerwic na lenartowicza.
Miałam już wizytę u psychiatry, skierował mnie na dalszą diagnostykę, robiłam te testy papierowe i te mega głupie komputerowe, na 6go maja mam umówionego psychologa i czy może mi ktoś z Was uświadmić jak to jest dalej? Czy oni mi będą przepisywać jakieś leki czy po leki to muszę chodzić osobno? Przecież ja zwariuję jak nie dostanę czegoś co mi pozwoli ''wrócić do siebie''.....

Całkiem niedawno przechodziłem ten cały casting. Psycholog przeprowadzi z tobą wywiad, zresztą bez patrzenia w testy, które się wypełniało... Później czeka cię jeszcze wizyta podsumowawcza u psychiatry. Ten zapyta cię jakie konkretnie problemy będziesz chciała poruszyć na terapii, "bo oni nie chcą osób, które nie wiedzą czego chcą"... Na przydział do grupy czeka się kilka miesięcy. Musisz podpisać papierek, że podczas terapii zobowiązujesz się do leczenia wyłącznie u lekarzy z oddziału. Nie wiem jak jest z okresem pomiędzy byciem zakwalifikowanym, a udziałem w terapii. Na pewno nie zaszkodzi zapytać jak będziesz w maju u psychologa.

-- 28 kwi 2013, 02:02 --

myszka40 napisał(a):W czwartek jest spotkanie forum nieśmiałość,samotność na ostatich spotkaniach było po 5osób na ostatnim spotkaniu z forum był Czasoprzestrzeń jak ktoś ma ochotę przyjść to zapraszam więcej informacji na PW

25 kwietnia godzina 18 miejsce zbiórki Teatr Słowackiego Znak rozpoznawczy biała kartka A4

Jak ktoś ma ochotę przyjść pózniej to mogę podać na PW numer telefonu.

Tym razem nie mogłem być, miałem kolację firmową do 21.00... Następnym razem.

[Krakow]

przez myszka40 28 kwi 2013, 12:15
Są jakieś osoby chętne na spotkanie forumowe w najbliższy czwartek albo sobotę ?
Pozdrawiam Rafał

Nie mam 40lat

[Krakow]

przez NiedobrzeMi 28 kwi 2013, 15:30
Czasoprzestrzeń napisał(a):
Całkiem niedawno przechodziłem ten cały casting. Psycholog przeprowadzi z tobą wywiad, zresztą bez patrzenia w testy, które się wypełniało... Później czeka cię jeszcze wizyta podsumowawcza u psychiatry. Ten zapyta cię jakie konkretnie problemy będziesz chciała poruszyć na terapii, "bo oni nie chcą osób, które nie wiedzą czego chcą"... Na przydział do grupy czeka się kilka miesięcy. Musisz podpisać papierek, że podczas terapii zobowiązujesz się do leczenia wyłącznie u lekarzy z oddziału. Nie wiem jak jest z okresem pomiędzy byciem zakwalifikowanym, a udziałem w terapii. Na pewno nie zaszkodzi zapytać jak będziesz w maju u psychologa.

Jejku, Czasoprzesztrzeń w końcu się czegoś dowiaduję!!!! Boże, nawet nie wiesz jak bardzo jestem Ci wdzięczna. 6. maja ide do psychologa, a to dziwne, że zrobi to bez zaglądania w te testy? To po kiego ciula traciłam tyle czasu na wypełnianie ich? Wcale nie były to szybkie testy.

Czyli widzę, ze mam dokładnie przygotować się na tę wizytę podsumowwczą u psychatry, ale ten perwszy gostek u którego byłam był szalenie miły :)

Dostałeś juz przydział do grupy? bo mi coś wspominali, ze załapałabym się na wakacyjną grupę, a to mi nawet pasuje :)

No czyli podczas terapii spoko, ale zanim ja do tej terapii dojde, to potrzebuje lekarza, mam leki przepisane od rodzinnej, bardzo słabe, bo ona nie wiedziała co dokładnie i przepisać..

Czasoprzestrzeń, wielkie dzięki!!!

myszka40 chciałam być w czwartek ale zachorowałam i ledwo dochodze teraz do siebie, może do soboty dojde :)
F41.0 + Agorafobia

[Krakow]

przez wysłowiona 28 kwi 2013, 16:53
Całkiem możliwe, że się pojawię. Ale aktualnie też jestem chora.

-- 28 kwi 2013, 17:31 --

Może w jakiś ładniejszy dzień wybralibyśmy się na Zakrzówek? Nigdy tam nie byłam.

[Krakow]

przez myszka40 28 kwi 2013, 18:03
W takim razie mam propozycję w najblizszą sobotę możemy wybrać się na zakrzówek tylko jeszcze nie wiem o której godzinie i w którym miejscu się spotkamy. Na razie proponuję godzinę 16 a miejsce zbiórki może ktoś zaproponuję
Pozdrawiam Rafał

Nie mam 40lat

Sortuj wg