[Olsztyn]

Szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać w cztery oczy? Myślisz, że w Twojej miejscowości tylko Ty masz nerwicę/depresję czy inne zaburzenia? Teraz masz okazję odnaleźć bratnią duszę w Twojej okolicy.

[Olsztyn]

przez andzia-123 14 sty 2014, 17:21
Czesc. Widze, ze juz tu nikt nie zaglada, ale moze przypadkiem.. Chcialabym sie dowiedziec czegos na temat dr Wojciecha Kibiłdy. Jes;i ktos mial okazje go poznac to bardzo prosze o opinie na jego temat..

[Olsztyn]

przez karolina1496 30 sty 2014, 23:41
Witajcie, czy ktoś może podzielić się opinią o Pani J. Czackiej z Aksonu? Będę wdzięczna za każdą odpowiedź

[Olsztyn]

przez calineczk 31 sty 2014, 22:39
Czy może tu ktoś polecić terapeutę na nfz? A najlepiej specjalizującego się w DDA
"You gotta get up and try, try, try
Gotta get up and try, try, try"

http://dda-online.blog.pl

Chcesz pogadać? Napisz na prv ja też chętnie z kimś pogadam :)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

[Olsztyn]

przez karolina1496 01 lut 2014, 15:52
Na ulicy Puszkina jest terapia grupowa dla DDA. Teraz własnie tworzą grupę. O indywidualna terapię na NFZw tym zakresie ciężko, przynajmniej tak mi powiedziano...

[Olsztyn]

przez Saska 03 lut 2014, 20:34
karolina1496 napisał(a):Witajcie, czy ktoś może podzielić się opinią o Pani J. Czackiej z Aksonu? Będę wdzięczna za każdą odpowiedź

Pójdziesz do niej... wysłucha Cię i da tabletki :) Tak było w moim przypadku...
To nic! To nic! To nic!
Dopóki sil,
Jednak iść! Przecież iść!
Będę iść!

[Olsztyn]

przez Chris0706 20 lut 2014, 00:22
Ja też jestem z Olsztyna i męczę się ze swoją nerwicą. Gdyby był ktoś chętny pogadać o wspólnych problemach, moje gg: 9228748

[Olsztyn]

przez Inezka 16 mar 2014, 14:28
Jeśli chodzi o Akson, to (przynajmniej w moim przypadku) wyglądało to tak: najpierw wizyta u psychiatry (z całego serca odradzam dr Szostakowską-Tabak - młodych pacjentów traktuje okropnie), potem doktor zleciła badanie diagnostyczne u psychologa, po badaniu człowiek jest kierowany na terapię grupową lub indywidualną. Bez żadnych skierowań i bez opłat. Nie trzeba też czekać jakoś przerażająco długo. Teraz akurat są zapisy na październik, listopad i grudzień. Warto dzwonić i się rejestrować :)

Niestety trzeba czekać długo i to przerażająco długo. Dość szybko to dostaniesz się tylko na konsultacje, które kwalifikują do terapii. Na samą terapię (u p. Mroczkowskiej) ja czekam już ponad rok!! Przez ten czas człowiek może się już powiesić...

Czy znacie dobrego psychologa lub terapeutę od lęków i fobii?
Ktoś chodził prywatnie? Ile mniej więcej taka wizyta kosztuje?

I ostatnie pytanie - jest tu ktoś z agorafobią?

[Olsztyn]

przez another_memory 16 mar 2014, 19:23
hej hej kochani, niebawem zaczynam terapię (3 miesięczną ) w Dziennym Oddziale Leczenia Zaburzeń Nerwicowych w MSWiA. Czy ktoś ma jakieś doświadczenia związane z tym miejscem? A może ktoś z Was jest na etapie "rekrutacji" do przyjęcia tak jak ja? :) Baardzo liczę na tą terapię bo leki przestały na mnie działać. I tak przy okazji wcale nie czekałam długo aby się tam dostać. Na konsultacje z psychiatrą czekałąm tydzień, później kolejny tydzień na testy psychologiczne i teraz ostatni etap czyli rozmowa z psychologiem. Grupa rusza od połowy kwietnia czyli łącznie jakieś 1,5 miesiąca muszę czekać. Nie wiem jeszcze jakiej jakości będzie to leczenie ale muszę spróbować.
And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music

[Olsztyn]

przez matador__ 17 mar 2014, 13:21
Witam.
Jestem tu nowa :)
Sama nie wiem od czego zaczac...
Nie potrafie sobe dac ze soba rady.. moze nie jest to depresja, ale generalnie cos ze mna jest nie tak.
Wczesniej bylam na wizycie u pani Niczyperowicz, skierowała mnie na terapie, ale nie bylam z tego powodu zbytnio zadowolona, przestalam tam chodzic. Chyba bym nie mogla otworzyc sie przed obcymi ludzi.. Ech...
Zreszta nie wspominam zbyt dobrze wizyt u tej pano dr.
Dzis umowilam sie na wizyte do Aksonu. Na poczatku jest wizyta z psychiartą (dr Kibiłda), a co potem to nie wiem.
Ktos moze cos powiedziec na temat tego dr?

[Olsztyn]

przez Twoja_Cisza 17 mar 2014, 20:45
Może zorganizujemy jakieś piwkowe spotkanie towarzyskie. Co Wy na to, kto byłby chętny?

[Olsztyn]

przez Saska 17 mar 2014, 22:38
Twoja_Cisza napisał(a):Może zorganizujemy jakieś piwkowe spotkanie towarzyskie. Co Wy na to, kto byłby chętny?

Jak piwkowe to ja :)
To nic! To nic! To nic!
Dopóki sil,
Jednak iść! Przecież iść!
Będę iść!

[Olsztyn]

przez wiola1991 18 mar 2014, 00:04
Witam. Przepraszam że nie na temat,ale mógłby mi ktoś polecić jakiegoś dobrego wyrozumiałego psychologa w Olsztynie albo okolicach(Ostróda,Szczytno,Iława)? proszę o odpowiedź. Przepraszam. Pozdrawiam.
[...] Z tych niedopowiedzianych spojrzeń, gestów i słów
Rodzi się zainteresowanie, by czas zepsuć to mógł [...]

[Olsztyn]

przez matador__ 18 mar 2014, 12:13
Twoja_Cisza napisał(a):Może zorganizujemy jakieś piwkowe spotkanie towarzyskie. Co Wy na to, kto byłby chętny?

Ja jestem nowa, ale chetnie sie na to pisze :)

[Olsztyn]

przez Twoja_Cisza 19 mar 2014, 20:48
Lista zainteresowanych na piwkowe spotkanie o jeszcze nie określonym terminie:
Saska,
matador__,
Twoja_Cisza,

Kto jeszcze ma ochotę?

Sortuj wg