[Kraków]

Szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać w cztery oczy? Myślisz, że w Twojej miejscowości tylko Ty masz nerwicę/depresję czy inne zaburzenia? Teraz masz okazję odnaleźć bratnią duszę w Twojej okolicy.

[Krakow]

przez izzie 24 sie 2012, 13:36
blessja, popatrz tutaj trochę: topic-t11717-574.html

ja osobiście polecam przychodnię ProVita ul.Basztowa 5. Do psychiatry czeka się ok 3 tyg do miesiąca, za darmo oczywiście. Lekarka Danuta Witkowska-Gacoń. Młoda, sympatyczna. Może zgłoś się na wizytę do niej.
Albo przychodnia studencka scanmed na Armii Krajowej.

[Krakow]

przez Badziak 24 sie 2012, 18:10
Był ktoś na terapii poznawczo-behawioralnej u Magdaleny Sariusz-Magdoń? Jak wrażenia?
Zaburzenia depresyjno-lękowe z elementami fobii społecznej:
Anafranil SR (klomipramina) 150 mg
Amizepin (karbamazepina) 400 mg

+ terapia behawioralno-poznawcza :)

[Krakow]

przez radpietr 24 sie 2012, 19:16
atrucha napisał(a):Coś nam się ekipa rozpada.. :?
Jestem studentem i poszukuje terapeuty w Krakowie.. zastanawia mnie czy moglibyście kogoś polecić... Cierpię na nerwicę i ostatnio rozpoznano u mnie zaburzenie osobowości..

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

[Krakow]

przez buu 25 sie 2012, 12:02
blessja napisał(a):Witam. Jestem tu nowy. Mam problem z nerwica i zastanawiam się co mam robić. Dobija mnie czucie bicia serca i natrętne myśli. Nie mam problemów ze spotykaniem się z ludźmi czy wychodzeniem z domu. Uprawiam sporty od jakiegoś czasu. Mam 23 lata. Generalnie jest ok ale nie wiem jak pozbyć się tych irytujących objawów. Na razie jest ok dlatego chce z tym wygrać puki wcześnie. Powiedzcie mi gdzie mogę się udać w Krakowie, czy lepiej psychiatra czy psycholog. Czy jest miejsce gdzie dostane się w miarę szybko i bez płacenia a jeśli nie to gdzie mogę uderzyć prywatnie. Pozdrawiam:)))

Myślę, że możesz pogrzebać w dziale oferty tam się pojawiają opinię o terapeutach/lekarzach. Ja trafiłam od razu do psychologa. Ale dużo osób idzie najpierw do psychiatry i dostaje ew skierowanie na terapie.

Co do spotkania to znów stanęło w miejscu..
La inteligencia sin ambición es como un pájaro sin sus alas.
buu

[Krakow]

przez ty_tez_mozesz 26 sie 2012, 18:47
buu napisał(a):Co do spotkania to znów stanęło w miejscu..

przydałaby się osoba/y, które się zajmą organizacją spotkania. tzn odezwać się do kogoś, puścić inormacje dalej itd i
warto by zsynchronizowac takie spotkanie z tym tematem: szukam-nowych-znajomo-ci-z-krakowa-t37124.html

ktoś chętny by organizować takie spotkanie? ja sie zgłaszam tylko chcialbym by ktoś jeszcze w tym współuczestniczył
"ludzie cierpią często dlatego, że czują się sami. sami bo są samotni lub bo czują się samotni wśród ludzi"

[Krakow]

przez blessja 26 sie 2012, 20:06
Zapisałem się do Jacka Lęgierskiego na Wrzesińską podobno dobry jest ale co ja tam mogę powiedzieć idę pierwszy raz na coś takiego:)

[Krakow]

przez buu 28 sie 2012, 15:57
ty_tez_mozesz napisał(a):
buu napisał(a):Co do spotkania to znów stanęło w miejscu..

przydałaby się osoba/y, które się zajmą organizacją spotkania. tzn odezwać się do kogoś, puścić inormacje dalej itd i
warto by zsynchronizowac takie spotkanie z tym tematem: szukam-nowych-znajomo-ci-z-krakowa-t37124.html

ktoś chętny by organizować takie spotkanie? ja sie zgłaszam tylko chcialbym by ktoś jeszcze w tym współuczestniczył

Może faktycznie połączyć te watki.. Pierwotnie to w podforum miasta miały organizować się jakieś spotkania, ale obecnie jest jak jest. Ja mogę Ci pomóc. Już kiedyś organizowałam spotkanie. Tylko, że informowanie w wiadomościach nie zawsze przynosi skutek. Nie wszyscy codziennie zaglądają na forum. Ja też miewałam dłuższe przerwy.
buu

[Krakow]

przez ty_tez_mozesz 28 sie 2012, 21:47
Buu, to ustalmy najpierw termin. Ten tydzień to chyba za wcześnie by każdy kto chce wpaść na takie spotkanie się dowiedział. Proponuje przyszły tydzień 7-8 września. Co Ty na to?
"ludzie cierpią często dlatego, że czują się sami. sami bo są samotni lub bo czują się samotni wśród ludzi"

[Krakow]

przez buu 30 sie 2012, 10:49
Mi bardziej pasuje piątek, ew czwartek. Tylko przypuszczam, że jak zacznie się pytać każdego z osobna jaki termin to się znów zacznie zamieszanie, sprawdzanie w grafikach i znów nic z tego nie wyjdzie ;) Zawsze ktoś nie będzie mógł przyjść w dany dzień. Więc może konkret i kto może niech będzie.
Pamiętam, że raz na innym forum udało nam się ustalić termin i odbywały sie spotkania cykliczne co 2-3 tygodnie. Wiadomo, że nie zawsze wszyscy mogli, ale całkiem dobrze to wychodziło do czasu urlopów :P
buu

[Krakow]

przez ty_tez_mozesz 30 sie 2012, 17:44
To przyjmijmy piątek 7-go września kto będzie to będzie i luz. Ustal gdzie, ja preferuje miejsca otwarte raczej jak np rynek (tam mniej się czuje swoją samotność... przynajmniej ja), ale nie wiem czy takie zaludnione miejsca nie odstraszą co niektórych. lepiej jak Ty buu mając już takie spotkania za sobą zdecydujesz, gdzie ma to się odbyć.

[Krakow]

przez Lukrecja. 30 sie 2012, 18:03
termin mi odpawiada.Ja proponuje park wodny. W srodku jest kawiarnia mozna napic sie kawy albo piwa. Na rynek nie pojade bo za duzo ludzi jak dla mnie
Lukrecja.

[Krakow]

przez buu 30 sie 2012, 18:09
Ja byłam na 2 spotkaniach, sporo osób się zgłaszało. Na jednym było 3 osoby na drugim 4. Byliśmy na rynku bo tam każdy trafił (niektórzy byli spoza Krakowa), nie ukrywam, że mi też najłatwiej w tej chwili tam docelowo dojechać. Miejsce do siedzenia wybraliśmy jak już się spotkaliśmy.

Więc może zróbmy tak, że osoby chętne prosimy o odezwania się do nas i podamy swoje namiary ;) Ja spróbuję jeszcze popisać do osób, które się udzielały
buu

[Krakow]

przez ty_tez_mozesz 30 sie 2012, 23:06
Dla mnie może być Park Wodny, może być Rynek, mogą też być Błonia. Jakiś punkt startowy trzeba wybrać. Z Rynku czy Błoń można by pójść w różne miejsca i bardziej dynamicznie spędzić to spotkanie.

[Krakow]

przez buu 02 wrz 2012, 00:29
Póki co niech chętni piszą na pw.
buu

Sortuj wg