[Olsztyn]

Szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać w cztery oczy? Myślisz, że w Twojej miejscowości tylko Ty masz nerwicę/depresję czy inne zaburzenia? Teraz masz okazję odnaleźć bratnią duszę w Twojej okolicy.

[Olsztyn]

przez another_memory 03 wrz 2013, 18:56
Dobra, niech odezwa sie wszyscy uzytkownicy z Olsztyna. Moze znajdzie sie grupka odwaznych i chetnych na spotkanie :-)
Wpiszcie czy jestescie chetni, w jakim jestescie wieku, ktory weekend pazdziernika Wam pasuje i propozycje miejsca spotkania. Trzymam kciuki zeby sie posypalo troche tych zgloszen ;-)
And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music

[Olsztyn]

przez Masked_Man 03 wrz 2013, 19:05
Ja bym poszedl, ale boje sie, ze bede wyobcowany wsrod tylu starszych ludzi ode mnie ;).
Masked_Man

[Olsztyn]

przez Bolec 03 wrz 2013, 21:25
Kurczę no trochę "śmiesznie" byłoby spotkać znajomego umawiając się na tym forum. Ale w sumie co tam, nie ma ryzyka nie ma zabawy haha :D

Tylko jest mały problem, bo aktualnie znowu zaczynam brać leki i raczej chlać nie dam rady :< (choć 1 piwo powinno nie zaszkodzić, najwyżej zamówię sok ;) )

ps. Ja ma 19 lat także luzik Masked_Man, jak coś to się piszę na ten październik

-- 03 wrz 2013, 21:28 --

Proponuje 5.10.2013 tak z grubej rury co wy na to ?

Tylko teraz miejsce.. jakieś propozycje ? ; ]

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

[Olsztyn]

przez Masked_Man 03 wrz 2013, 21:35
Bolec, miejsce? Byle nie starowka, czy cos tego typu, gdzie bedzie pelno ludzi. To nie sa miejsca do picia. Preferowalbym spokojniejsze klimaty :P
Masked_Man

[Olsztyn]

przez Twoja_Cisza 03 wrz 2013, 21:58
Sznaps proponuje?

-- 03 wrz 2013, 22:00 --

Masked_Man, czyli, skonkretyzuj miejsce?

[Olsztyn]

przez another_memory 03 wrz 2013, 22:30
ps. Ja ma 19 lat także luzik

widzisz Masked_Man, i po problemie :)
And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music

[Olsztyn]

przez Masked_Man 03 wrz 2013, 22:49
Twoja_Cisza, Sznaps...ech, wiem, ze tam czasem bywaja moi znajomi. Balbym sie ich spotkac podczas takiego naszego spotkania. Wiem, jestem wybredny :P.
another_memory, k den. To mnie troche osmiela :P.
Masked_Man

[Olsztyn]

przez another_memory 03 wrz 2013, 22:56
Też nie jestem za sznapsem raczej. Wydaje mi się, że rozrabiają z czymś browar :roll:

szkoda, że już raczej ciepło nie będzie to byśmy się "pod chmurką" gdzieś umówili. No nic, trzeba dalej zbierać pomysły. Ja narazie swojego nie podam bo nie jestem jeszcze zdecydowana :smile:

[Olsztyn]

przez Masked_Man 04 wrz 2013, 15:45
A ja teraz z innej beczki. Dzis bylem w Aksonie po godzinie 14 i widzialem rudo wlosa pieknosc w okularach. Swiat jest maly (swiat nerwicowcow jeszcze mniejszy). Moze ktos wie o kim mowie?:P
Masked_Man

[Olsztyn]

przez Saska 04 wrz 2013, 17:51
Ja mam 23 lata ;] za spotkaniem oczywiście jestem :) co do wyboru weekendu to wybierajcie, ja się dostosuję bo weekendy powinnam mieć wolne :) a co do miejsca to, żeby nie było za wiele ludzi i żeby za drogo nie było :P wiecie... studencka kieszeń :lol:
To nic! To nic! To nic!
Dopóki sil,
Jednak iść! Przecież iść!
Będę iść!

[Olsztyn]

przez another_memory 04 wrz 2013, 18:55
Saska, milo, ze dolaczylas do chetnych ;) mi pewnie najbardziej bedzie pasowal jakos srodek pazdziernika (12 albo 19). A co do lokalu to nie wiem, moze cos na kortowie? Ale to tylko taka luzna sugestia :)

[Olsztyn]

przez Masked_Man 04 wrz 2013, 23:18
Kurde, chyba owa ruda nie ma tu konta :<
Masked_Man

[Olsztyn]

przez rosomak89 06 wrz 2013, 06:46
Masked_Man napisał(a):A ja teraz z innej beczki. Dzis bylem w Aksonie po godzinie 14 i widzialem rudo wlosa pieknosc w okularach. Swiat jest maly (swiat nerwicowcow jeszcze mniejszy). Moze ktos wie o kim mowie?:P

Aż mi się gorąco zrobiło, jak zobaczyłam ten wpis :oops: Ujawniam się ;) Skoro i tak po powrocie z wakacji miałam w planach wkręcenie się na jakieś spotkanie Olsztyniaków, to co mi szkodzi.
F41.2
ale to chyba zbyt oszczędna diagnoza

[Olsztyn]

przez Masked_Man 06 wrz 2013, 20:50
rosomak89 napisał(a):
Masked_Man napisał(a):A ja teraz z innej beczki. Dzis bylem w Aksonie po godzinie 14 i widzialem rudo wlosa pieknosc w okularach. Swiat jest maly (swiat nerwicowcow jeszcze mniejszy). Moze ktos wie o kim mowie?:P

Aż mi się gorąco zrobiło, jak zobaczyłam ten wpis :oops: Ujawniam się ;) Skoro i tak po powrocie z wakacji miałam w planach wkręcenie się na jakieś spotkanie Olsztyniaków, to co mi szkodzi.

Hahaha :D. Nie wiem, czy mnie skojarzysz, ale ja to ten chłopak w jasnych spodniach i czarnej bluzie. Brunet. Stałem tam w recepcji ^.^

-- 07 wrz 2013, 01:13 --

X
Masked_Man

Sortuj wg