[Kraków]

Szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać w cztery oczy? Myślisz, że w Twojej miejscowości tylko Ty masz nerwicę/depresję czy inne zaburzenia? Teraz masz okazję odnaleźć bratnią duszę w Twojej okolicy.

przez Andrew 10 sty 2007, 20:43
chyba tak?

przez Niebanalna 10 sty 2007, 20:55
A jak wygladało poprzednie spotkanie ?? Jakies trwalsze znajomosci??

przez *maleństwo* 10 sty 2007, 21:31
czesc :)
ja także jestem z krakowa i dzis dowiedziałam sie o tym spotkaniu...
czy można prosic o wiecej szczegółów ???
pozdrawiam

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Niebanalna 10 sty 2007, 22:14
Jestem tu nowa ale z tego co wiem to jest ono w ten piątek w klubie kulturalnym na szewskiej o godzinie 20 ...

przez korres1 12 sty 2007, 00:35
No własnie nie w ten, tylko w następny, bo katarzynka w ten piątek nie może. Chyba że chcecie w ten i w następny. W Kulturalnym o godz. 20

[ Dodano: Pią Sty 12, 2007 12:35 am ]
Rozpoznanie moze byc takie, ze zarezerwujemy stolik na antresolce na godz. 20 i po prostu wszyscy spytaja barmana.

przez Niebanalna 12 sty 2007, 02:33
Mi chyba tez bardziej odpowiada przyszły tydzien... ale ten tez ok :) Ale znajac mnie to i tak sie nie zbiore do wyjscia...

przez Gringo 12 sty 2007, 03:33
Również chętnie dołączyłbym się do spotkania, jeśli mnie przygarniecie. Pasuje mi w ten i w następny piątek. To co, będzie dzisiaj to spotkanie?
Najlepiej żeby wszyscy, ktorzy sa chętni na dzisiejsze spotkanie napisali jak najszybciej na forum, jeżeli jeszcze ktoś się zgłosi, to ja jeśli znajdę lokal, na pewno przyjdę : ) Nie bojcie sie przyjsc, jesli chcecie... nie bedzie tak strasznie (mam nadzieje)

Byłem na poprzednim spotkaniu i było całkiem przyjemnie, ale raczej mieliśmy opory przed odkryciem się przed sobą nawzajem, rozmowa rzadko schodziła na temat nerwicy. To bylo takie luzne spotkanie przy piwie. Ludzie moim zdaniem byli naprawdę interesujący i fajni : ). Łącznie było nas 4 osoby dwoje 26 latków i 2x 19 lat : )(+ przez moment siostra iwo4 i kolega accretive'a). Hollow i Accretive_ już wczesniej sie znali. Ja wczesniej nie znalem nikogo, ale udalo mi sie nie stchorzyc i przyjsc. Nie wiem, czy można poprzednie spotkanie uznać za udane, bo od tej pory żaden/a z uczestników nie udziela się na forum. Ja z nimi kontaktu nie mialem. Mam nadzieję, ze to z powodu wyleczenia z nerwicy/depresji, a nie z roczarowania/czy czegos gorszego.

Wstyd pytac, ale co to jest antresolka? :roll:
Gringo

przez atrucha 12 sty 2007, 12:14
Gringo napisał(a):Wstyd pytac, ale co to jest antresolka? :roll:

www.google.pl ;)
Bądźcie dzielni! Pa :)
Przyjaciel forum

przez Andrew 14 sty 2007, 18:44
To co?Spotykamy się dzisiaj?

[ Dodano: Nie Sty 14, 2007 6:44 pm ]
Zarąbiście fajnie że dostałem szczegółową odpowiedź :lol: :lol:
A był wogóle ktoś w ten piątek :?:

przez emma 14 sty 2007, 23:12
Hej :) Piszę pierwszy raz i przepraszam, że trochę zmienię wątek. Chciałam zapytać, ilu/ile z Was chodziło/chodzi na psychoterapię, jak długo i jakie są jej efekty?

Ja od paru ładnych lat mam problem z 'dusznościami', tj. niemożnością złapania głębszego oddechu w sytuacjach stresowych i nie tylko (przeklęta nerwica) i doszłam wreszcie (?) do wniosku, że bez psychoterapii ani rusz... Dlatego będę wdzięczna za wskazówki, gdzie i do kogo najlepiej iść w Krakowie. Zależy mi, żeby była to psychoterapia indywidualna no i bezpłatna. Wstępnie namierzyłam na razie ośrodek Psyche-med na Rusznikarskiej, może ktoś tam był/chodzi i ma jakąś opinię?

Pozdrawiam ciepło wszystkich krakusów :)

przez *maleństwo* 16 sty 2007, 18:06
to kiedy to spotkanie w końcu???? :)

przez Gringo 17 sty 2007, 14:57
Miało być w zeszły piątek, ale nikt się nie zgłosił - no może z wyjątkiem Andrew'a. Tulu chętnych było, ale znowu się wykruszyli. Może w ten piątek? Kto chce przyjść, niech się zgłosi. :!: :!: :!:
Gringo

przez Andrew 17 sty 2007, 22:53
Ja byłem w piątek ale nikogo nie było albo i ktoś był ale obczajał tak jak i ja :lol: :lol:
Wiem tylko że cała antresolka była zapchana ludźmi ale na pewno nie były to nerwusy :lol: A pytałem czy się spotykamy to nikt nie odpisał :evil:
sztuką jest zobaczyc to co niewidoczne...

przez korres1 18 sty 2007, 22:36
Spotkanie miało być jutro, a tylko dla chętnych tydzień temu, bo większości ten termin nie odpowiadał. Czy odpowiada wam 19.30 w KUlturalnym na antresoli (to taki górny podest w sali po prawej)?. Tam chyba najłatwiej będzie się znależć. MOze poznamy się po tym, że każdy będzie miał pod pachą gazetę? Wiem:), ale to skuteczny sposób. Napiszcie kto z was ma ochotę przyjść.

Sortuj wg