[Wrocław] Lękowcy z Wrocławia - łączmy się!!!

Szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać w cztery oczy? Myślisz, że w Twojej miejscowości tylko Ty masz nerwicę/depresję czy inne zaburzenia? Teraz masz okazję odnaleźć bratnią duszę w Twojej okolicy.

przez miazyna 07 maja 2013, 10:58
AlterEgo dobrze wspominam; rzeczowo, bez zbędnego gadania. choć czasem można wyczuć brak zaangażowania, przez co można pare rzeczy pominąć, ale to subiektywna opinia. Przynajmniej nikt tam na mnie nie nakrzyczał jak to już mi się raz zdarzyło we Wrocławiu.

przez Nut 11 maja 2013, 00:15
nikt się nie spotyka tu?
Nut

przez TAO 22 maja 2013, 20:46
czasem metody tzw. niekonwencjonlne bywają bardzo skuteczne.

http://www.eft.nogard.pl/strona=strona_glowna
jest super, zawsze było, tylko trzeba było to zobaczyć ... :)))
TAO

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez rabbithearted 28 maja 2013, 01:55
Mógłby ktoś polecić dobrego psychologa (nie psychiatrę, już byłam i przy okazji polecam - dr Trizna) we Wrocławiu?
Może być prywatnie.

przez beladin 28 maja 2013, 11:29
rabbithearted, Leszek Adamczyk. Prowadził moją grupę terapeutyczną na oddziale leczenia nerwic. Z tego co wiem przyjmuje prywatnie w Personie na Kleczkowskiej. Facet ma niesamowicie wnikliwy umysł, a poza tym dobrze się z nim rozmawia. Polecam z czystym sumieniem :)
beladin

przez rabbithearted 03 cze 2013, 03:28
Dziękuję pięknie, to cenna wskazówka, bo od wielu miesięcy jestem zdecydowana podjąć leczenie, jednak boję się iść do kogoś "w ciemno".

Jeśli chodzi o jakieś spotkania, to jeśli będa organizowane, to jestem jak najbardziej chętna :)

przez agnieszka89 06 cze 2013, 13:13
Cześć.
Niestety ja też bałam się iść do psychologa, bo chyba trochę się wstydziłam, ale znalazłam ostatnio na to rozwiązanie. Szperałam w internecie i trafiłam na ofertę pani Senderowskiej, która wyszła naprzeciw naszym lękom i można przeprowadzić z nią sesję np. przez telefon czy internet :) http://psycholog-ms.pl/poradnia/pomoc_online_psycholog już kilka razy rozmawiałam przez telefon. Kto wie może kiedyś się zdecyduję pójść normalnie na spotkanie.
Pozdrawiam wszystkich

-- 07 cze 2013, 20:13 --

Cześć. Ja też mogę polecić panią Senderowską. Miła atmosfera i gabinet wcale niekojarzący się z lekarzami. Same zobaczcie http://psycholog-ms.pl/poradnia/galeria
Warto z kimś się podzielić naszymi problemami, przynosi to wielką ulgę :)

przez jachcęxanax 05 lip 2013, 14:43
Ma ktoś dobrego psychiatrę.? Głównie chodzi o dobre rozumienie się w kwestii leków.

Pozdrawiam.

przez Ramanujan 25 lip 2013, 09:12
jachcęxanax napisał(a):Ma ktoś dobrego psychiatrę.? Głównie chodzi o dobre rozumienie się w kwestii leków.

Pozdrawiam.
Polecam Witolda Laskowskiego, który przyjmuje na Zielińskiego. Byłem u wielu psychiatrów, ale takiego podejścia do pacjenta nie miał nikt. Jest to człowiek tryskający pozytywną energią, często wychodzi się optymistycznie "naładowany" z jego gabinetu. Można z nim porozmawiać o wszystkim, stara się nie oceniać ludzi i skupić się na pozytywnych stronach każdego człowieka. Minusem jest fakt, iż pan Laswkowski przyjmuje tylko prywatnie. W każdym razie tego fantastycznego człowieka polecam każdemu!
Ramanujan

przez Marta998 08 sie 2013, 18:01
Witam wszystkich.
Chcę się wybrać do psychologa. Czy ktoś z Was zna może pana Leszka Suligowskiego? Jest psychologiem i psychoterapeutą. Proszę o opinię na jego temat.
Nie potrafię się zdecydować, ale cóż pewność siebie nigdy nie była moją mocną stroną. :lol:

przez Ramanujan 15 sie 2013, 10:06
Przeglądam ten wątek i widzę, że jest kilku pacjentów dr Laskowskiego. Sporo ma ludzi pan Witold, czasem trochę długo trzeba czekać na wizytę. Ja będę u mistrza Witolda za tydzień. :D
Ramanujan

przez Welwitshia 15 sie 2013, 21:20
Widzę, że polecacie sobie tutaj lekarzy i terapeutów, ale może ktoś z was chciałby się spotkać na żywo i porozmawiać. Ja jestem bardzo odizolowana od ludzi, a to niczemu dobremu nie służy. Bardzo chętnie poznałabym kogoś kto ma podobne problemy, żeby nie być z tym sama.

przez Ramanujan 16 sie 2013, 08:09
Welwitshia, ja mógłbym się spotkać na żywo. Jednak wcześniej chciałbym porozmawiać na gg. ;)
Ramanujan

przez Reiben 17 sie 2013, 01:04
A co Wy chcecie pić jak każdy na prochach :lol:
Jak ktoś chce odsprzedać resztki niespożywanych już leków, zwłaszcza takich co dobrze robią z ludzi zombie to ja chętnie go spotkam, a nawet przytulę :mrgreen: tylko po ciemku i w krzakach najlepiej :)
Nie to żebym był lekomanem, muszę przecież wiedzieć co ma mi lekarz przepisać w przyszłości.
Reiben

Sortuj wg