[Kraków]

Szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać w cztery oczy? Myślisz, że w Twojej miejscowości tylko Ty masz nerwicę/depresję czy inne zaburzenia? Teraz masz okazję odnaleźć bratnią duszę w Twojej okolicy.

[Krakow]

przez milhouse 19 sty 2012, 00:35
Aria ja tez będę na 18, prześle Ci numer na PW żebyśmy się nie zagubili przypadkiem:D
Umiejętność postępowania z ludźmi jest takim samym towarem handlowym jak cukier czy kawa. I zapłacę za tę umiejętność więcej niż za jakąkolwiek inną pod słońcem.”
John D. Rockefeller

[Krakow]

przez cerowana dusza 19 sty 2012, 17:26
przez moją nieznajomosć forum ,myslałam że temat utknął w martwym punkcie /skończył się na moim poście/ , już nie zdążę napisać do nikogo PW ,ale wyjdzcie po mnie pod głowne wejscie na dworzec / krótka biała kurtka ,biała czapka , jeansy i smutek w oczach/ będę tam o 18.
Jak ktoś z wybierajacych sie jest jeszcze na forum ,niech kliknie na PW i zostawi nr tel .Ja wychodze o 17.30 z domu.

[Krakow]

przez jolkah 20 sty 2012, 17:38
Nie dałam rady dotrzeć, jak się udało spotkanie?!
Proszę.. ja chce tylko normalnie żyć.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

[Krakow]

przez err 20 sty 2012, 18:07
Ja też nie byłem w stanie, ile było osób? :smile:
err

[Krakow]

przez Dotek 21 sty 2012, 17:54
Było 5 osób :].
O 18.00 byliśmy jeszcze przed dworcem. Nie widziałaś nas, cerowana dusza?
Może to nadrobimy i uda się tym razem przyjść większej ilości osób :).

-- 22 sty 2012, 19:13 --

Wpadajcie!! :)
http://www.facebook.com/events/195059373926470/

[Krakow]

przez ewKa25 31 sty 2012, 22:31
viTAM WSZYSTKICH,
jestem nowa, na forum
czy bedziecie organizowac jakies grupowe spotkanie w najblizszym czasie?
a moze ktos ma chwile i chec sie spotkac (na kawie np)
ewKa25

[Krakow]

przez Aria 31 sty 2012, 22:59
ewKa25 hej :)
Ja mam teraz dużo czasu :)
A co do spotkania to na razie jak widać nie jest organizowane ;) ale fajnie by było, jakbyście napisali co, kiedy, komu pasuje :)
Najlepszy plan na szczęście?
Nie planować.

Poprzez nasze absurdalne kompleksy kryjemy w sobie to, co najlepsze.

Świat jest taki, jakim go widzisz. A sposób postrzegania zależy wyłącznie od Ciebie.

[Krakow]

przez roślina 31 sty 2012, 23:30
Wpaść na spotkanie zawsze mogę, choć nie gwarantuję swojego udziału pomimo obecności :mhm:

[Krakow]

przez girl anachronism 01 lut 2012, 13:50
roślinka, :mrgreen:
wild hearts can't be broken.

F31

[Krakow]

przez err 01 lut 2012, 16:19
Ja tez mam sporo czasu, moge nawet jutro przyjsc ;)
err

[Krakow]

przez ewKa25 02 lut 2012, 01:10
czyli chetni sa
zatem komu pasuje powiedzmy: sobota w godzinach popoludniowo/wieczornych?
ja moge sobota/ niedziela, godzinowo sie dopasuje do tych, ktorzy maja jakies ograniczniki czasowe (praca, nauka itp)
ewKa25

[Krakow]

przez ojtam 07 lut 2012, 23:20
Też bym chciała dołączyć i sie z Wami spotkać, poznać kogoś z podobnymi problemami. Mi pasuje raczej każdy wieczorny termin i godzina, jak coś ustalicie to przyjdę. :)

[Krakow]

przez Aria 07 lut 2012, 23:40
ojtam hej ;)

jak widać forumowe spotkanie stanęło w miejscu :P
Najlepszy plan na szczęście?
Nie planować.

Poprzez nasze absurdalne kompleksy kryjemy w sobie to, co najlepsze.

Świat jest taki, jakim go widzisz. A sposób postrzegania zależy wyłącznie od Ciebie.

[Krakow]

przez irsin 10 lut 2012, 12:00
Witajcie,
Dolaczam do grona ludzi, ktorzy szukaja znajomych, z ktorymi mogliby porozmawiac na zywo i milo spedzic czas :P. Jesli bedziecie organizowac nastepne grupowe spotkanie i dam rade na nim byc, to na pewno przyjde, choc uprzedzam, ze mam problemy z nawiazywaniem relacji w grupie, dlatego tez chetniej nawiazalabym relacje z pojedyncza osoba. Najchetniej taka, z ktora bylabym w stanie sie dogadac, a z tym nie jest tak latwo, biorac pod uwage moje odchyly i swiatopoglad- w zwiazku z czym pozwole sobie napisac cos o sobie i jesli znajdzie sie tu ktos, z kim moglabym sie zrozumiec, to jestem otwarta na propozycje :P.
Jestem ateistka, cenie sobie chlodny racjonalizm i logiczne, sceptyczne myslenie oraz brutalna szczerosc. Nie znaczy to oczywiscie, ze sama perfekcyjnie potrafie to, co sobie cenie (wspominalam gdzies, zebym byla idealna? :P). Wrecz przeciwnie, w sytuacjach stresowych, kiedy wszelkie bariery staja się przepuszczalne i wychodza na wierzch prawdziwe sklonnosci, jestem beznadziejnie sentymentalna i nademocjonalna, co mnie bardzo boli.
Jestem amoralna, antymoralna i egoistyczna. Bardzo otwarta, kiedy rozmawiam z kims sam na sam, natomiast gdyby spytac moja grupe na roku, co na ten temat sadza, ich opinia bylaby skrajnie odmienna. Odkad pamietam, zawsze bylam aspoleczna, choc nie antyspoleczna (w tej kwestii to byl tylko drobny, krotkotrwaly epizod :P). Wynika to z prostego faktu, ze kompletnie nie odnajduje sie w grupie. Kiedys- enneagramowe 4w5, obecnie- ciezko stwierdzic; 5w4, ktore mi wychodzi, zupelnie mi nie pasuje. Mam sklonnosci depresyjne, jednak nigdy nie w pelni ujawnione, mysle, ze z tego powodu, ze mam zbyt duzo samodyscypliny. Jestem nadambitna, zawsze bylam prymuska. Nadwrazliwosc interpersonalna i myslenie paranoidalne, ktore mi notorycznie wychodzi w testach, rowniez daje sie ewidentnie odczuc (i tak, bardzo lubie psychotesty, byle te ambitne :P). Mam zdiagnozowana osobowosc zalezna, ktora znacznie utrudnia mi osiagniecie idealu osobowosciowego, ktory mi gdzies tam daleko przyswieca. Mam rowniez fobie spoleczna i osobowosc anorektyczna- te juz wylacznie jako wynik autodiagnozy, nie moge ich wiec potwierdzic, gdyby ktos chcial sprawdzic moje CV :P.
Dobra, mysle, ze odstraszania juz wystarczy :P. Mam nadzieje, ze komukolwiek chcialo sie czytac :D. Jesli ktos jest zainteresowany rozmowa/spotkaniem, to zapraszam :P.

Sortuj wg