[Wrocław] Lękowcy z Wrocławia - łączmy się!!!

Szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać w cztery oczy? Myślisz, że w Twojej miejscowości tylko Ty masz nerwicę/depresję czy inne zaburzenia? Teraz masz okazję odnaleźć bratnią duszę w Twojej okolicy.

Re: [Wrocław] Lękowcy z Wrocławia - łączmy się!!!

przez mez2008 26 paź 2010, 22:45
masz czas na kawe?

przez Tenuis 05 lis 2010, 16:46
Zhasni to czeska grupa muzyczna grająca folk. Można powiedzieć, że uprawiają poezję śpiewaną,
ponieważ sami piszą teksty swych piosenek, które często są bardzo poetyckie i poruszają ważne
problemy, z którymi każdy z nas może się borykać. Do grupy Zhasni należy obecnie pięć bardzo
sympatycznych osób: Irena Vankova, jej mąż, Michal Vanek, Kuba Horak, oraz bracia Libor
Kropacek i Leos Kropacek. Irena, Michal i Kuba śpiewają. Każdy z nich ma inną barwę głosu i to
sprawia, że kiedy śpiewają razem, można poczuć prawdziwą przyjemność i magię muzyki. Kuba
ponadto gra na akustycznej gitarze, pisze teksty, Irena i Michal piszą teksty i komponują muzykę,
grają na skrzypcach i pianinie. Brat Kuby, Tomas Horak, komponuje muzykę do piosenek
napisanych przez swojego brata. Bracia Libor i Leos Kropackovi akompaniują całej trójce przy
pomocy gitary basowej i perkusji. Zespół powstał w 2004 roku i od tej pory odniósł wiele
sukcesów. Jednym z nich było nagranie płyty pod tytułem „Je to tak nutny”, którą można kupić po
każdym z ich koncertów. Płytę nagrali w profesjonalnym studiu, uczestniczyło w niej wielu
znanych w Czechach muzyków. Piosenkom nagranym na płycie akompaniowała ich koleżanka
Jana, która pięknie grała na wiolonczeli. Grupa Zhasni nakręciła swój pierwszy i jedyny jak do tej
pory teledysk do piosenki ułożonej przez Kubę i jego brata pod tytułem „Parcely na Mesici” (co
można przetłumaczyć na polski jako „Kwatery na Księżycu”). W teledysku odegrała rolę sława
czeskiego kina, Jiri Labus, znany Polakom przede wszystkim jako Rumburak z kultowej bajki
„Arabela”. Grupa Zhasni zagrała już ponad sto koncertów na różnorakich festiwalach i w swym
rodzinnym mieście, Novym Borze (znajdującym się na północy Republiki Czeskiej). Piosenki
Zhasni grają czeskie radia, grupa otrzymała ponadto wiele nagród (między innymi za piękne głosy i
teksty). Są w stanie a capella i bez mikrofonów zaśpiewać tak, że ciarki chodzą po plecach! I teraz
najważniejsze: Zhasni przyjadą do Polski w styczniu 2011 roku. 11. stycznia odbędzie się ich
koncert w klubie Gumowa Róża, znajdującym się niedaleko wrocławskiego rynku. Wszystkich
chętnych posłuchać, poprzeżywać, porozmawiać po czesku, angielsku bądź na migi z przemiłymi
członkami grupy Zhasni serdecznie zapraszamy! A oto kilka linków, które mogą Was
zainteresować:
http://www.youtube.com/watch?v=5J0B1jD5 ... re=related
http://www.youtube.com/watch?v=YLhp5UOC ... re=related
http://www.youtube.com/watch?v=qIJXHIVn ... re=related
http://www.youtube.com/watch?v=-MzGRYwB ... re=related
http://www.youtube.com/watch?v=in30PzfL ... re=related
www.zhasni.net
Tenuis

przez pawellogrd 06 lis 2010, 03:50
Chętnie bym się z kimś spotkał z Wrocławia...mieszkam 50 km od Wrocka

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez onyx 10 lis 2010, 03:55
Powiem Wam że niezłe z was cienkie bolki. Jak patrzę jak wy się zbieracie to szybciej zbierze się szczyt nato niż wy. Tragedia.

przez Milutki 10 lis 2010, 12:50
a kto powiedział, że w ogóle trzeba się SPOTYKAĆ ?

:zzz:
Moja NN >>> post230132.html#p230132

Co było, to było
Co może być - jest
A będzie to, co będzie...
:bezradny:

przez szklanyczlowiek 10 lis 2010, 13:17
onyx napisał(a):Powiem Wam że niezłe z was cienkie bolki. Jak patrzę jak wy się zbieracie to szybciej zbierze się szczyt nato niż wy. Tragedia.

Myslisz, ze kogos interesuje Twoja ocena? Watpliwe... jak ktos bedzie chcial to sie spotka, 1 na 1 lub w grupie, krotko mowiac: nie Twoj interes.

przez Tenuis 10 lis 2010, 17:00
A czy ktoś mógłby posłuchać i zastanowić się nad wpadnięciem na ten koncert, o którym napisałam powyżej?
Tenuis

przez xpiotrekx 10 lis 2010, 17:18
ja moglbym pojsc ale nie chce mi sie samemu szczerze

przez Milutki 12 lis 2010, 16:57
xpiotrekx, nie szedłbyś tam sam, tylko z Tenuis, bo skoro o tym tyle napisała, to chyba sama się wybiera ? ;)
Moja NN >>> post230132.html#p230132

Co było, to było
Co może być - jest
A będzie to, co będzie...
:bezradny:

przez Tenuis 12 lis 2010, 18:17
Tak, Tenuis sama się wybiera na koncert, bo także jest jego organizatorką. :)
Tenuis

przez onyx 18 lis 2010, 22:36
Bo jesteście śmieszni z tymi waszymi lękami. Ja się leczę ponad 6 lat i widocznie za mało w dupę dostaliście że się tak czaicie albo po prostu nie macie tak naprawdę takiej potrzeby. Albo inaczej wasza potrzeba kontaktu jest na tyle mała a lęk na tyle duży że wolicie się nie spotykać, czyli dla mnie po prostu nie chcecie. Ja bym się chętnie spotkał ale w grupie. Żeby po prostu poznać ludzi takich jak ja. Pogadać jak Wam się żyje jak sobie radzicie. I nie chodzi mi o wzajemne umartwianie się, dołowanie etc. Ja 1/1 nie chcę się spotykać bo nie chcę nasiąkać czyimiś problemami. Bo moje to jest dla mnie już wieeelka góra lodowa. Jak byśmy się spotkali nikt nie będzie wieszał transparentu tu spotkali się psychole :), Tylko my będziemy o tym wiedzieć, a poza tym to nie nasza wina że jesteśmy chorzy i nie mam zamiaru się już z tym dłużej kryć. RAZEM RAŹNIEJ !!!

Wrocław - kobiety wspołuzaleznione od seksoholizmu

przez mala26 21 lis 2010, 12:55
Witam, czy we Wrocławiu są jakieś grupy dla kobiet współuzależnionych od seksoholizmu swoich partnerów. Albo odwrotnie - tak tez się zdarza...

WROCŁAW (dolny śląsk)

przez TAO 27 lis 2010, 17:15
Dużo nas tutaj z tego Dolnego Śląska?
Jesteśmy z prężnego regionu... czy tu też działamy prężnie? ;) :D
jest super, zawsze było, tylko trzeba było to zobaczyć ... :)))
TAO

Re: WROCŁAW (dolny śląsk)

przez czarnapasqda 28 lis 2010, 01:16
Wystarczyloby troche przejrzec forum a nie od razu zakladac nowy watek...
"Bo smutek rodzi się zawsze z czasu, który upływa, a nie zostawia owocu".

Sortuj wg