[Wrocław] Lękowcy z Wrocławia - łączmy się!!!

Szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać w cztery oczy? Myślisz, że w Twojej miejscowości tylko Ty masz nerwicę/depresję czy inne zaburzenia? Teraz masz okazję odnaleźć bratnią duszę w Twojej okolicy.

Re: [Wrocław] Lękowcy z Wrocławia - łączmy się!!!

przez hutch 23 sty 2010, 18:49
a tam większe spotkanie we 3 już wystarczy tylko chętnych brak
Cokolwiek co spędza sen z powiek wiesz tylko ty i nikt się nie dowie
...
http://www.youtube.com/watch?v=YIcMolthnX0

przez kajuśka 25 sty 2010, 19:24
jogurt ja i hutch sie wstepnie juz umawiamy na gg. moze sie dolaczysz? wszyscy chetni tez oczywiscie :)

przez Jogurt22 25 sty 2010, 20:18
jak dam rade to jasne a kiedy planujecie sie spotkac??

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez zagubiony5777 01 lut 2010, 22:41
orientujecie sie co sie stalo z centrum leczenia nerwic na gdanskiej ? budynej stoi pusty, tablica przekreslona... przeniesli sie gdzies czy zakonczyli dzialalnosc ?

przez hutch 06 lut 2010, 17:46
z tego co wiem zakończyli działalność
Cokolwiek co spędza sen z powiek wiesz tylko ty i nikt się nie dowie
...
http://www.youtube.com/watch?v=YIcMolthnX0

przez etien 17 lut 2010, 16:33
Hej! A ja chciałabym abyście polecili mi jakiegoś dobrego psychiatrę z Wrocławia! I jeszcze jedno, czy gdzieś we wrocku można się dostać do psychiatry, który jest jednocześnie psychoterapeutą na terapię w ramach NFZ? Czy ktoś słyszał o jakimś ośrodku we Wrocławiu, który organizowałby terapię grupową dla osób z zaburzeniami psychicznymi w ramach codziennej terapi trwającej po kilka godzin dziennie przez okres 3 miesięcy lub pół roku?

pozdrawiam!
Niesamowita, nieodgadniona i jakże samotna,
Niewzruszona, a jednak płacze…
Potrzebuje, choć się nie przyznaje,
Ona tęskni i chce…

przez Mizer 04 mar 2010, 21:46
Ja tak sie zastanawiam nad sensem tych spotkań.
Bo fajnie fajnie, ale żeby sie cieszyć sobą nie wystarczy tylko siebie rozumieć.
Generalnie ja bym chciała, ale z dzisiejszym moim optymistycznym nastrojem i tak wychodzę z założenia, że pogadać to mogę sobie pogadać, ale jakieś specjalnej radości mi to nie da.

czekam aż przejdzie, powinno, ostatnio jestem zafiksowana, mogą mi dać na ulicy 100 zł a i tak mi to obejdzie koło d*py. XD

i się ciskam sama ze sobą, że terapia grupowa mi nie pomoże :P bo to tylko 2 godziny w tygodniu.

dobra, kiedy sie widzimy?
Ciesz się każdym dniem bo nigdy nie wiadomo, kiedy na Twój dom może najechać ciężarówka z gnojem.

przez onyx 05 mar 2010, 13:48
No właśnie! we Wrocławiu nie lubią psycholi i zamykają wszystko co się da pewnie niedłu go wpadną na pomysł że jedynym rozwiązanie bo przecież szybkim i skutecznym jest Cykoln B. (Dla tych co nie pamiętają tym wykańczano żydów w obozach).
Z tego co wiem to gdańską zamkęli a na Kraszewskiego mieli coś otworzyć albo to też tam przenieśli. Ale z tego co wiem to Gdańska nie miała dobrej sławy. Więc ja wogóle nie wiem gdzie my mamy się leczyć. W Krakowie jest chyba z 10 takich ośrodków a we Wrocławiu możemy pocałować się w d#pę.

[Dodane po edycji:]

Możecie polecić terapię grupową we Wrocławiu nie koniecznie codzienną może być też np raz dwa razy w tygodniu ?

Pozdrawiam

przez Mizer 05 mar 2010, 20:22
a może dzisiaj? :)
Ciesz się każdym dniem bo nigdy nie wiadomo, kiedy na Twój dom może najechać ciężarówka z gnojem.

przez Zafi 23 mar 2010, 18:32
Hey. Od jakiegoś czasu walczę z nerwicą i umiarkowaną depresją. Interesujące byłoby spotkanie się z dwiema, trzema osobami w podobnym wieku (rocznik 90') dzielącymi podobne problemy. Zoorganizujmy się. We Wrocławiu jest masa miłych miejsc gdzie można (przy ostatniej dobrej pogodzie) wybrać się z piwkiem i porozmawiać. Może dzięki temu lepiej spojrzymy na swoją sytuacje. Nic zobowiązującego. Co wy na to ?

przez Honey_lady 23 mar 2010, 21:11
Kto chce się udać na terapię grupową na NFZ to podaję namiary na Oddział Dzienny Leczenia Zaburzeń Nerwicowych, Wybrzeże J. Conrada Korzeniowskiego 18, tel. 71/77 66 295. Polecam swietnego lekarza psychiatrę dr Łuczkowskiego jego tel. jest podany na znanylekarz.pl. Przyjmuje odpłatnie, ale warto.

przez Mizer 25 mar 2010, 17:04
ja bym sie spotkała

Wrocław dobry psychoterapeuta

przez Darksunn26 19 kwi 2010, 22:39
Witajcie serdecznie,

czy macie doświadczenia na chwilę obecną co do skutecznej, płatnej terapii indywidualnej we Wrocławiu?

wiem, ze temat zapewne był, jednak wszystko się zmienia..........

mam nerwicę lękową z agorafobią,,,

chodziłam pół roku na terapię grupową na nfz (tragedia)

chodziłam ponad 2 lata na terapię indywidualną psychodynamiczną , ale poznałam tylko ewentualne przyczyny nerwicy,,,, ogólnie niewiele to dało,,, dalej siedzę sama w domu i się zadręczam,,, sama nie che wychodzić, w ogóle nie chce... jeśli ktoś może napisać jakąś radę jestem zobowiązana,,,

buzka

ania
Vanitas vanitatum et omnia vanitas

Re: Wrocław dobry psychoterapeuta

przez maarek 20 kwi 2010, 11:36
może warto zmienić nurt terapeutyczny, skoro terapia psychodynamiczna nie przynosi efektów
maarek

Sortuj wg