[Olsztyn]

Szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać w cztery oczy? Myślisz, że w Twojej miejscowości tylko Ty masz nerwicę/depresję czy inne zaburzenia? Teraz masz okazję odnaleźć bratnią duszę w Twojej okolicy.

Re: Olsztyn

przez bezmuzg 31 sty 2010, 14:10
właśnie słyszałem , że grupowych terapii w naszym pięknym mieście nie ma. Zapisałem się do psychiatry, którego poproszę o skierowanie do psychologa. Niestety nie wiem do którego, chciałbym pogadać z jakąś młodą osobą, bo już chodziłem do starszych i wydaje mi się, że młodzi mają jak gdyby więcej motywacji. Czy znacie kogoś takiego?
God knows you lonely souls

przez szept_83 14 lut 2010, 22:49
Hej!
Miło że wątek Olsztyn żyje :)
Dawno mnie tu nie było.
Wiele się zmieniło, ale niestety jedno pozostało niezmienne.
Chociaż mogę powiedzieć że swoje problemy mam z grubsza ogarnięte…
Bywa różnie raz lepiej raz gorzej.
Podobnie jak Lukasz_82 moje „leczenie” trwa już dobre parę lat.
W tym czasie udało mi się obronić magistra i znaleźć całkiem fajną pracę, rozwijać się zawodowo etc.
Jednak nie spowodowało to że depresja i nerwica wyparowały. Niestety w przypadku takich dolegliwości pomaga tylko praca nad sobą, dobry terapeuta i wsparcie innych ludzi.
Miałam do czynienia z poradnią na Al. Wojska Polskiego,poznałam też paru psychologów mających prywatne praktyki. Ciężko trafić na dobrego.
Prawie rok temu zaczęłam terapie u pewnego dość znanego /polecanego terapeuty nie powiem konkretny i pomocny ale niestety sam podupadł solidnie na zdrowiu i obecnie umówienie wizyty graniczy z cudem.
Znowu potrzebuje pomocy, dopadło mnie jakiś miesiąc temu i trzyma…
Bardzo utrudnia „normalne” życie.
Szukam dobrego terapeuty, obiecałam sobie że w poniedziałek zadzwonię i umówię się na wizytę chociaż mam już trochę dość zaczynania od nowa z nowym terapeutą no ale czuje że sama tego
nie pociągnę.
Trzymajcie kciuki Ludzie :)
Pozdrawiam

przez paula19 02 maja 2010, 01:08
Witajcie Kochani, jest tu ktoś do pogadania na gg, moze spotkania w realu? Osobiście przez nerwice ciezko mi poznawac nowych ludzi... Mieszkam w olsztynie od ok 1,5 roku... mam nerwice od ok 3 lat :( chociaż na szzęście ostatnio nie mam dużych powodów do nerwów...
paula19

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez mi234 16 cze 2010, 12:08
Ja nawet nie wiem na co cierpie, ale pewnie byloby kilka tych chorob. Napiszcie PW z kontaktem ;)

przez paula19 13 lip 2010, 00:16
hehh chyba nie ma nikogo takiego
paula19

przez paula19 22 lip 2010, 22:27
:why:
paula19

przez nov 08 sie 2010, 23:59
piszcie do mnie 1602954 pozdrawiam
nov

przez paula19 16 sie 2010, 00:58
A po co pisać mamy?
paula19

przez anwet 08 wrz 2010, 22:05
PROMETEUS, chętnie zagadam na gg ;)

p.s.
do pana dr T. Maślanki mam taki sobie stosunek.
czy przepisał komuś coś poza fluoksetyną ( seronilem), paroxetyną albo piracetamem (nootropil, memotropil, lucetam itd.. ) ??
anwet

przez paula19 13 gru 2010, 23:24
Witam po przerwie! Jest tu ktoś z tego miasta lub okolic?? :papa:
paula19

przez Kamila 33 29 gru 2010, 22:22
Hej,ja również jestem z Olsztyna :)

przez tra_lala 02 sty 2011, 02:05
Cześć, dzisiaj zarejestrowałam się na forum. Szukam koleżanki z Olsztyna z którą mogłabym się spotkać, pogadać, wymienić się spostrzeżeniami. Może być też kolega, w sumie wszystko jedno. Mam 20 lat i od niedawna mieszkam w Olsztynie. Jeżeli jest ktoś zainteresowany to proszę o kontakt mailowy: tra_lala@op.pl
Szczęśliwego Nowego Roku!

przez pepe_83 08 sty 2011, 15:17
Hej.
Dziś trafiłem na to forum i postanowiłem się zarejestrować. Mam nerwicę depresyjno-lękową i pomyślałem o wspólnym spędzeniu czasu w formie sportowej (żeby się trochę zmęczyć). Co o tym myślicie?

przez another_memory 08 sty 2011, 18:00
witaj :] ja zapisuje sie na silownie od przyszlego miesiaca - do energii na jarotach, zapraszam :]
And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music

Sortuj wg