[Olsztyn]

Szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać w cztery oczy? Myślisz, że w Twojej miejscowości tylko Ty masz nerwicę/depresję czy inne zaburzenia? Teraz masz okazję odnaleźć bratnią duszę w Twojej okolicy.

[Olsztyn]

przez mikrusia 12 wrz 2014, 13:11
Hola, hola, olsztyn wcale nie jest taki zły. :P Istnieje wiele różnych zrzeszeń, które czynnie działają, może nie w zakresie terapeutyki ale znam kilka grup psychologów, które całkiem nieźle funkcjonują...
Moja pasja - dziennikarstwo artystyczne. Piszę artykuły o sztuce, rysunku ,malarstwie

[Olsztyn]

przez Po prostu maciek 12 wrz 2014, 13:25
mikrusia, jakie?
Rok 2015 będzie niewątpliwie inny.
Wraz ze zniknięciem Jej z mojego życia umarła połowa mnie. Natomiast druga połowa, która pozostała nienawidzi mnie jeszcze bardziej niż Ona.

[Olsztyn]

przez Twoja_Cisza 12 wrz 2014, 16:11
Tak z innej beczki to moglibyśmy się zintegrować w październiku. Co wy na to..? Październik to dobry miesiąc na takie spotkanie. Są chętni?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

[Olsztyn]

przez joker27 13 wrz 2014, 16:23
Dla mnie zbyt wcześnie, w nowym roku jak już, z resztą jeszcze ciekawe jak leki będą działać...

[Olsztyn]

przez rosomak89 22 wrz 2014, 15:33
joker27, jak po wizycie u Kibiłdy?
Ja zmieniłam ostatnio leki. Z Setaloftu przeszłam na Parogen i prawdę mówiąc czuję się tak samo beznadziejnie :roll:
F41.2
ale to chyba zbyt oszczędna diagnoza

[Olsztyn]

przez joker27 23 wrz 2014, 23:37
rosomak89 napisał(a):joker27, jak po wizycie u Kibiłdy?
Ja zmieniłam ostatnio leki. Z Setaloftu przeszłam na Parogen i prawdę mówiąc czuję się tak samo beznadziejnie :roll:

Hmmm po wizycie jeszcze gorzej, bo on nie wie co mi jest, nie wie czy to jakaś nerwica czy zaburzenia osobowości, w piątek mam iść na jakieś badania tam do nich do jakiejś kobiety, pozniej dopiero znowu do niego, 19 pazdziernika, czy tam 9, musze sprawdzić... żadnych leków nie dostałem :cry:

-- 23 wrz 2014, 23:39 --

Ale tak jeszcze powiem ci, że odniosłem wrażenie (może mylne) że on mi nie wierzy że ja nie potrafie wytłumaczyć tak co mi jest, żeby on zrozumiał...

[Olsztyn]

przez bebebe 06 paź 2014, 12:07
hej! ja też jestem z olsztyna i chadzam do aksonu :) najpierw byłam u dr Czackiej, ale zmieniłam przypadkowo na dr Kibiłdę i naprawdę świetnie z nim się dogaduję. biorę leki, czuję się świetnie, udało mi się trochę pozmieniać w swoim życiu i teraz próbuję zmieniać siebie za pomocą terapii :)

[Olsztyn]

przez Twoja_Cisza 09 paź 2014, 22:06
Żyjecie jeszcze? Jak tam u Was?

[Olsztyn]

przez joker27 14 paź 2014, 14:57
Biorę Mozarin od 3 czy 4 dni, jak na razie to czuje się tak samo zle albo i gorzej, kurde moje życie toczy się w głowie w 95% a 5% na zewnątrz :cry:

[Olsztyn]

przez Twoja_Cisza 14 paź 2014, 18:44
smuteczka napisał(a):znów pokłóciłam sie z chlopakiem. Byłam u oglólnego lekarza. Przepisał mi to co rok temu kardiolog - propranolol. Tyele ze upierała sie przy dawce 10 mg. -.- Jestem zła bo penie g**no mi pomorze. Na depresje nic mi nie przepisała, Pytala sie zalecała muzyke relaksującą i jogę.. śmiałam się w duszy bo mi takie rzeczy nie pomogą. NIE MAM NIC NA DEPRESJĘ!! POMOCY.. !!!! ja płacze codziennie jeszcze teraz chlopak ma mmnie w dupie. Poszedł teraz i chla pewnie z kolegą przy meczu i ma w dupie ze mysle o śmierci, czuje jak mnie pętla ściska na gardle i lada chwila wszystko może stać się rzeczywistoscią. 5 lat zmarnowane na pos**ny związek bez przyszłości. ;'( HELP LUDZIE!!

Trudno, nie ten to następny. Nie szlochaj tak. ;)

[Olsztyn]

przez Twoja_Cisza 14 paź 2014, 22:52
To organizujemy jakieś spotkanie?

[Olsztyn]

przez rosomak89 16 paź 2014, 21:30
Co do kobiety-psychiatry, to nie mam doświadczenia, bo chodzę do dr Kibiłdy, a to facet. Jeśli chodzi o psychoterapeutkę, to pewnie najpierw i tak czekają Cię testy psychologiczne, a potem będziesz mogła sobie wybrać kogo chcesz. Osobiście polecam mgr Mroczkowską. Bardzo ciepła osoba. I jeszcze mgr Piotrowską brałabym pod uwagę. Wydaje mi się, że ona jest taka bardziej konkretna, ale rozmawiałam z nią tylko dwa razy, więc mogę się mylić.
Co do oczekiwania, to niestety ciągnie się to jak glut z nosa. Ja na moją terapię indywidualną czekałam ponad pół roku od momentu zakończenia całej procedury weryfikacyjnej.
Może na terapię grupową łatwiej się dostać? Tam też są takie organizowane. Ja byłam kiedyś na jednej grupowej w Poliklinice i zdecydowanie nie czułam się na siłach, żeby iść do takiej dużej grupy i rozmawiać o swoich problemach. Potrzebowałam rozmowy sam na sam i teraz przynajmniej coś wynoszę z tych spotkań.
Oczywiście wszystko na NFZ. Można też prywatnie, ale pewnie mocno uszczupla to portfel. Byłam kilka razy prywatnie u psychiatry i ceny za kilkanaście, bądź jedynie kilka minut rozmowy, wahały się od 120 do 150 zł :?

Co do spotkania, to ja jesienną porą nie nadaję się na takie manewry. Siedzę w domu i nie potrzebuję rozmowy z nikim. Może jak przyjdą śniegi i mrozy, to się odważę. Poza tym, nie mieszkam już w Olsztynie od jakiegoś czasu, wróciłam do rodzinnej miejscowości.
F41.2

[Olsztyn]

przez rosomak89 17 paź 2014, 15:37
Widocznie nie wszystkich tam wymienili. Np. Szostakowskiej-Tabak też tam nie ma, a przyjmuje w Aksonie (ale nie idź do niej, no chyba, że chcesz być workiem treningowym ;) ).
F41.2

[Olsztyn]

przez joker27 24 paź 2014, 17:14
Mi Kibilda powiedzial ze potrzebna mi psychoterapia indywidualna, że w Olsztynie w aksonie nie prowadzą takich, ze w szpitalu czy tam przy szpitalu to kolejka taka że też bez sensu, że najlepiej dla mnie byłoby w Krakowie (...)
Kazal mi się od razu umowic do Mosakowskiej na poradę w sprawie terapii indywidualnej, co i gdzie dalej z tym robić, ale okazuje się że na ten rok nie ma już terminów :((((
Dał mi też Mozarin (ssri) bo zapytał czy chcę leki, ale sam nie bardzo wierzył że pomogą, biorę od 2 tygodni, jestem w takim stanie że nie wiem już co robić, już mi się chyba dodatkowo depresja zrobiła.. nie wiem co mam dalej robić :(

Sortuj wg