[Wrocław] Lękowcy z Wrocławia - łączmy się!!!

Szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać w cztery oczy? Myślisz, że w Twojej miejscowości tylko Ty masz nerwicę/depresję czy inne zaburzenia? Teraz masz okazję odnaleźć bratnią duszę w Twojej okolicy.

przez yarekok48 16 mar 2014, 11:50
Witam wrocek i okolice !!!
Niedługo minie 5 rok zmagania się z CHAD, hipomanią, anhedonią. Mam niezly wgląd w te sprawy i chętnie wymienie się wnioskami i doświadczeniem. Jednym z najgorszych utrwalaczy depresji jest samotność w tłumie. Innymi słowy brak wsparcia ze strony najbliższych, którzy czasem szkodzą i pogłębiają nasze zaburzenia. W efekcie powinniśmy szukać wsparcia na zewnątrz. Jestem już nie mal pewien, że spotkania w realu, jakieś spontaniczne grupy wsparcia są świetnym uzupełnieniem tradycyjnych metod , a więc farmakologii i psychoterapii. Musimy się poszukać w tłumie. To jedyna szansa na akceptację, której nie doswiadczamy na co dzień.
Mój stan obecny określam jako tako stabilny bez większych stanów lękowych z lekką hipomanią i silną anhedonią. Przyjmuje 60 mg fluoksetyny ( popularny Prozac) dziennie, rozpocząłem tez psychoterapię indywidualną. Mój psychiatra skierował mnie na psychoterapię diagnozując nie tylko CHAD ale również zmianę osobowości. I wiecie , co ? Facet ma rację, a ja sam też wiem, że nigdy już nie będę taki jak przedtem ! Zabawne jest, w tym to, że zmiana osobowości rozpoczęła się u mnie 21 grudnia 2012 roku. Wylądowałem na oddziale zamkniętym i spędziłem tam 8 dni, wychodząc na własną prośbę przed sylwestrem, po dość długiej konsultacji z panią psychiatrą prowadzącą. Dopiero znacznie później uświadomiłem sobie, że 21 grudnia to koniec kalendarza Majów i związanego z tym wydarzeniem całego mnóstwa różnych zapowiedzi, proroctw, itp. Ale jak widać świat się wcale nie skończył. istnieje sobie nadal.Tylko dla mnie tak naprawdę już nie jest taki sam. Mój mały światek rzeczywiście zakończył się tamtego poranka. :papa:

Dni otwarte UP Wrocław

przez Argo91 19 mar 2014, 19:55
Witam ,wybiera się ktoś może na dni otwarte na UP we Wrocławiu ? Nie chcę mi się samemu ,może ktoś poszedłby ze mną ?

Odp na pw :D

przez Philosoph 29 mar 2014, 23:24
Witajcie ponownie!

Niebawem zamierzam przeprowadzić się do Wrocławia - studiuję tutaj niestacjonarnie, jednak czuję się bardzo samotnie. Poszukuję przyjaciół, ludzi których obecność pozwoliłaby mi oswoić się z nowym miastem.

Pozdrawiam serdecznie :smile:,
Philosoph
„Potrzebny mi jest towarzysz. [...] Potrzeba mi wspólnika do przedsięwzięć odkrywczych. To, co dla jednego człowieka jest ryzykiem, niemożliwością, na głowie postawionym kaprysem – odbite w czterech oczach staje się rzeczywistością." (Bruno Schulz w liście do Tadeusza Brezy, 21 VI 1934)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez awodwanrazc 06 kwi 2014, 16:05
Proszę o pomoc, szukam dobrego psychiatry we Wrocławiu, który będzie potrafił dobrać mi odpowiednie leki. Najlepiej na nfz, bo średnio mnie stać na prywatnego

przez Arrau 16 kwi 2014, 19:06
Witam ,jestem z okolic Wrocka .Szukam osób ,które chciałyby się spotkać ,pogadać ,zaprzyjaźnić .

przez tulipka34 21 kwi 2014, 00:41
ja mogę polecić we Wrocławiu z psychiatrów dr Tomaszewskiego. on przyjmuje prywatnie koło Leśnicy ale wiem, że pracuje też w NFZ tylko nie wiem gdzie. i jest też fajna babka dr Duszyńska w poradni na Armii Krajowej. a z psychologów to koleżanka mi polecała takich, co się zrzeszyli na stronie www.pocoapoco.wroc.pl tam sobie można wybrać kogo się chce, gdzie kto ma bliżej. na NFZ to we Wrocławiu się czeka ok. rok na termin. a i tak nigdy nie wiadomo czy będzie można normalną terapię prowadzić albo czy terapeuta nie zrezygnuje w trakcie z pracy. chyba warto sobie dorobić pare groszy na korepetycjach czy coś i iść prywatnie. ja tak myślę.

przez Arrau 02 maja 2014, 17:50
To może ktoś z poza Wrocławia ,ale z Dolnego Śląska ? :tel2:

przez piti_88 05 maja 2014, 15:20
Wrocław ;)
Prawie, że rdzenny mieszkaniec.
Rodzice urodzili się we Wrocławiu.
Babcia od strony ojca też. ;)

3 lata mieszkałem na Ołbinie.
Potem 18 lat na Nadodrzu.
Obecnie 5 lat na Żernikach.

Nerwica Lękowa - Witam w klubie! ;)
Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić. I wtedy pojawia się ten jeden, który nie wie, że się nie da i on właśnie to coś robi.
Chcesz pogadać - zawsze do dyspozycji :) GG:1543457

przez mez1979 31 maja 2014, 21:29
Hej,
Spotykacie się gdzies we Wrocku?

BR
M

przez Muzykoholiczka 01 cze 2014, 21:11
W razie dołka, samotności - służę rozmową. :) Na razie zapraszam tutaj, na PW.
"Któregoś dnia rzucę to wszystko,
zostawię za sobą ten zafajdany świat."
Najładniejsze kobiece oczy na Forum

przez Arrau 02 cze 2014, 18:17
Arrau napisał(a):Witam ,jestem z okolic Wrocka .Szukam osób ,które chciałyby się spotkać ,pogadać ,zaprzyjaźnić .

Ponawiam swój post :tel2:

przez mika41 02 cze 2014, 19:05
hej ( : Witam Dolny Ślask ( ;

przez Arhol 04 cze 2014, 18:29
Yo dzieciaki-ziemniaki,jutro będę we Wrocku w okolicach stadionu miejskiego,od jakiejś 12-14 do około 18-19 pewnie będzie czas,gdyby kto co chciał,zrobić jakiś miting - pisać mi na pw D:
Ewentualnie jak ktoś idzie na koncert LP - też niech piszę.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez wolwerine 28 cze 2014, 20:01
ja też jestem z wrocka - stanów lękowych nie mam, ale nerwicę tego typu ma moja dziewczyna. i stad moje pytanie - do kogo chodzicie? namawiam ją na terapie, sam jestem dda i wiem, jak to pomaga. slyszałem dobre opinie o psycholog izabelii boryczce - może ktoś z was do niej chodzi?

Sortuj wg