Omamy węchowe

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

Omamy węchowe

przez Pani V 03 cze 2007, 21:28
Witam!
Od wczoraj mam omamy węchowe ciągle czuje dym papierosów (nikt z rodziny i znajomych nie pali, ja również nie) zapach pączków, jakie piecze moja mama (w ostatnich dniach ich nie piekła), albo inny nie zidentyfikowany duszący zapach. Co to może być?
Przepraszam ale nie wiem do której kategorii zaliczyć ten temat :(

przez Amy Lee 09 cze 2007, 00:37
Nie mogę sobie przypomnieć takiej sytuacji, ale ostatnio bardzo wyostrzył mi się węch.
W powietrzu zaczęłam rozpoznawać konkretne rośliny, w tłumie ludzi stawałam tylko za tymi, których zapach mi nie przeszkadzał. Unikam zapachu kwiatów, niepokoi mnie, wolę zapach jedzenia.
Generalnie obwąchuję wszystko, również siebie.
Amy Lee

przez nitka 09 cze 2007, 02:18
węchowych nie ;) ale zauważyłam a właściwie inni zauwazyli, ze stępił mi się smak. a konkretnie nie czuje smaku ostrego. kiedyś byłam bardzo wyczulona i nie lubiłam ostrych potraw. a teraz jak robię coś np z papryką to mi smakuje i jest luz a cała reszta biesiadników biega do kuchni po wode i pluje ;) tak jest od czasu brania leków..........
"To jest szczęśliwy dzień. Bo otworzyłam oczy, poruszyłam ręką, bo mam coś do zrobienia i mogę mówić..."

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg