[Wrocław] Lękowcy z Wrocławia - łączmy się!!!

Szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać w cztery oczy? Myślisz, że w Twojej miejscowości tylko Ty masz nerwicę/depresję czy inne zaburzenia? Teraz masz okazję odnaleźć bratnią duszę w Twojej okolicy.

Re: WROCŁAW (dolny śląsk)

przez TAO 28 lis 2010, 11:05
czarnapasqda napisał(a):Wystarczyloby troche przejrzec forum a nie od razu zakladac nowy watek...

Nigdzie w wyszukiwarce nie znalazłem Wrocka i DS, będę wdzięczny za informacje :D na który watek wskoczyć?
jest super, zawsze było, tylko trzeba było to zobaczyć ... :)))
TAO

Re: WROCŁAW (dolny śląsk)

przez czarnapasqda 28 lis 2010, 11:45
"Bo smutek rodzi się zawsze z czasu, który upływa, a nie zostawia owocu".

Wrocław

przez crex crex 04 sty 2011, 22:56
Cześć, jest ktoś z Wrocławia?
crex crex

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Re: Wrocław

przez bez cenzury 04 sty 2011, 23:34
crex crex napisał(a):Cześć, jest ktoś z Wrocławia?

tak.
bez cenzury

Re: [Wrocław] Lękowcy z Wrocławia - łączmy się!!!

przez Neko 17 sty 2011, 15:10
Jest i to sporo osób, ale żeby kogoś namówic na spotkanie to ciężko :)
A ja mam takie pytanie? Ma ktoś odsprzedać Xanax lub jakiś odpowiednik? Kończy mi się a wizytę mam dopiero za dwa tygodnie :/
Neko

przez Korba 17 sty 2011, 15:23
Neko, nie handlujemy na forum prochami. Przestań proszę pisać takie posty, bo będzie ostrzeżenie.
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez elektron 04 lut 2011, 18:31
Witam, przepraszam was że tak w środku tematu zakładam pod temat... dziś po ok. 14 lat wmawiania sobie że "dam" sobie radę coś we mnie pękło i zebrałem odwagę na wizytę u psychiatry, neurologa i psychiatry w jednym ... cokolwiek. Kogo możecie polecić z Wrocławia (prywatnie i jaki kosz wizyty) lub publicznie? lub okolic? byłbym wdzięczny na priv aby nie zaśmiecać tego tematu. Pozdr.
"... każdy problem ma rozwiązanie
Jeśli nie ma rozwiązania to nie ma problemu..."

autor: łona - Fruźki wolą optymistów....

przez ad2008 05 mar 2011, 13:21
Neko napisał(a):Jest i to sporo osób, ale żeby kogoś namówic na spotkanie to ciężko :)

To prawda. Niezwykle trudno jest zorganizować spotkanie nawet dwuosobowe :)
Lisi

przez bardotka 06 mar 2011, 15:25
Szkoda,że ciężko z tymi spotkaniami ;) Jestem tutaj nowa,chętnie spotkałabym się z ludźmi,którzy mają problemy podobne do moich,w końcu w kupie raźniej,no,ale cóż,jeśli nikt nie chce to trudno;D ale jakby co to pisać.

przez ad2008 06 mar 2011, 15:38
No to już są dwie opętane przez złe moce dusze ;)
Lisi

przez road78 15 mar 2011, 21:14
Witam, chcę Was spytać, czy ktoś zna dobrego terapeutę lub terapeutkę który zajmuje się leczeniem nerwicy (konkretnie, nerwicy natręctw) we Wrocławiu? Jestem po wizytach w różnych gabinetach, ale jak dotąd bez szczególnych sukcesów w walce z chorobą. Pomóżcie, bo ciężko samemu obalić ten chory system...

przez to-Nie-zomo 07 kwi 2011, 23:21
było fajnie stworzyć grupę przy jakims centrum terapeutycznym, ale inny miejscu przyjaznym wrażliwcom i nerwicowcom..
jeśli macie jakiś pomysl, ja chętnie zaangażuję się w organizację i promocję takich spotkań..
za granicą takich organizacji jest mnóstwo, nie tylko dla AA - ale takie grupy tworzą właśnie sami zainteresowani na różnych etapach radzenia sobie z problemem - taka grupa pełni ogromną rolę wspierającą
moglibyśmy powymieniać się namiarami na sprawdzonych i dobrych lekarzy, napić się zielonej herbaty i zwyczajnie porozmawiać o naszej trudnej sytuacji, żeby zobaczy, że wcale nie jesteśmy sami....
ja takie spotkanie (mój poprzedni nick to Anielka) zorganizowałam u siebie w domu kilka lat temu i pozostał mi po tym wspaniały przyjaciel - Ania ;-)
może jednak będzie ktoś na poważnie zainteresowany stworzeniem takiej grupy samopomocowej?

przez Chapelier Fou 30 kwi 2011, 19:03
ad2008 napisał(a):No to już są dwie opętane przez złe moce dusze ;)

A może trzy? ;> W każdym razie chętnie się spotkam.

przez Milutki 09 maja 2011, 13:51
Parę słówek do osób zawiedzionych małymi chęciami innych do spotykania się... :?

Słuchajcie, to nie jest tak jak myślicie, że nerwicowcy są tak chętni do spotykania się "na żywo"...
Wielu (raczej większość) woli kontakt zdalny, wsparcie słowem pisanym, np. na tym forum.
Wielu nie chce ujawniać swojej osoby wobec obcych osób (tak - obcych osób! bo trzeba mieć sporo zaufania, żeby odkryć się przed innymi).
Jakby nie patrzeć, na forum jest się anonimem, a po takim spotkaniu bezpowrotnie traci się ten "bezpieczny" status...
Inni znów - nie mają ochoty lub nie lubią spotkań towarzyskich (ja przyznaję się, że nie przepadam), bo są po różnych przejściach, mają problemy jak zachować się wobec innych, niezręcznie się wtedy czują, boją się że coś głupiego powiedzą, narażą na śmieszność itd. ...
No i na koniec - pytanie o cel takich spotkań.
Zgadzam się, że taka "grupa wsparcia" jest fajna dla tych, którzy tego potrzebują,
ale ile osób tak naprawdę tego potrzebuje ?
Nawet ludzie niby chętni do takich spotkań nie mogą się zorganizować :-|
(popatrzcie sobie na odległości między datami ostatnich kilkunastu postów...)
Moja NN >>> post230132.html#p230132

Co było, to było
Co może być - jest
A będzie to, co będzie...
:bezradny:

Sortuj wg