[Wrocław] Lękowcy z Wrocławia - łączmy się!!!

Szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać w cztery oczy? Myślisz, że w Twojej miejscowości tylko Ty masz nerwicę/depresję czy inne zaburzenia? Teraz masz okazję odnaleźć bratnią duszę w Twojej okolicy.

przez elo 08 paź 2013, 14:39
Reiben napisał(a):A co jest na tej Armii Krajowej 1?
http://www.rynekmedyczny.pl/NZOZ_Centrum_Zdrowia_Psychicznego,Wroc%C5%82aw,Armii_Krajowej,ZOZ,1691879
f20.0 f42.2 g40
kweta 100
akineton 2
klorazepan 20
propranolol 30
abilify 30
solian 400
potas 540
klonik 2 okazjonalnie
depakine chrono 600

https://www.youtube.com/watch?v=_xUFjl8LzmY&feature=kp
https://www.youtube.com/watch?v=RFzi8IQS-yY
elo

przez beladin 08 paź 2013, 14:55
Jeszcze nikt z stamtąd nie wrócił :D
beladin

przez Ramanujan 08 paź 2013, 21:09
elo napisał(a):Ramanujan, i co z tym promitisem byles/nie byles? bo mnie ciekawosc zzera
Zapisałem się na przyszły tydzień i rzeczywiście 1 wizyta jest po 70 zł. ;)
Ramanujan

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Reiben 08 paź 2013, 21:10
elo napisał(a):
Reiben napisał(a):A co jest na tej Armii Krajowej 1?
http://www.rynekmedyczny.pl/NZOZ_Centrum_Zdrowia_Psychicznego,Wroc%C5%82aw,Armii_Krajowej,ZOZ,1691879

hmm tam jeszcze nie świrowałem pawiana
Reiben

przez Ramanujan 08 paź 2013, 21:15
Reiben napisał(a):hmm tam jeszcze nie świrowałem pawiana
Ja tam miałem okazję chodzić przez jakiś czas i to był duży błąd. Nie wiem jak tam teraz jest, ale za moich czasów ten bufon współwłaściciel i jego synalek to była spora patologia. :mrgreen: Oczywiście do tego człowieka nie chodziłem, ale widziałem jak się zachowywał w poczekalni... To szemrane towarzystwo w pomieszczeniu dla personelu całe szczeście długo nie zabawiło (mowa o synalku).
Ramanujan

przez Reiben 08 paź 2013, 21:19
A to mnie teraz nie obchodzi bo dla mnie nikt nie jest autorytetem psychiatrii i na nic nie liczę poza receptą, poza tym zawsze mogę pokazać im większą patologię jak mnie zdenerwują :] Ciekawi mnie tylko ile za wizytę i czy wypisaliby metylo bo nie uśmiecha mi się co miesiąc wykładać 2 stówy.
Reiben

przez Ramanujan 08 paź 2013, 21:21
Reiben, zobaczymy czy ja swój autorytet spotkam w przyszłym tygodniu. :lol:
Ramanujan

przez eunice88 22 paź 2013, 18:55
Hej :)

Jestem tutaj stosunkowo nowa. Komunikowanie się za pomocą forum to nie moja specjalność - po prostu nie lubię :P Jestem tu tylko dlatego, że fajnie czasem pogadać z kimś kto ma podobne problemy. Leczę się od 7 lat na zaburzenia lękowo-depresyjne. Mieszkam we Wro, pracuje, mam przyjaciół, staram się normalnie żyć i jestem normalna poza tym, że mniej więcej raz w tygodniu lękowo odlatuje ;) Szukam osoby, która chciałaby pogadać o doświadczeniu walki z chorobą, udzielić sobie wzajemnego wsparcia, powymieniać się doświadczeniami itp. Jeśli ukrywa się tu ktoś kto nie jest forowym fanem a chciałby pogadać to zapraszam na priv :)

przez Megi_ 29 paź 2013, 17:29
Witam, jestem totalnie nowa ale z Wrocławia :) Mam nadzieje, ze dobrze trafiłam...nie mam stwierdzonej nerwicy ale objawy na to wskazuja. Nie potrafię sobie z tym poradzić, lekarze rozkładają ręce bo wyniki w prządku. Doszło do tego ze niedziele spedziłam na pogotowiu z kołataniem serca, trudnościami w oddychaniu...Po podaniu kroplowki skierowano mnie do drugiego szpitala ale tak odmowili przyjęcia bo wyniki dobre....Pani tylko zasugerowała, zebym sie tak nie denerwowała i przepisała hydroksyzynę... Objawy nie ustąpiły wtedy. Teraz po 2 hydroksyzynach jakoś funkcjonuję ale wiem ze to znowu na chwile bo za jakis czas znowu bede miec "atak"... Ciagle sie denerwuje byle pierdołami, boje sie gdzies wychodzić do sklepów czy kościoła...Do pracy tez...Zyje w ciagłym strachu, ze zaraz coś i sie stanie, ze znowu gorzej sie poczuje, ze zrobi mi sie słabo :( Widze ze tutaj są ludzie, którzy maja podobne problemu dlatego tutaj sie zalogowałam. Szukam jakiegoś dobrego psychologa, grup wsparcia w okolicy bo ciagłe łykanie jakiś leków to nie wyjście dla mnie...
..."Troszczysz się i niepokoisz o wiele, a potrzeba mało..." ( Łk 10, 42)

przez onawnecieplecie 13 lis 2013, 01:23
Witajcie...

Jestem z Wrocławia i borykam się z podobnymi problemami. Mam 26 lat, ostatnio całą masę lęków i pesymizmu. Do tego bliscy ludzie, którzy momentami okazują się słabsi od tych, którzy chorują. Czyli nas.

Rozczarowałam się życiem. Z nadzieją, że to tylko chwilowe.

przez elo 13 lis 2013, 14:21
ej chodzil ktos z was na terapie p-b? jak tak to do kogo?
f20.0 f42.2 g40
kweta 100
akineton 2
klorazepan 20
propranolol 30
abilify 30
solian 400
potas 540
klonik 2 okazjonalnie
depakine chrono 600

https://www.youtube.com/watch?v=_xUFjl8LzmY&feature=kp
https://www.youtube.com/watch?v=RFzi8IQS-yY
elo

przez shini93 17 lis 2013, 21:22
Cześć wszystkim :) Nie udzielam się zbyt dużo na forum, ale regularnie je przeglądam. Jestem lękowcem z Wrocławia i chętnie pogadam z kimś, kto wie czym jest życie z tą chorobą. Niestety nie znam zbyt wielu takich osób. Jestem studentką, mam 20 lat. Mam lepsze i gorsze momenty, jednak rzadko opuszcza mnie "lęk przed lękiem". Lubię czytać i zatapiać się w świat wyobraźni. Mój nr gg: 10567299 lub priv. Pozdrawiam wszystkich ciepło, trzymajcie się i nie poddawajcie ;)

przez Anastazja30 17 lis 2013, 22:10
Cześć:) choruję na depresję ponad 5 lat, ponieważ po raz kolejny w życiu trafiłam na osoby fałszywe - w swojej pracy - przed którymi nie mogę być sobą i otwarcie mówić o swojej chorobie postanowiłam poszukac po raz kolejny w sieci. Szukam kogoś kto też się leczy i rozumie tą chorobę, kogoś kto chce się spotkaćw realu ( po paru rozmowach na gadu najpierw:)) wyjść gdzieś, kogoś kto tak jak ja czuje się bardzo samotny:(. Komu będę mogła się wygadać a on mnie - nie dołując się jednak nawzajem żebyśmy razem wspierali się w chorobie i oboje mieli poczucie że jest obok ktoś komu choć trochę na nas zależy. Rozstałam się z facetem po 10 latach związku - kiedyś byłam dla niego całym światem po latach stałam się nikim, mam stresującą pracą po której potrafię wyjść i ryczeć jak wół w tramwaju - łykam coaraz częściej Xanax żeby się uspokoić i zobojętnieć. Bez czyjejś pomocnej dłoni nie dam rady.Jestem z Wrocka i mam 30 lat odezwij się ktoś:)

przez ankag 21 lis 2013, 18:36
Jeszcze jakieś wrażenia z Armii Krajowej? Istnieje to jeszcze w ogóle? Bo szukam psychiatry na NFZ w okolicy, gdyż naprawdę czuję że sama sobie nie poradzę i trzeba się udać do specjalisty.

Sortuj wg