[Wrocław] Lękowcy z Wrocławia - łączmy się!!!

Szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać w cztery oczy? Myślisz, że w Twojej miejscowości tylko Ty masz nerwicę/depresję czy inne zaburzenia? Teraz masz okazję odnaleźć bratnią duszę w Twojej okolicy.

Re: [Wrocław] Lękowcy z Wrocławia - łączmy się!!!

przez IceMan 05 lip 2009, 12:41
Przedwstępnie zgłaszam się jako chętny, ale nie gwarantuję, że się zjawię, bo nie wiem kiedy wyjadę z Wrocka.
Przyjaciel forum

przez marta86 05 lip 2009, 13:01
Bardziej odpowiadałaby mi środa bo dopiero wtedy będę we Wrocławiu. A więc jak? Cyz znajdzie się jeszcze więcej chetnych.

przez golier 10 lip 2009, 22:30
Mam do Was pytanie Wrocławiacy, czy ktoś z Was korzystał z pomocy "Abaku", a dokładnie psychologa mgr Grzegorza Siuty? To jeden z niewielu psychologów, który działa w nurcie behawioralno-poznawczym w naszym miescie, z tego co widze.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez ad2008 15 lip 2009, 22:52
Co do tego gdzie się leczymy to ja straciłem nadzieję jeśli chodzi o darmowe leczenie. Byłem u dwóch lekarzy na Weigla ale bagatelizowali problem. Pani doktor na mój tekst o tym, że boję się przejść / jechać gdzieś dalej bo dopadnie mnie lęk i strach przed wystąpieniem arytmii to tylko słyszałem "no i co z tego? i co się stanie?" - tyle że arytmia przy sporym ciśnieniu i bardzo szybko bijącym sercem nie jest czymś co da się tak łatwo olać. Z kolei pan doktor przepisał mi Seroxat i Alprox doraźnie i powiedział żebym przyszedł za miesiąc do kontroli. Przyszedłem, powiedziałem że jest nieco lepiej ale lęki dalej są to usłyszałem "leki co mogły zrobić to zrobiły, trzeba iść do psychologa". A psycholog odsyła do psychiatry.

Chodziłem też na psychoterapię ale 60zł za godzinę to był trochę za duży wydatek na dłuższą metę a poprawy nie było widać, choć pewnie parę tygodni to za mało...

No ale... nie wiem co zrobić, gdzie iść - mam wrażenie że każdy psychiatra ma głęboko w d#$ie stan mojego zdrowia.

Jeśli chodzi o spotkanie to jeśli będzie takowe a ja będę w jako-takiej formie to chętnie się zjawię... Tylko tak jak kiedyś pisałem - najlepiej spokojne miejsce bo z natury nie przepadam za miejscami w których pod sufitem unosi się obłok papierosowego dymu a do kolegi oddalonego o metr trzeba krzyczeć na cały głos.

Teraz jest lato więc możliwości jest więcej no ale z chętnymi może być problem...
Lisi

przez JD 11 sie 2009, 11:42
Pogadałbym chętnie na żywo z innymi "zainteresowanymi" depresją, nerwicą, fobiami.
Jakoś mocno mnie ten problem dotyczy.
Może ktoś ma ochotę na spotkanie?

Kontakt: jazz78@poczta.pl
JD

przez ad2008 11 sie 2009, 11:49
Ja mogę pogadać ale ciężko się z kimkolwiek umówić podczas wakacji (albo wyzdrowieli albo wyjechali - i jedno i drugie napawa optymizmem ;) Także jak coś to pisz na priv. Piotrek.
Lisi

przez black_aquariu 15 sie 2009, 22:29
polecam raczej udac sie do dobrego neurologa, jest to lepszy pomysl niz psychiatra, dobry neurolog jest takze dobrym psychiatra, jest we wro taka pani, ja bylam u niej, babka robi wywiad i gada sie z nia jak z kims kto chce pomoc a nie odwalic robote i doczekac sie az wyjdziesz z gabinetu, moge dan namiar

[Dodane po edycji:]

[Dodane po edycji:]

selest20@wp.pl- kto chce niech pisze

przez Cassidy 20 wrz 2009, 20:08
Też jestem z Wro :)
„Życie jest cieniem ruchomym jedynie, nędznym aktorem, który przez godzinę pyszni się i miota po scenie aby umilknąć potem na zawsze. Jest bajką opowiedzianą przez głupca pełnego furii i wrzasków, które nic nie znaczą”

przez Milutki 01 paź 2009, 23:41
Witam,
Czy ktoś z WRO zna dobrego terapeutę nerwicy natręctw ?
Tzn. (wy) leczył się w miarę skutecznie ?
Znalazłem co prawda na forum kilka sugestii, ale nie było wskazane w czym dany lekarz/terapeuta pomógł, a chodzi mi konkretnie o nerwicę natręctw fizycznych

pozdr.
Moja NN >>> post230132.html#p230132

Co było, to było
Co może być - jest
A będzie to, co będzie...
:bezradny:

przez szklanyczlowiek 03 paź 2009, 21:48
Nie wiem czy padlo to naziwsko wiec podaje Antoni Branski wpisz w google i bedzie jego strona. Dodatkowym atutem jest pelna dyskrecja. Dobry lekarz, umie sluchac.

przez Milutki 04 paź 2009, 16:26
Dzięki za info, sprawdziłem stronkę.
A czy sam byłeś na terapii u tego lekarza ?
Chciałbym tylko wiedzieć, czy rzeczywiście potrafił konkretnie i w miarę efektywnie pomóc.
Moja NN >>> post230132.html#p230132

Co było, to było
Co może być - jest
A będzie to, co będzie...
:bezradny:

przez Adla 04 paź 2009, 18:47
Witajcie,
dzis pierwszy raz sie tu zarejestrowałam, jestem z Wrocławia. Od dawna mam depresje, od niedawna zaburzenia pamięci.

przez JD 05 paź 2009, 14:06
Cześć Adla.
JD

przez szklanyczlowiek 06 paź 2009, 12:38
hello Adla

M. bylem ale krotko bo to dla mnie za daleko a latem mam problemy zeby wsiasc do autobusu czy tramwaju i musialem zrezygnowac

Sortuj wg