Mania mówienia wszystkim o wszystkich swoich sprawach.

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

Mania mówienia wszystkim o wszystkich swoich sprawach.

przez Stokrota 30 maja 2007, 10:56
Cześć! Kochani moi walczący o każdy dzień moi dzielni nerwicowcy! :smile: Mam pytanie. czy czujecie przymus mówienia wszystkim o wszystkich swoich sprawach?
Ostatnio edytowano 01 lip 2007, 20:43 przez Stokrota, łącznie edytowano 1 raz

przez .Kinga. 30 maja 2007, 12:07
Nie mam aż w takim stopniu, ale owszem.. jak kiedyś byłam zamknięta i nic wewnętrznego ode mnie nie można było usłyszeć, tak teraz po tym jak ktoś mnie wreszcie "zmusił" do wypowiedzenia wszystkiego mówię dużo i nie koniecznie osobom którym powinnam... mam teraz z tym duże kłopoty.. nie ufam tej osobie wiem ze wygada, jednak jestem zmuszona wewnętrznie żeby to powiedzieć.. taka potrzeba, której się w sumie obawiam, której nie mogę opanować. W pewnych momentach powstrzymuje się żeby się nie zagalopować, ale to trudne...
Pozdrawiam!
Wiem co to bezsenność,depresja,autoagresja,samotność,huśtawki nastrojów,brak tożsamości,bezsilna rozpacz i gniew,bezpodstawny lęk i podejrzenia oraz porażka. Wiem co to radość i pasja.

http://www.youtube.com/watch?v=_N_Ck1KcAEo - dla Was wszystkich chwila wytchnienia.

przez MaRiAnEk 31 maja 2007, 08:42
...
Ostatnio edytowano 20 sie 2007, 22:44 przez MaRiAnEk, łącznie edytowano 1 raz
konto zablokowane

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Stokrota 31 maja 2007, 10:01
Dzięki kochani z zwrócenie uwagi na mój skromny pośćik. ja wiem ze to nienormalne. domyślacie się jak się po tym czuję...wiem że to nikogo nie obchodzi tego to jestem pewna. to krępujące barrrdzo. ja nie wiem jak z tym walczyć.

przez MaRiAnEk 31 maja 2007, 10:52
...
Ostatnio edytowano 20 sie 2007, 22:44 przez MaRiAnEk, łącznie edytowano 1 raz
konto zablokowane

przez Amy Lee 31 maja 2007, 17:46
Ja przez ostatni miesiąc trochę przeginam z opowiadaniem o sobie :oops:

Chłopak, na którym mi zależało po prostu powalił mnie nadmiarem szczerości i wyciągną ze mnie za dużo, a kiedy przestał się ze mną kontaktować, baaardzo duża ilość ludzi poznała tę historię. A ja jestem bardzo spostrzegawcza, sprytnie kojarzę fakty i wyciągam bardzo trafne wnioski, więc lubię tymi wnioskami ludzi trafiać :twisted:

Teraz staram się te co bardziej intymne sprawy zachować dla siebie :oops:

Ponadto chcę dać innym szansę się wygadać :!: :smile:

Prawdą jest, że brakuje mi takiej najbliższej przyjaciółki :cry:
Amy Lee

przez Stokrota 31 maja 2007, 18:09
ale ja lubie o sobie opowiadac tylko czasami mnie trafia moment że staje sie przymusem powiedzenia akurat o tej rzeczy nie ważne że osobistej i wyrwanej z kontekstu...głupi impuls ale czuje z ejak o tym nie mówie to przestaje byc realne. boje sie z ezostanie tylko w moim umysle i cos czego pragne sie nie wydarzy...albo sobie tego zabronie mimo z enie chce zabraniac. chce wreszcie sama o sobie decydowac ! Wszystko co zostało powiedziane wyżej bardzo mi pomaga. kochani jestescie! :*
Ostatnio edytowano 01 lip 2007, 20:43 przez Stokrota, łącznie edytowano 1 raz

przez Amy Lee 31 maja 2007, 18:14
Stokrota napisał(a):głupi impuls ale czuje z ejak o tym nie mówie to przestaje byc realne. boje sie z ezostanie tylko w moim umysle i cos czego pragne sie nie wydarzy...albo sobie tego zabronie mimo z enie chce zabraniac.

Faktycznie, dobrze to ujęłaś. Wszystko staje się takie prawdziwsze, jak wyjdzie na zewnątrz ;)
Amy Lee

przez Panna P 30 sie 2007, 22:00
Ja czasami czuje, jakbym musiala wszystkim mowic o swoich porazkach.

przez Twilight 31 sie 2007, 02:52
No dobra, ale musisz, w sensie, że usilnie chcesz, czy musisz w ramach natręctwa, bo inaczej ''stanie sie coś''?
PersonaNonGrata

Sortuj wg