[Kalisz]

Szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać w cztery oczy? Myślisz, że w Twojej miejscowości tylko Ty masz nerwicę/depresję czy inne zaburzenia? Teraz masz okazję odnaleźć bratnią duszę w Twojej okolicy.

Re: [Kalisz]

przez fobia 29 paź 2008, 13:13
tez jestem z kalisza :P

przez monika03 29 paź 2008, 16:02
ile macie lat:)
monika03

przez fobia 04 lis 2008, 18:08
mam 25 lat a ty? I jesli mozna wiedziec- u jakiego lekarza sie leczysz?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez monika03 05 lis 2008, 09:44
ja mam 26:)
monika03

przez mokosza 21 gru 2008, 20:25
23

przez yasmin83 07 lut 2009, 15:04
Witam. Jestem z okolic Kalisza. Mam (już niedługo ;)) 26 lat. Mam jakieś zaburzenia na tle nerwowym, lęk i stany depresyjne, lęk na tle społecznym.
Jeżdżę na psychoterapię poznawczo behawioralną do mgr Maciejskiego do Ostrowa Wielkopolskiego. Wcześniej byłam 2 razy w Kaliszu na Dworcowej u pani Bibianny Muszyńskiej, teraz przenieśli ten ośrodek. Pani M. była ok, obecnego psychologa też raczej chwalę, choć póki co nie widzę postępów w terapii.
Pozdrawiam.

przez Alienated 08 lut 2009, 20:56
Widzę, że niewiele się tutaj dzieje... Z Kalisza nie pochodzę, ale mam tam większą część rodziny i bywam od czasu do czasu:) Ogólnie rzecz biorąc, miasto, z którym wiążę mnóstwo wspomnień, raczej tych pozytywnych:)
Pozdrawiam wszystkich tu obecnych!
"A Magda jest najlepsza, bo ma złote serce... Bo to jest Magda...!"

przez malwina80 01 mar 2009, 17:56
Zdecydowanie polecam Maciejskiego z Ostrowa. Próbowałam wielu psychologów ale tylko tu były wymierne efekty.

przez plamaster 12 kwi 2009, 23:24
siemka wszystkim z Kaliszfornii
Robert lat 25 nerwica natręctw i nerwica lękowa - jeszcze tylko depresji brakuje
kurde brzmi jak kawałek cv do pracy :mrgreen:
pozdrawiam was a moze by sie tak spotkac w realu?????

[*EDIT*]

własnie łyknąłem afobam mam nadzieje ze mnie dzis w nocy nie obudzi jak zwykle
jeszcze raz pozdro

przez darunia 25 cze 2009, 11:06
Witajcie,
Ja jestem z okolic Kalisza:) Męczy mnie niestety nerwica ale dam rade, już raz ją pokonałam :)

przez in-my-mind 29 paź 2009, 00:07
Cześć,

Jestem nowa na forum więc witam wszystkich.

Mam 22 lata i jestem schizofreniczką.
Diagnozę mam postawioną od półtora roku po tym, jak przeszłam klasyczny epizod chorobowy. Zaczęło się to w ubiegłym roku w wakacje. Jakiś miesiac wcześniej miałam pisać maturę ale nie zaliczyłam matematyki, być może to spowodowało u mnie tak silny stres, że pojawiły się pierwsze symptomy. Zaczeły sie urojenia: uważalam, że potrafię przewidywac przyszłość i czarować, miałam wrażenie, że w telewizji i w radiu mówią o mnie i do mnie, dają mi jakieś znaki które miały świadczyć o poparciu tego co robię, a ja próbowałam rozszyfrować jakąś zagadkę. Ubierałam się jak cyganka i wychodziłam z domu, wydawało mi się, że ludzie na ulicy współpracują ze sobą w jakimś nieokreślonym celu, czułam się jedną z nich - osobą o wyjatkowych zdolnościach, która może "zbawi swiat". Kierowałam się różnymi symbolami, które "mówiły" mi co mam robić i dokąd iść... np. bilbordy - ich kolory, treść były dla mnie wytycznymi. Tak naprawdę nie wiedziałam co i dlaczego robię ale coś mnie pchało do przodu. Najgorsze jest chyba to, że moje zachowania dotyczyły ludzi, nie ważne czy spotkanych na ulicy czy z rodziny. Zachowywałam się naprawdę dziwnie. W pewnym momencie rodzina zauważyła, że zachowuję się irracjonalnie, dzieki nim zostalam zdiagnozowana.

Teraz jest już ze mną lepiej, nie mam urojen i omamów słuchowych ale został jeszcze lęk przed ludźmi i samotność. Bardzo chciałabym poznać osobę z podobnymi problemami, fajnie by było gdyby to był ktoś z mojego miasta - Kalisza, ale niekoniecznie.

Mój nr gg: 2973907

KALISZ - schizofrenia

przez in-my-mind 02 lis 2009, 13:46
Cześć,

Jestem nowa na forum więc witam wszystkich.

Mam 22 lata i jestem schizofreniczką.
Diagnozę mam postawioną od półtora roku po tym, jak przeszłam klasyczny epizod chorobowy. Zaczęło się to w ubiegłym roku w wakacje. Jakiś miesiac wcześniej miałam pisać maturę ale nie zaliczyłam matematyki, być może to spowodowało u mnie tak silny stres, że pojawiły się pierwsze symptomy. Zaczeły sie urojenia: uważalam, że potrafię przewidywac przyszłość i czarować, miałam wrażenie, że w telewizji i w radiu mówią o mnie i do mnie, dają mi jakieś znaki które miały świadczyć o poparciu tego co robię, a ja próbowałam rozszyfrować jakąś zagadkę. Ubierałam się jak cyganka i wychodziłam z domu, wydawało mi się, że ludzie na ulicy współpracują ze sobą w jakimś nieokreślonym celu, czułam się jedną z nich - osobą o wyjatkowych zdolnościach, która może "zbawi swiat". Kierowałam się różnymi symbolami, które "mówiły" mi co mam robić i dokąd iść... np. bilbordy - ich kolory, treść były dla mnie wytycznymi. Tak naprawdę nie wiedziałam co i dlaczego robię ale coś mnie pchało do przodu. Najgorsze jest chyba to, że moje zachowania dotyczyły ludzi, nie ważne czy spotkanych na ulicy czy z rodziny. Zachowywałam się naprawdę dziwnie. W pewnym momencie rodzina zauważyła, że zachowuję się irracjonalnie, dzieki nim zostalam zdiagnozowana.

Teraz jest już ze mną lepiej, nie mam urojen i omamów słuchowych ale został jeszcze lęk przed ludźmi i samotność. Bardzo chciałabym poznać osobę z podobnymi problemami, fajnie by było gdyby to był ktoś z mojego miasta - Kalisza, ale niekoniecznie.

Mój nr gg: 2973907

Re: KALISZ - schizofrenia

przez polakita 03 lis 2009, 16:24
Cześć - witaj
Trochę przerażające te objawy, dobrze że już się czujesz lepiej. nie wiem tylko czy dobrze trafiłaś tutaj, bo to jest forum dla osób z nerwicą / depresją, to są trochę inne zaburzenia i nie ma tu specjalnej grupy dla takich zaburzeń. Może spróbuj poszukać takiego forum które by było o schizofrenii.
Pozdrawiam serdecznie !
polakita

przez majstero 27 gru 2009, 19:04
Witam all
Jestem z Ostrowa i leczę się na depresje (jak narazie bez rewelacji)
To co zdobyliśmy z największym trudem, najbardziej kochamy. Seneka

Boje się człowieka czerpiącego wiedzę z jednej książki. Tomasz z Akwinu

Sortuj wg