[Kraków]

Szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać w cztery oczy? Myślisz, że w Twojej miejscowości tylko Ty masz nerwicę/depresję czy inne zaburzenia? Teraz masz okazję odnaleźć bratnią duszę w Twojej okolicy.

[Krakow]

przez fish-ka 31 lip 2011, 20:31
err napisał(a):fish-ka, o ja akurat jestem negatywnie nastawiony co do terapii, byłem u jednej terapeutki i bezsens zupełny :? Jak już to jakiegoś psychiatrę mogę polecić ;)

Ja jestem negatywnie nastawiona do leków, ale ok chętnie przyjmę rekomendację psychiatry

[Krakow]

przez err 31 lip 2011, 22:08
fish-ka, no więc sprecyzuj, odpowiedz mi na pytania, a kogoś Ci polecę:
1. Kobieta / Mężczyzna / Bez Znaczenia
2. Wiek: młoda/y dr czy stara/y.
3. Przeciwny lekom i/lub pozytywnie nastawiony do psychoterapii lub odwrotnie.
4. Przepisuje leki jak cukierki "będzie poprawa, ale się Pan uzależni", czy ogranicza głównie benzo "nie będę Pana uzależniać".
5. Pierwsza wizyta (wywiad) krótka do 20minut czy dłuższa do 60minut?
6. NFZ/Prywatnie? Podaje przybliżone terminy z NFZ ;)
err

[Krakow]

przez fish-ka 01 sie 2011, 17:46
err napisał(a):fish-ka, no więc sprecyzuj, odpowiedz mi na pytania, a kogoś Ci polecę:
1. Kobieta / Mężczyzna / Bez Znaczenia
2. Wiek: młoda/y dr czy stara/y.
3. Przeciwny lekom i/lub pozytywnie nastawiony do psychoterapii lub odwrotnie.
4. Przepisuje leki jak cukierki "będzie poprawa, ale się Pan uzależni", czy ogranicza głównie benzo "nie będę Pana uzależniać".
5. Pierwsza wizyta (wywiad) krótka do 20minut czy dłuższa do 60minut?
6. NFZ/Prywatnie? Podaje przybliżone terminy z NFZ ;)

1. Płeć bez znaczenia
2. Wiek bez znaczenia
3. Przeciwny lekom i pozytywnie nastawiony do terapii
4. Ogranicza
5. Dłuższa do 60 min
6. NFZ i prywatnie

:)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

[Krakow]

przez err 02 sie 2011, 18:43
fish-ka napisał(a):1. Płeć bez znaczenia
2. Wiek bez znaczenia
3. Przeciwny lekom i pozytywnie nastawiony do terapii
4. Ogranicza
5. Dłuższa do 60 min
6. NFZ i prywatnie
:)

1. dr Jadwiga Melnyczuk - Scanmed (przychodnia studencka, grupy terapeutyczne "studenckie") - termin do 4m (NFZ) - prywatnie nie wiem gdzie przyjmuje.
2. dr Trzos - "Gabinety Rozwoju" - prywatnie od razu, NFZ do miesiąca.
3. dr Michalska - MediNorm - termin do 3tygodni. Prywatnie nie wiem czy i gdzie przyjmuje.
err

[Krakow]

przez fish-ka 02 sie 2011, 19:17
czy ci lekarze wypisują recepty czy również prowadzą terapie?

[Krakow].

przez rania 03 sie 2011, 10:46
Lenartowicza i dr Dembińska
mam termin do tej pani doktor. Czy ktoś wie coś o niej? mam nerwice lękową/natręct...
Ostatnio edytowano 03 sie 2011, 10:59 przez *Monika*, łącznie edytowano 1 raz
Powód: połączono z w/w wątkiem z uwagi na treść Twojego postu

[Krakow]

przez err 03 sie 2011, 17:16
fish-ka napisał(a):czy ci lekarze wypisują recepty czy również prowadzą terapie?

W Scanmedzie na pewno powstanie grupa wakacyjna (wrześniowa) lub powstała, w MediNormie są terapie a Gabinetach R. nie wiem.
err

[Krakow]

przez roster82 08 sie 2011, 14:29
Potrzebowalbym namiar na psychologa/terapeute/lekarza terapeute z NFZ w Krakowie. Mezczyzna. Zeby nie byl wylacznie psychiatra, bo chce terapii, a leki traktuje drugorzednie. Najlepiej nie psychoanalityk. Jesli komus cokolwiek przyjdzie do glowy - piszcie, bede niezmiernie wdzieczny za pomoc.

[Krakow]

przez Maleńka 08 sie 2011, 19:44
Ja zawsze będę polecać dr Pytko.Przyjmuje w Medinormie na pl Serkowskiego http://www.medinorm.pl/clinics/2
Wyciągnął mnie z głębokiego doła,przywrócił wiarę w sens leczenia.
Wizyta 50zł lekarz nie owija w bawełnę,mówi prosto co pomoże i ile pracy będzie to kosztowało.
Bo kiedy tylko staje się
Zbyt ludzka niż byś tego chciał
Wtedy oto widzisz że
Jesteś tak jak ja

[Krakow]

przez kubaq 09 sie 2011, 20:57
Szukam kogoś z Borderline, żeby porozmawiać, wymienić się doświadczeniami. Najchętniej kogoś w związku, bo głównie ta tematyka i problemy z nią związane mnie interesują, płeć bez znaczenia.

[Krakow]

przez momo2 15 sie 2011, 19:48
Witam wszystkich:) Od bardzo dawna zastanawiam się nad pójściem do jakiegoś psychoterapeuty, koleżanka poleciła mi terapie grupową tylko te pieniądze... wszędzie gdzie patrzyłam płaci się 80 zł za godzinę a to dla mnie bardzo dużo i stąd pytanie: czy trudno jest się "dostać na terapie do Lenartowicza? A jeżeli tak to czy są jeszcze jakieś możliwości darmowej terapii, która miałaby sens a nie była zwykłym "zbywaniem pacjenta"?:))
Mieliście może kontakt z Medinormem na al pokoju?:)

[Krakow]

przez Maleńka 22 sie 2011, 11:04
Zależy co Ci dolega,na Lenartowicza wszyscy sobie chwalą tylko że tam jest coś jak pobyt dzienny,albo od 8 do 13 albo 16-20 jakoś tak.Najpierw masz konsultacje z psychiatrą który Cię kwalifikuje bądź nie do dalszej terapii. Mi np powiedział że się nie nadaje na grupową i dał skierowanie na indywidualną. Co do indywidualnej wcale nie jest tak ciężko znaleźć,problem tylko z godzinami.Na godzino dopołudniowe termin możesz mieć na już np na prądnickiej w maszachabie,popołudniami jest bardzo ciężko na nfz ale warto zadzwonić do krakowskiego oddziału nfz i zapytać kto ma podpisane kontrakty i podzwonić.Przede wszystkim warto ruszyć tyłek i zacząć dzwonić i się dowiadywać-w moim przypadku to jest zawsze problem.Powodzenia!
Bo kiedy tylko staje się
Zbyt ludzka niż byś tego chciał
Wtedy oto widzisz że
Jesteś tak jak ja

[Krakow]

przez gruber 24 sie 2011, 21:19
hejeczka

jestem chetny na spotkanie z ludzmi z roznego rodzaju zaburzeniami natury psychicznej (przede wszystkim depresja (gleboka i ukrywana przed znajomymi)).

mielismy jedno forumowe spotkanie (z Buu i Deanem o ile sie nie myle, bylo to prawie ze rok temu) i bylo mega sympatycznie.

czy ktos z nerwicowcow i depresjonistow chcialby sie spotkac kiedys i porozmawiac o zyciu, kinematografii, muzyce i literaturze?
bede w krakowie jakos od konca wrzesnia, i z checia spotkalbym sie z pokrewnymi duszami (haha).

Buu pamietasz mnie i mojego kolege? ; - )

[Krakow]

przez buu 26 sie 2011, 10:41
gruber, chyba Ci się osoby pomyliły ;) Byłam na spotkaniu gdzieś rok temu, ale na pewno nie z wami. Ostatnio organizowaliśmy spotkanie w czerwcu. Ale jakby nie było jestem otwarta na propozycje.
La inteligencia sin ambición es como un pájaro sin sus alas.
buu

Sortuj wg