Leczenie operacyjne nerwicy natręctw

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

przez kolo1250 22 kwi 2007, 11:59
rzeczywiście nikomu tego nie życzę, ale trzeba się wzmacniać takimi artykułami aby wiedzieć do czego mogą doprowadzić własne obsesje i kompulsje czytając takie historie chyba można nieco trafniej spojrzeć na własne postępowanie.

przez trzydziestypierwszy 20 cze 2007, 02:27
czy ktos ma mozliwosc skontaktowania sie z takim lekarzem który przeprowadza takie operacje? Szukam jakiegos sladu, punktu zaczepienia. Wiem ze musze poddac sie takiej operacji. Moje zycie stalo sie nie do zniesienia. Nie bede opisywal swojej przeszlosci, o tym jak sie leczylem itd. Wiem ze jest coraz gozej. Trudno to wytrzymac. Wolam o pomoc, ludzie pomocy! Bardzo cierpie. Nerwica natrectw ogarnela tak wiele czynnosci, tak wiele mysli, ze moje zycie stalo sie ogromnym cierpieniem. Na dzien jest wszystko bez sensu i wiem ze musze cos zrobic radykalnego zeby to przerwac. Albo ta operacja albo tamtem swiat. Zdecydowanie wolal bym to pierwsze, ale bez tej operacji bede musial zrobic to drugie i nie bedzie to wybor a koniecznosc. Prosze o pomoc, bardzo.

przez kolo1250 20 cze 2007, 16:29
Chyba najelpeij zgłoś się do zakładu psychiatrycznego, tam nie potrzeba skierowania a oni cię możliwe że ukierunkują na tę operację. Nie ma czego sie wstydzić, szczególnie w stanie którym jesteś teraz.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Re: Dla tych którzy nie wierzą w leczenie operacyjne nn

przez scrat 18 lip 2007, 10:00
kolo1250 napisał(a):Kilkadziesiąt lat temu nie było aparatury umożliwiającej precyzyjne określenie pola operacji, w efekcie często pracujący "na wyczucie" chirurg czynił nieodwracalne szkody w mózgu.

Nazywało się to lobotomią transorbitalną i było dosyć drastyczne. Pacjenta znieczulano elektrowstrząsem i szpikulcem do kruszenia lodu niszczono płaty czołowe przez kanał łzowy, koło oka. Aż ciarki przechodzą... W porównaniu z dzisiejszymi możliwościami medycyny to było barbarzyństwo.
Przyjaciel forum

przez Tootiki 04 sie 2007, 07:22
a potem powstał "lot nad kukułczym gniazdem" :mrgreen:

przez nitka 04 sie 2007, 21:32
"X szpital wojskowy w bydgoszczy". Tu prezeprowadzono pierwszą taka operację i przeprowadza się nadal z pozytywnym skutkiem. Stronę szpitala znajdziesz w internecie. Lekarze to na przykład Profesor Marek Harat albo dr.Rudaś.
"To jest szczęśliwy dzień. Bo otworzyłam oczy, poruszyłam ręką, bo mam coś do zrobienia i mogę mówić..."

Leczenie operacyjne nerwicy natręctw

przez joker27 22 paź 2014, 15:23

Sortuj wg