[Wrocław] Lękowcy z Wrocławia - łączmy się!!!

Szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać w cztery oczy? Myślisz, że w Twojej miejscowości tylko Ty masz nerwicę/depresję czy inne zaburzenia? Teraz masz okazję odnaleźć bratnią duszę w Twojej okolicy.

Re: [Wrocław] Lękowcy z Wrocławia - łączmy się!!!

przez IceMan 04 wrz 2008, 12:31
dziambi napisał(a):Tylko pewnie i tak to nie wypali bo zawsze jest dużo gadania, a później g z tego wychodzi

Były problemy - albo z dojazdem, albo z lękiem przed wyjściem z domu. Max na razie z tych spotkań co byłem to 5 osób. Ale nikt nie powiedział że nie pobijemy tego "rekordu" :mrgreen:
Przyjaciel forum

wrocław gabinet psychologiczny inside

przez waryjota 10 wrz 2008, 15:49
Inside na ul.grunwaldzkiej
Czy ktoś może leczył sie w tym miejscu? Kogo możecie mi polecić? Cierpie na lęki i lekką depresje nimi spowodowaną dziękuje za wszelkie podpowiedzi

oto specjaliści:
mgr Katarzyna Poplawska-Nawara
mgr Monika Miozga-Wójcik
mgr Piotr Kurkowski
mgr Magda Jasińska-Hrycak

przez elektron 12 wrz 2008, 21:12
też bym poznał paru ludzi z nerwicą... ale nie jestem z Wrocławia (pod Wrocławiem) i nie zawsze dysponuje czasem.
"... każdy problem ma rozwiązanie
Jeśli nie ma rozwiązania to nie ma problemu..."

autor: łona - Fruźki wolą optymistów....

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez daisyka 13 wrz 2008, 12:09
również jestem z Wrocławia...jak coś to dajcie znać gdzie i kiedy.Nie mam oporów z wychodzeniem z domu i nie boję się nowych ludzi :D
Pozdrawiam Wrocławian :P

przez Neko 17 wrz 2008, 23:41
I ja się dopisuję. Bardzo chętnie spotkałabym się z Wami :):):)
Neko

przez ad2008 23 wrz 2008, 11:57
Ja też :) Razem to chyba zawsze raźnej... Czekam zatem na jakiś termin i miejsce :) Najlepiej blisko centrum miasta.
Lisi

przez viv84 23 wrz 2008, 18:14
Ja też bym się zabrał jak coś zorganizujecie. Ciągle mam swoje wzloty i upadki więc taki spotkanie może wyjdzie na dobre. Poprzednie sobie chwale ;] tylu wariatów na raz, fajnie było ;p
Jak bedzie konkretny termin do dajcie znać na gg bo tu rzadko wchodze jakoś : 7334123

przez neurosis 24 wrz 2008, 09:38
No i prosze ilu chetnych sie deklaruje:) Poczekajmy na ten pazdziernik... i proponuje nie weekend bo wiele osob wyjezdza wtedy, moze zatem czwartek? 2 października? Kto wstepnei na tak?
Time brings them all home to the eye of every storm

przez ad2008 24 wrz 2008, 10:39
Może być i 2 października :) Tylko jak pisałem - fajnie żeby nie było gdzieś na obrzeżach miasta tylko w centrum no i jakoś tak pod wieczór / późnym popołudniem. Jeśli ktoś zna jakieś miejsce w którym można NORMALNIE porozmawiać (nie, nie znoszę łubu dubu i bolącego od krzyczenia gardła na drugi dzień) i się zmieścić w czwartki to niech coś zaproponuje :) Trzeba to zorganizować nawet jak przyjdą 3 osoby, bo widzę, że się dogadujecie już od paru miesięcy ;)
Lisi

przez neurosis 24 wrz 2008, 12:20
Dokładnie zgadzam się z przedmówcą:) Też nie lubię łubu-dubu:) Proponuję Gumową Róże na Wita Stwosza albo Mleczarnie na Włodkowica - tam za głośno na pewno nie będzie a jak się umówimy na 18 np, to miejsce też się znajdzie na bank. Co Wy na to? I jeszcze jedno - jak się rozpoznamy? Jak się umówimy np pod pręgieżem, gdzie zwykle stoi umówionych 666 osób, to ja bym nie chciała podchodzić do każdego i pytać: "Przepraszam, czy Ty może z forum nerwica"? hehe... Może jakiś znak rozpoznawczy?:)

przez IceMan 24 wrz 2008, 12:34
Może wyznaczymy kogoś, kto będzie na pewno na tym spotkaniu i ta osoba będzie globalnie obdzwaniana i będzie informowała, na znak rozpoznawczy nie mam na razie pomysłu.
Przyjaciel forum

przez ad2008 24 wrz 2008, 19:52
neurosis napisał(a):Dokładnie zgadzam się z przedmówcą:) Też nie lubię łubu-dubu:) Proponuję Gumową Róże na Wita Stwosza albo Mleczarnie na Włodkowica - tam za głośno na pewno nie będzie a jak się umówimy na 18 np, to miejsce też się znajdzie na bank. Co Wy na to?

No super :) Dosyć często chodzę na Włodkowica ale do innej knajpki :) No i dobra znajoma prowadzi tam też restaurację wraz z synem i mężem.

neurosis napisał(a):I jeszcze jedno - jak się rozpoznamy? Jak się umówimy np pod pręgieżem, gdzie zwykle stoi umówionych 666 osób, to ja bym nie chciała podchodzić do każdego i pytać: "Przepraszam, czy Ty może z forum nerwica"?

Haha, dobre :) Ja myślę, że wystarczy coś prostego jak np. biała kartka papieru A4.
Lisi

przez neurosis 24 wrz 2008, 20:48
No super :) Dosyć często chodzę na Włodkowica ale do innej knajpki :) No i dobra znajoma prowadzi tam też restaurację wraz z synem i mężem.

chodzi o casablancę?:)

Haha, dobre :) Ja myślę, że wystarczy coś prostego jak np. biała kartka papieru A4.

karka A4 z napisem "Jestem psycholem":P nie to nie dobry pomysł:)może poprostu umówić się w jakimś mniej uczęszczanym miejscu bez przypadkowych przechodniów... nawet taka iglica na solnym jest lepszym pomyslem niz pregierz...a moze ktos zna lepsze miejsce na ustawke? Jak cos to ja bede na pewno wiec odpowiadajac na posta ktoregos z powyzszych moge podzielic sie swoim nr tel i wziasc na siebie role organizatora:)

przez ad2008 24 wrz 2008, 21:34
neurosis napisał(a):chodzi o casablancę?:)

Nie! O nową restauracyjkę o nazwie "Spiżarnia" :) Po sąsiedzku jest kolejny lokal znajomych w którym często goszczę, dodatkowo urządzony na staroświecką modłę, jeśli można tak napisać :)

neurosis napisał(a):może poprostu umówić się w jakimś mniej uczęszczanym miejscu bez przypadkowych przechodniów... nawet taka iglica na solnym jest lepszym pomyslem niz pregierz...a moze ktos zna lepsze miejsce na ustawke?

Kiedyś myślałem że dobra jest fontanna na pl. 1 Maja ale do czasu kiedy okazało się, że tam mnóstwo ludzi niekiedy stoi i czeka na kogoś ;) Chociaż może... spróbować z tą fontanną - myślę, że biała kartka to wcale nie taki kiepski pomysł. Można nawet złożyć i jak będzie widać, że ktoś miętoli jakiś papierek to będzie wiadomo, że to jakiś psychol ;)
Lisi

Sortuj wg