[Wrocław] Lękowcy z Wrocławia - łączmy się!!!

Szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać w cztery oczy? Myślisz, że w Twojej miejscowości tylko Ty masz nerwicę/depresję czy inne zaburzenia? Teraz masz okazję odnaleźć bratnią duszę w Twojej okolicy.

Re: [Wrocław] Lękowcy z Wrocławia - łączmy się!!!

przez JD 23 paź 2008, 09:47
Jeśli ktoś zechce zobaczyć mego ryja, to odpowiada mi każdy termin. Walnę clonazepam przed wyjściem, to dam radę.

A już poważnie.
AA organizują sobie grupy wsparcia, narkomani także, więc warto by uczynili to także lękowcy/depresyjni/znerwicowani, zwłaszcza, że w tej ostatniej grupie jest pewnie sporo osób mających problem z benzodiazepinami.
Niech Wrocław da przykład. :-)

Pozdrawiam.
JD

przez Neko 23 paź 2008, 13:04
Hehe, to nieźle trafiłam :) To może 11 :D:D Wtedy wszyscy mają wolne.. ;) Jeżeli o mnie chodzi to mi pasuje właściwie zawsze tylko żebym odpowiednio wcześniej mogła powalczyć w pracy żeby wtedy mieć pierwszą zmianę ;) Więc czekam na propozycje :)

W ten weekend mam zajęcia, więc odpadam niestety, ewentualnie przyszły? Jakoś tak między 1 listopada a 11 :D Trzeba też mieć czas żeby wszystkich jakoś zebrać!
Neko

przez IceMan 23 paź 2008, 13:42
No może faktycznie lepiej nie rzucać się tak z nagła na ten weekend, ja jestem we Wrocku na weekendy co drugi tydzień chyba że coś nagłego mi wypadnie. 11? Wtorek? Myślałem że o jakiś piątek chodzi ;) w sumie w środy mam luz więc przejdzie. Ale na mój gust kusząco wygląda widmo 7/8 (piątek/sobota) godzina 18-20 start. Czy jednak te weekendy macie pozajmowane?
Przyjaciel forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Neko 23 paź 2008, 22:50
Mi pasuje 7 :) Ogólnie to weekendy u mnie odpadają bo akurat w listopadzie we wszystkie mam zajęcia poza pierwszym, no i środy bo też mam zajęcia. Ale piątek 7ego brzmi dla mnie dobrze :]. A więc proponuję 7 listopada godz. 19.30 ;) A miejsce? Fontanna na maja? No i trzeba będzie rozwiązać sprawę gdzie idziemy bo w piątek może być ciężko z miejscem...

A co Wy na to? Muszę wiedzieć czy na pewno na 7 przeprowadzić atak z grafikiem w pracy... :mrgreen:
Neko

przez IceMan 23 paź 2008, 23:04
To ja na 7-go się piszę, u mnie nie ma czegoś typu "mam lęki i nie idę", także na 99% będę (na 100% nigdy nie da się zagwarantować bo różne rzeczy się zdarzają). 19:30 nie gwarantuję, mogę się nie wyrobić ale postaram się.
Przyjaciel forum

przez Neko 23 paź 2008, 23:09
No to na 20:00 im później to dla mnie też lepiej. A co z lękami to hmm... mam nadzieję że dam radę :D
Neko

przez Kosmo 24 paź 2008, 22:58
Witam, jestem tu nowy. Tez zmagam sie z N. lekowa. Chetnie porozmawiam o tym na gadu gadu. Studiuje we wroclawiu i jestem samotny :(
Widzialem ze organizujecie jakies spotkania, jak cos to jestem chetny. Pozdrawiam

przez Zorki 27 paź 2008, 22:14
Serwus nerwusy.

Kopę lat tym, którzy mnie pamiętają, witam tych, których widzę pierwszy raz.

Widzę, że z organizacją jak zwykle. Czy ten 7.11 to jakiś aktualny i powszechnie akceptowany termin spotkania? Bo wygląda ciekawie i chętnie bym się pojawił. W zeszłym roku udało nam się zebrać, to czemu by w tym tego nie powtórzyć?
Jedyną rzeczą, jakiej powinniśmy się bać, jest sam strach. (Franklin Delano Roosevelt)
Zawsze jestem gotów się uczyć, chociaż nie zawsze chcę, by mnie uczono. (Winston Churchill)

Zmieniłem się. Wyzdrowiałem.

przez Neko 04 lis 2008, 00:06
Halo, halo - właśnie, jak tam? Aktualne?? :)
Neko

przez IceMan 04 lis 2008, 10:07
U mnie się wszystko jak na razie zanosi że będę ;)

---- EDIT ----

Rozesłałem PW z informacją o spotkaniu. Zobaczymy ile osób się zgłosi ;)
Przyjaciel forum

przez dziambi 04 lis 2008, 12:18
widzę, że spore zamieszanie sie zrobiło wokół spotkania. Ja się piszę na 99% jak to IceMan powiedział, nie wiadomo co sie wydarzy, ale żadne lęki mnie nie powstrzymają. 7.11 pasuje idealnie. 11 nie bo mam urodziny :)

przez neurosis 04 lis 2008, 12:27
Ja też sie pisze na 7.11. Na jakakolwiek godzine i miejsce:) Bede na bank:)
Time brings them all home to the eye of every storm

przez IceMan 04 lis 2008, 13:17
Godzina IMO 20.00 będzie ok dla wszystkich, raczej zdążymy wtedy wrócić z pracy/uczelni, tylko zupełnie nie mam pomysłu na miejsce, tzn. zbiórka pewnie standardowo pod pręgierzem, ale gdzie pójdziemy? W tej kwestii czekam na propozycje :)
Przyjaciel forum

przez maiev 04 lis 2008, 13:17
miałam tu zajrzeć po pracy ale co tam...szef nie widzi :D

kurcze - no i nawet termin mi pasi (gorzej z humorkiem ale jeszcze całe mnóstwo czasu :smile:) ..ale..podejrzewam że nie będę miała czym się dostać cholerka :? pokombinuję...
"I need a new version of me..."

Sortuj wg