[Olsztyn]

Szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać w cztery oczy? Myślisz, że w Twojej miejscowości tylko Ty masz nerwicę/depresję czy inne zaburzenia? Teraz masz okazję odnaleźć bratnią duszę w Twojej okolicy.

[Olsztyn]

przez rosomak89 27 sie 2014, 16:27
Tylko nie zapisujcie się w Aksonie do pani Szostakowskiej-Tabak (najczęściej wolne terminy są właśnie do niej), bo można z płaczem wyjść. Okropne babsko :roll: Choć mam wrażenie, że mężczyzn traktuje inaczej (jam kobita ;) ).
F41.2
ale to chyba zbyt oszczędna diagnoza

[Olsztyn]

przez joker27 27 sie 2014, 16:33
rosomak89 napisał(a):Tylko nie zapisujcie się w Aksonie do pani Szostakowskiej-Tabak (najczęściej wolne terminy są właśnie do niej), bo można z płaczem wyjść. Okropne babsko :roll: Choć mam wrażenie, że mężczyzn traktuje inaczej (jam kobita ;) ).

Ja mam wizyte u Wojciecha Kibilda, nic o nim w internecie nie znalazłem.

[Olsztyn]

przez rosomak89 27 sie 2014, 16:46
O, też do niego chodzę od jakiegoś czasu. Bardzo sympatyczny facecik :) Lubię sobie z nim pogadać, bo zachowuje się normalnie w stosunku do pacjentów, a nie jak najmądrzejszy pan doktór ;) Jak będziesz w kiepskim stanie, to pewnie wypisze Ci leki i to nie z wielką łaską i całą masą westchnień, jak pani Szostakowska-Tabak (wiem, że nie o niej temat, ale po prostu babka zalazła mi za skórę. Przed każdą wizytą byłam okropnie zestresowana, a mój stan psychiczny był na tyle zły, że wstydziłam się(?) zmienić ją na innego lekarza :roll: ).
F41.2

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

[Olsztyn]

przez joker27 28 sie 2014, 14:36
No to dobrze wiedzieć że idę do wporządu faceta, dzięki na informację ;* :D

[Olsztyn]

przez WTFizgoingon 02 wrz 2014, 15:50
Akson jest ok, dobry tam team mają

Ja osobiscie jestem z okolic olsztyna

Jak sie trzymacie w ogole ?? mi sie tak nic nie chce ze to porażka
F61
F20

abilify (zamula czape)

[Olsztyn]

przez niitka 02 wrz 2014, 16:30
Może i tez mogłam iść do tego aksonu? W sumie przyznaje, że trochę boje się tam w szpitalu, że już są tam tak zmęczeni, że może mnie oleja. Ale tam była szybsza wizyta, a ja bardzo pilnie potrzebuje kogoś do rozmowy, bo już sama sobie nie daje rady i jest tylko coraz gorzej.

[Olsztyn]

przez joker27 09 wrz 2014, 14:02
WTFizgoingon napisał(a):Akson jest ok, dobry tam team mają

Ja osobiscie jestem z okolic olsztyna

Jak sie trzymacie w ogole ?? mi sie tak nic nie chce ze to porażka

Znowu zapomniałem odwiedzać temat...

Dobrze pprzeczytać kolejną dobrą opinię o Aksonie :)
Skąd dokładnie jesteś? bo ja też jestem "z okolic" :P

[Olsztyn]

przez antananarywa 09 wrz 2014, 14:33
Ale to zależy, do kogo się idzie w tym Aksonie. Np. osobiście średnio polecam panią Szostakowską albo Kibiłdę, ten drugi trochę mnie olał, chociaż jest o wiele przyjemniejszy niż Szostakowska

[Olsztyn]

przez joker27 10 wrz 2014, 19:39
antananarywa napisał(a):Ale to zależy, do kogo się idzie w tym Aksonie. Np. osobiście średnio polecam panią Szostakowską albo Kibiłdę, ten drugi trochę mnie olał, chociaż jest o wiele przyjemniejszy niż Szostakowska

W jakim sensie olał? bo ja idę do niego, a wyżej ktoś pisał że właśnie jego poleca.

[Olsztyn]

przez Twoja_Cisza 11 wrz 2014, 00:02
Olsztyn już mnie wkurwia i to dosadnie.

[Olsztyn]

przez niitka 11 wrz 2014, 07:15
Twoja_Cisza - Dlaczego? Przez fakt, że mało tu się dzieje?

[Olsztyn]

przez Po prostu maciek 11 wrz 2014, 08:40
W olsztynie nigdy się nic nie dzieje, ale za to będą 3 galerie, tramwaje i bezrobocie :mrgreen:
Rok 2015 będzie niewątpliwie inny.
Wraz ze zniknięciem Jej z mojego życia umarła połowa mnie. Natomiast druga połowa, która pozostała nienawidzi mnie jeszcze bardziej niż Ona.

[Olsztyn]

przez Twoja_Cisza 12 wrz 2014, 01:11
niitka, bo za mało tu ładnych kobiet, nie no żartuje oczywiście. Kobiety to jeszcze jedyna atrakcja tego miasta. A tak na poważnie, to nie mam tu żadnego widoku na moje życiowe perspektywy, mówiąc tak ogólnie ogólnikowo.

[Olsztyn]

przez rosomak89 12 wrz 2014, 13:07
joker27 napisał(a):
antananarywa napisał(a):Ale to zależy, do kogo się idzie w tym Aksonie. Np. osobiście średnio polecam panią Szostakowską albo Kibiłdę, ten drugi trochę mnie olał, chociaż jest o wiele przyjemniejszy niż Szostakowska

W jakim sensie olał? bo ja idę do niego, a wyżej ktoś pisał że właśnie jego poleca.

Może nie tak, że go polecam, ale jak potrzebujesz szybkiej interwencji i leków, to jest ok. Mnie dobrze się z nim rozmawiało, co nie znaczy, że każdemu przypasuje. W każdym razie na pewno nie będzie na Ciebie burczał.
Ogólnie rzecz biorąc od psychiatry można oczekiwać chyba tylko rozpoznania i wprowadzenia farmakoterapii, od rozmów i prostowania człowieka są psychoterapeuci ;)

Twoja_Cisza, a ktoś/coś Cię trzyma w Olsztynie? Jak nie, to rozglądaj się za przyszłością w większych miastach. Ja tam jestem wieśniakiem i miasta, takie jak Warszawa czy Poznań przyprawiają mnie o mdłości ;) Poza Olsztynem (którego notabene też nie lubię), biorę jeszcze pod uwagę w przyszłości Toruń, ale ta przyszłość jest dość odległa, mimo tego, że już trochę lat na karku mam :roll:
Ostatnio edytowano 12 wrz 2014, 13:13 przez rosomak89, łącznie edytowano 1 raz
F41.2

Sortuj wg