[Olsztyn]

Szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać w cztery oczy? Myślisz, że w Twojej miejscowości tylko Ty masz nerwicę/depresję czy inne zaburzenia? Teraz masz okazję odnaleźć bratnią duszę w Twojej okolicy.

[Olsztyn]

przez jaskolka83 11 gru 2012, 09:50
black_cat, nie doszlo bo sie nie zgadalim i co niektorzy rozchorowalim. pewnie juz w tym roku sie nie uda...
chyba ze ktos sie podejmie organizacji..... halenore??? :uklon: Tyś najlepszą organizatorką jest :brawo:

[Olsztyn]

przez rosomak89 11 gru 2012, 15:23
Ja chora, jak większość tutaj. Dawno nie miałam takie grypy. Plus zmiana stancji i niesamowity kocioł z tym związany. Internetu też oczywiście nie mam. Aktualnie piszę z domu. I unikam ludzi, jak na razie...Piszę się na styczeń. Co Wy na to?
slow motion, jak wizyta w Poliklinice?
F41.2
ale to chyba zbyt oszczędna diagnoza

[Olsztyn]

przez halenore 11 gru 2012, 17:32
jaskolka83 napisał(a):halenore[/color][/b]??? :uklon: Tyś najlepszą organizatorką jest :brawo:

Zwłaszcza organizacja Sylwka wyszła mi doskonale. :lol: Zostaje sobota 15 grudnia, bo następna będzie przedświąteczna, więc podejrzewam, że nikt nie przybędzie.
My mother said to get things done.
You'd better not mess with Major Tom...
Natręt Gramatyczny

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

[Olsztyn]

przez slow motion 12 gru 2012, 07:56
rosomak89, muszę powiedzieć, że Pani Ludmiła jest przesympatyczną kobietą!! wcześniej byłam na kilku wizytach u mgr Czapkiewicz(też poliklinika). Niestety kobieta nie wzbudziła mojej sympatii (co oczywiście nie oznacza, że jest niesympatyczna) w porównaniu do mgr Niczyperowicz.

Nie zaczynam terapii tylko ze względu planów przeprowadzki w najbliższym czasie, ale w razie niepowodzeń będę wiedziała gdzie wrócić :)

halenore, nie poddawaj się! :P

▪█─────█▪
Erithacus rubecula

[Olsztyn]

przez rosomak89 12 gru 2012, 13:53
slow motion napisał(a):rosomak89, muszę powiedzieć, że Pani Ludmiła jest przesympatyczną kobietą!! wcześniej byłam na kilku wizytach u mgr Czapkiewicz(też poliklinika). Niestety kobieta nie wzbudziła mojej sympatii (co oczywiście nie oznacza, że jest niesympatyczna) w porównaniu do mgr Niczyperowicz.

Nie zaczynam terapii tylko ze względu planów przeprowadzki w najbliższym czasie, ale w razie niepowodzeń będę wiedziała gdzie wrócić :)

A ja jestem zawiedziona...Jest to sympatyczna rozmowa, ale dzisiejsza wizyta trwała dosłownie 5 minut. Być może dlatego, że jestem "wciskana" w grafik i nie ma po prostu czasu. Liczę, że w razie dopisania mnie do grupy te spotkania będą normalnej długości i coś z nich wyniosę, bo na razie, to tylko gadka-szmatka.

Mam też pytanie do wszystkich. Orientujecie się, czy któryś z tych psychiatrów jest w porządku: dr Tomasz Żyśko (z Polikliniki) i dr Hanna Dzbańska-Kruk (przyjmuje w Aksonie na Dajtkach). Zostali mi poleceni przez mgr Niczyperowicz i nie wiem, do którego z nich lepiej się udać.
F41.2
ale to chyba zbyt oszczędna diagnoza

[Olsztyn]

przez jaskolka83 12 gru 2012, 22:59
halenore, piatek u nas, sobota w olsztynie? :) jestem za, a co tam :)

[Olsztyn]

przez Depresyjny :( 12 gru 2012, 23:08
to jak organizujecie to spotkanie? ;)
Depresyjny :(

[Olsztyn]

przez slow motion 13 gru 2012, 09:14
rosomak89, moja 15 min, ale tylko dlatego, że nie było sensu kontynuowania. Jednak kilki ciekawych rzeczy się od niej dowiedziałam, dała mi namiary na pewien ośrodek.

Mam nadzieję, że się nie zraziłaś?

▪█─────█▪
Erithacus rubecula

[Olsztyn]

przez jaskolka83 13 gru 2012, 18:32
a kto sie wybiera na jarmark? ja bede w niedziele :)

[Olsztyn]

przez Abbey 03 sty 2013, 00:03
Chciałabym poradzić się w sprawie psychologa na fundusz oraz ile trzeba by czekać oraz czy jesli przykładowo należy czekać 3 miesiące, to mogę się zapisać 3 miesiące przed uzyskaniem pełnoletności, czy jakiekolwiek czynności mogę wykonać dopiero po? (ta, wiem, że odpowiecie mi, że to drugie :P)
Obrazek
All my life I’ve been so lonely
All in the name of being holy

[Olsztyn]

przez slow motion 03 sty 2013, 11:57
Abbey, Moim zdaniem to pierwsze :P
myślę, ze nie będzie z tym żadnego problemu. W poliklinice czeka się niecały miesiąc- polecam mgr Ludmiłe Niczyperowicz. :)

▪█─────█▪
Erithacus rubecula

[Olsztyn]

przez jaskolka83 05 sty 2013, 13:33
moi drodzy po konsultacji z halenore proponuje spotkanie olsztyniakow i okolicznych freakow w nalesnikarni pomarańcza. proponuje w weekend za dwa tyg czyli 18-2. napiszcie kiedy wam pasuje, mi kazdy z tych dni o kazdej porze :yeah:

[Olsztyn]

przez slow motion 07 sty 2013, 17:25
jaskolka83, pomarańczarnia :105: :105: :105: a mmmmmmmmmmmmm

▪█─────█▪
Erithacus rubecula

[Olsztyn]

przez jaskolka83 07 sty 2013, 18:41
slow motion, chetna? jaki termin pasuje?

Sortuj wg