[Wrocław] Lękowcy z Wrocławia - łączmy się!!!

Szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać w cztery oczy? Myślisz, że w Twojej miejscowości tylko Ty masz nerwicę/depresję czy inne zaburzenia? Teraz masz okazję odnaleźć bratnią duszę w Twojej okolicy.

Re: [Wrocław] Lękowcy z Wrocławia - łączmy się!!!

przez neurosis 09 lip 2008, 10:37
Halo, ponawiam ofertę spotkania się w naszym nerwicowym gronie:) Wiem że wygląda to już desperacyjnie ale myślę że naprawdę by nam pomogło:) Moglibyśmy też zaprosić ludzi którzy zwalczyli już to w sobie. To jak będzie? Może powinnam wyznaczyć konkretny dzień i godzine. Jutro, 18:00 pod pręgieżem?:D
Time brings them all home to the eye of every storm

przez kashmir 09 lip 2008, 11:32
hej tez chetnie bym sie spotkala! ustalmy jakis termin ktory bedzie wszystkim pasowal, o ile sa jeszcze jacys chetni ;p
(dodam ze mi jutro nie pasuje ;p)

przez IceMan 09 lip 2008, 12:01
Ja niestety teraz się nie piszę, we Wrocku będę dopiero na przełomie wrzesień/październik, chyba że jakoś inaczej się złoży, a o tym najwyżej powiadomię. Jeśli się dogadacie, to życzę miłego spotkania. Pozdrawiam ;)
Przyjaciel forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez krzyss97 05 sie 2008, 19:51
witajcie-jestem spod wrocka i tez zmagam sie z ta okropna nerwica i to w dosc duzym stopniu:(
szukam jakiegos dobrego psychologa ktory robi psychoterapie nerwic i jest po prostu dobry w tym co robi---pomozncie wierze ze ktos z Was trafil na dobrego psychologa we wrocku......jak rowniez chetnie pogadam 5 5 7 0 2 0 8 :):):):):)

przez nataliaggr1 10 sie 2008, 19:05
Cześć!
Ja też jestem z Wrocka i zmagam się z nerwicą. Zastanawiam się, czy są może organizowane jakieś spotkania osób cierpiących na to paskudztwo? Psychoterapia jest bardzo ważna, wsparcie rodziny też, ale nie ma to jak pogadać z ludźmi, którzy dokładnie wiedzą, o co chodzi:) Jeżeli zna ktoś jakieś organizacje czy osoby, które organizują takie spotkania- będę bardzo wdzięczna za info:)
Jeśli ktoś by chciał pogadać na gg czy przez maila- jestem otwarta:)
" Są góry, przez które trzeba przejść, inaczej droga sie kończy"

przez neurosis 11 sie 2008, 09:50
Hej, nie wiem czy są organizowane takie spotkania ale nigdy nic na ten temat nie slyszalam. Nie ma nawet zadnych fundacji czy stowaryszen dla takich osob jak my:/ Za to mozemy poprostu sami zorganizowac sobie takie spotkanie, o co walcze juz nie wiadomo od kiedy:) I cisza...:/

przez nataliaggr1 11 sie 2008, 15:48
Ja z chęcią piszę się na takie spotkanie!
Ostatnio rozmawiałam z koleżanką- mieszka w Nowym Jorku, Mówiła, że u nich jest na pęczki spotkań dla ludzi z nerwicą! Fundacje, zrzeszenia studentów, grona przyjaciół- a u nas? Cisza...
Ponoć NFZ chcę w ogóle zlikwidować refundację za wizyty u psychologa. I co teraz będą mieli począć ludzie, których nie stać na zapłacenie 80 zl za wizytę?

przez IceMan 11 sie 2008, 18:49
neurosis, czasem się ludzie tu odzywają i deklarują, przecież nie potrzeba wielu osób żeby coś zorganizować, a pewnie jeśli się rozkręci to i chętnych będzie więcej (a za jakiś czas jeśli coś będzie to chętnie dołączę, na razie jestem poza Wrockiem).
Przyjaciel forum

przez neurosis 11 sie 2008, 20:37
No wiem, ale juz nie raz tu cos walcze i nic:) Kurde, nie wiem jak Wy ale ja naprawde mam zapal, moze zamiast narzekac ze u nas w Polsce to zadnych stowarzyszen sami cos zainicjujemy? Ok, moze na sam poczatek chociaz mini spotkanie. Proponuje 5-go wrzesnia (piatek) wiekszosc juz chyba wroci z urlopow/wakacji. Wpisujcie sie kto na tak:)

przez nataliaggr1 11 sie 2008, 21:40
5 września będę już we Wro, więc ja na bank jestem na tak:)

przez IceMan 11 sie 2008, 22:28
Ja do Wrocka zawitam dopiero na studia (bo na wakacje po prostu całkiem do domu wyjechałem), a że perspektywa kampanii wrześniowej się rozwiała, to u mnie dopiero wypali październik...
Przyjaciel forum

przez JD 31 sie 2008, 10:57
Cześć.
Też chętnie spotkałbym się z Wami. Zwłaszcza, że niedawno przeprowadziłem się do Wrocławia /z J.Góry/, i może ktoś miejscowy udzieli mi np. wskazówek, co do wyboru dobrego psychiatry. W JG niestety takiego nie spotkałem, a chętnie rzuciłbym branie alprazolamu, uporał się z rzeczywistością itd.
Jeśli mogę uczestniczyć, to piszę się na to.
Pozdrawiam.
JD

przez dziambi 04 wrz 2008, 08:50
Mi termin obojetnie jaki odpowiada, ale październik bedzie chyba najodpowiedniejszy bo wszyscy wrócą z wakacji. Tylko pewnie i tak to nie wypali bo zawsze jest dużo gadania, a później g z tego wychodzi (np. spotkania klasowe po latach, choć nie zawsze). Myśle, że takie spotkanie to dobry pomysł i warto go zrealizować bo przecież kontakt i zrozumienie jest w naszym przypadku bardzo ważny, a kto nas rozumie lepiej jak my sami?

przez neurosis 04 wrz 2008, 10:14
no to jest juz pare chetnych:) Ok, poczekajmy do października:) co ma nie wypalic, nie musimy sie odrazu spotykac w 20 osob:) wystarczy kilka na dobry poczatek:)

Sortuj wg