[Olsztyn]

Szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać w cztery oczy? Myślisz, że w Twojej miejscowości tylko Ty masz nerwicę/depresję czy inne zaburzenia? Teraz masz okazję odnaleźć bratnią duszę w Twojej okolicy.

[Olsztyn]

przez arate 25 sty 2013, 12:10
Ja prawdopodobnie (o ile moj szef nie wymysli czegos nowego i nie zostawi mnie w robocie) od poniedziałku będę w Olsztynie. Więc...byłabym chęta na jakąs dobrą kawe, na miłe spotkanie np w Awangarda Bis (lubie to miejsce a jeszcze bardziej kocham Carpenter Inn, obok) :)

[Olsztyn]

przez ninja 25 sty 2013, 16:42
siemcia. ja w sumie wpadłam spytać, czy ktokolwiek-widział-ktokolwiek-wie coś o tym miejscu http://www.inspiracje-psychoterapia.pl/ i tych paniach co to prowadzą?
no i cześć wszystkim, bo widzę, że tu się ludzi namnożyło, heh.
Wyglądam zdrowo, ponętnie i rumianie. Wcale nie widać, że nie żyję.
The prettier a girl is, the more nuts she is.

[Olsztyn]

przez jaskolka83 28 sty 2013, 09:45
ninja, poszukaj opinii na znanylekarz albo dobylekarz tam tez sa opinie o psychologach moze cos znajdziesz...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

[Olsztyn]

przez aimx 28 sty 2013, 22:49
A mnie zastanawia takie coś... jak wyglądają te spotkania? czy pojawia się na nich ktoś, kto jest bardzo żenujący towarzysko? bo ja jestem i nie chciałabym się czuć bardzo inna ;)

[Olsztyn]

przez plathoniczna 29 sty 2013, 21:30
Witajcie, jestem tu nowa, też z Olsztyna.

Pozdrawiam wszystkich walczących z depresją/nerwicą/lękami.
::Seronil 20 MG::

[Olsztyn]

przez Iruś:) 01 lut 2013, 22:53
Heloo Olsztyniacy!co słychać ??chyba zima odchodzi do lamusa....ja czuje juz wiosne!!znalazlam najszybszy termin do lekarza,w przychodni na Woj.Polskiego - wizyte mam 7.05.13, to juz lepiej niz 18.12.13 .....
"życie jest piękne,trzeba tylko umieć je dostrzec"

[Olsztyn]

przez całyczassmutna 02 lut 2013, 14:36
a ja sie zapisałam w aksonie i mam na 6 marca:) mam nadzieje ze to bedzie moj ratunek

[Olsztyn]

przez Iruś:) 02 lut 2013, 18:30
znam tą przychodnie,leczylam sie tam w zeszlym roku i nie mam dobrych doswiadczen wiec nie chce tam wracac,bylam na 1 pierwszej wizycie i pani psychiatra,nie zbyt przyjemna starsza babka,nie sluchala co do niej mowie,ciagle znuzona i zmeczona,prawie zmusila mnie do brania lekow i prawie nakrzyczala na mnie,choc powiedzialam jej ze nie chce leczyc sie lekami a raczej chcialabym sprobowac innych sposobow, moze psychoterapii.niestety dala mi do zrozumienia ze jest madrzejsza ode mnie,wizyty u niej ograniczaly sie do wypisania kolejnej recepty,
owszem przychodnia super,widac ze bardzo staraja sie o pacjeta,ale ja chyba zle trafilam na poczatku i z tad te uprzedzenie.zreszta jak dla mnie przychodnia bardzo daleko,az na Dajtkach,drugi koniec olsztyna.
calyczassmutna koniecznie daj znac jak Tobie poszlo.pracuja tam naprawde mile panie w recepcji i jest tak błogo spokojnie.i te rybki pływające na poczekalni.....zaczarowane miejsce :D
"życie jest piękne,trzeba tylko umieć je dostrzec"

[Olsztyn]

przez jaskolka83 16 lut 2013, 10:29
noi co olsztyniaki i okoliczni, kiedy nasze spotkanie?

[Olsztyn]

przez rosomak89 26 lut 2013, 18:09
Daawno mnie tu nie było.
Liczę na to, że wraz z nadejściem wiosny byłabym w stanie przemóc moją nieśmiałość i wyjść gdzieś z obcymi ludźmi ;) Jakieś propozycje?
F41.2
ale to chyba zbyt oszczędna diagnoza

[Olsztyn]

przez monday 26 lut 2013, 21:29
witam Olsztyn :)

-- 26 lut 2013, 20:57 --

a tak przy okazji, to chciałam Was zapytać o placówki w Olsztynie.
znalazłam: Woj. zespół lecznictwa psychiatrycznego i jakiś uniwersytecki zakład opieki na warszawskiej. coś polecicie? na NFZ bym prosiła :)

[Olsztyn]

przez stokrotka91 27 lut 2013, 16:50
Czesc;)
Jestem pierwszy raz na forum,przypadkowo trafiłam tu podczas szukania jakiegos dobrego psychologa.kilka lat temu leczyłam sie na depresje i zastanawiam sie nad rozpoczeciem jakies terapii....

[Olsztyn]

przez rosomak89 27 lut 2013, 16:58
Echhhh, przyleciałam tu dzisiaj jak na skrzydłach, żeby się pochwalić, że w końcu spięłam dupsko i zapisałam się do psychiatry, że udało mi się baaardzo szybko i już za tydzień mam wizytę na NFZ w Aksonie u dr Szostakowskiej, i dupa! Okazało się, że baba, do której jestem zapisana, to jakaś nieprzyjemna pinda i po rozmowie z nią człowiek ma ochotę się pochlastać...Pójdę tak czy srak (no chyba, że będę miała akurat jakiś niesamowity dół), bo zbyt wielu opcji poza tą wizytą nie mam. Na prywatną w najbliższym czasie stać mnie nie będzie, a na Wojska Polskiego do końca roku nie mają już wolnych terminów. Słodko :roll:
F41.2
ale to chyba zbyt oszczędna diagnoza

[Olsztyn]

przez całyczassmutna 27 lut 2013, 18:21
rosomak89 ja tez mam za tydzien wizyte w aksonie :) hymm nie pamietam co do jakiej dr:)

Sortuj wg