[Olsztyn]

Szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać w cztery oczy? Myślisz, że w Twojej miejscowości tylko Ty masz nerwicę/depresję czy inne zaburzenia? Teraz masz okazję odnaleźć bratnią duszę w Twojej okolicy.

[Olsztyn]

przez stokrotka91 27 lut 2013, 20:48
trzymam za was kciuki;))

[Olsztyn]

przez rosomak89 27 lut 2013, 21:01
całyczassmutna, jeśli masz na jakieś poranne godziny, to pewnie też do niej. Mnie osobiście przeraziło to, co przeczytałam o tej kobiecie w Internecie. Żadnej pozytywnej opinii nie znalazłam i szczerze mówiąc trochę się obawiam...Tutaj, na Forum, be_strong ją zjechała w temacie o niepolecanych lekarzach: czarna-lista-lekarzy-t10060-98.html
Oby miała jakiś lepszy dzień, jak do niej trafię, bo nie chcę się znowu zawieść...

stokrotka91, dziękuję, może nas tam nie zje ;)
F41.2
ale to chyba zbyt oszczędna diagnoza

[Olsztyn]

przez anonus 27 lut 2013, 21:25
Jak to czytam, to czuje ulge, ze stac mnie na prywatne wizyty, a raczej moich rodzicow ;) . Dziwne jest to, ze na Wojska juz nie ma terminow :shock:
anonus

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

[Olsztyn]

przez rosomak89 27 lut 2013, 21:38
anonus napisał(a):Jak to czytam, to czuje ulge, ze stac mnie na prywatne wizyty, a raczej moich rodzicow ;) . Dziwne jest to, ze na Wojska juz nie ma terminow :shock:

Zazdroszczę...Jak się nie ma kasy, to naprawdę ciężko jest ruszyć do przodu. Człowiek się zniechęca, jak ciągle słyszy "nie ma wolnych terminów", "możemy panią przyjąć za pół roku". Nie dość, że pod kopułą i tak się dzieją cuda na kiju, to jeszcze tutaj podcinają skrzydła.
Też byłam w lekkim szoku. Zastanawiałam się potem, po co w takim razie siedzą tam dwie panie w rejestracji, skoro nic do roboty nie mają ;]
F41.2

[Olsztyn]

przez anonus 27 lut 2013, 21:48
rosomak89, a ile masz lat?
anonus

[Olsztyn]

przez rosomak89 27 lut 2013, 21:56
24. Stara dupa ze mnie, ale wyglądam, jak dziewczynka z liceum :roll:
F41.2

[Olsztyn]

przez anonus 27 lut 2013, 22:41
rosomak89, napisalem prywatna wiadomosc do ciebie ;)
anonus

[Olsztyn]

przez rosomak89 06 mar 2013, 11:31
No, to dostałam Escitil (escitalopram), choć z wielką łaską. I faktycznie, doktor Szostakowska-Tabak do najprzyjemniejszych osób nie należy. Jak opowiadałam jej o wypadku i śmierci mojego brata, to kazała mi natychmiast przestać płakać, bo ją to rozprasza...Nie mam pytań...Cholernie zimna kobieta. Więcej na pewno się u niej nie pojawię. Zarejestruję się teraz na kontrolę do doktor Dzbańskiej-Kruk.
F41.2

[Olsztyn]

przez jaskolka83 20 mar 2013, 12:11
rosomak89, ja /cenzura/ co to za psychiatra do /cenzura/ pana az mnie krew zalewa na takich ludzi

-- 20 mar 2013, 12:13 --

ech.... porzucalam se mięchem i mi lepiej....

na odstresowanie polecam grupową terapię na zlocie " Swiry na majówkę" , ktora bedzie na mazurach!!!!! ( blisko olsztyna!!!!)
zlot-wiry-na-majowk-1-05-5-05-2013-t41940.html

wpisujcie sie na liste ludziska!!!!!!!!!!!

[Olsztyn]

przez rosomak89 25 mar 2013, 14:34
jaskolka83, biednemu zawsze wiatr w oczy i uj w plecy ;)
Na wizytę kontrolną zapiszę się do p. Hanny Dzbańskiej-Kruk, też w Aksonie przyjmuje. Poleciła mi ją mgr Niczyperowicz z Polikliniki. Zobaczymy, czy będzie przyjemniejsza w obejściu.

Ech, jadę na tym esci ponad dwa tygodnie, ale czuję się jeszcze gorzej niż bez niego. Od tygodnia nie byłam na zajęciach, bo nie mam siły się z wyra zwlec. Czadowo.

A na zlot świrów już się zapisałam, ale u mnie tradycyjnie, to nic pewnego.
F41.2

[Olsztyn]

przez sophisticated8 05 kwi 2013, 21:25
hej, ja też jestem z Olsztyna i też choruję na zaburzenia lękowe, to tak w ramach wstępu ;)

a teraz po pierwsze w Aksonie faktycznie polecam zdecydowanie Hannę Dzbańską-Kruk a nie drugą panią niby psychiatrę bo faktycznie może ona pogorszyć stan chorego komentarzami typu "ale ja nie widzę tu powodu do płaczu" albo "no i co czuje się z tym pani wyjątkowa?" poprostu masakra. ewentualnie jak ktoś jest do niej zapisany to ostrzegam i prosze sie nie przejmowac komentarzami, ja na szczescie swoją wizytę wytrzymałam i dostałam skierowanie na psychoterapię i pani Szostakowskiej oglądać juz nie bede.

po drugie, jeżeli chodzi o terapię w Olsztynie to polecam choreoterapię z Panią Anią Samwolską (psychologiem) jest to terapia tańcem i z tego co wiem Pani Ania prowadzi tez zajęcia w Aksonie ale jak na nie sie dostać nie wiem. ja chodzę na zajęcia pani Ani w Strefie Rozwoju i nazywa się to roztańczyć stres, jedne zajęcia kosztują 15 zł i odbywają się w poniedziałki o godzinie 17:00 do 18:30 chodzi na nie kilka fajnych kobietek w wieku miedzy 20 a 45 rokiem zycia ;) wstawiam link do strony http://www.strefarozwoju.info/index.php ... czyc-stres

a po trzecie polecam książkę "Oswoić lęk" Judith Bemis i Amr Barrada. ksiązka mi osobiście bardzo pomogła w autoterapii i dała mi dużo do myślenia. Dzięki niej nastawiłam się pozytywnie i powoli zaczynam wygrywać z moimi lękami ;)

i po czwarte zapraszam na moją stronę (nie jest jeszcze w pełni gotowa ale staram się ją uzupełniać) https://sophisticated8.wordpress.com

pozdrawiam wszystkich znerwicowanych olsztyniaków :great:

[Olsztyn]

przez Saska 16 kwi 2013, 13:30
Hej , też jestem z Olsztyna. Dzisiaj byłam w Aksonie u pani Joanny Czackiej. To psychiatra. Fajna kobietka :)
To nic! To nic! To nic!
Dopóki sil,
Jednak iść! Przecież iść!
Będę iść!

[Olsztyn]

przez anonus 17 kwi 2013, 20:02
jak tam olsztyniacy sie trzymamy? :P
anonus

[Olsztyn]

przez Saska 14 maja 2013, 13:00
Dobrze :D:D a jak reszta ??:P
To nic! To nic! To nic!