Wojsko a nerwica natręctw

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

Wojsko a nerwica natręctw

przez Bzzyk 17 mar 2007, 18:09
Witam. Czy nerwica natręctw zwalnia z wojska ? Dostałem odroczenie na 12 miesiecy z powodu alergii a zastanawiam sie czy isc do psyhologa czy psyhiatry czy nie wiem do kogo sie chodzi z nerwica bo nie wyobrazam sobie ze mialbym wytrzymac cala sluzbe. A mam nerwice natrectw a dokladniej Czeste Oddawanie Moczu. Wojsko niewatpliwie jest stresujace wiec na pewno nerwica mocno dawalby mi znac o sobie. Czy taka nerwica zwalnia z wojska ? Orientuje sie ktos moze ?

przez Lucy86 17 mar 2007, 18:17
Ja bym nie ryzykowała załatwieniem tak sprawy. To jest wpisywane i potem możesz mieć problem z przyjęciem do pracy..

przez hackthebrain 18 mar 2007, 00:25
Lucy86 za przeproszeniem gadasz pierdoly :twisted:
przewaznie pytaja sie o to czy jest uregulowany stosunek do slozby wojskowej
no jak masz D to mas zklopoty zeby pracowac w policji ale i to da sie obejsc
:twisted:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez GRACJA 18 mar 2007, 00:47
No nie wiem czy pierdoły? Mogą zawsze zapytac z jakiego powodu ta kat. D. Myśle tu o lekarzu medycyny pracy - badania wstępne do pracy. Z drugiej strony jeśli to naprawde ma utrudniać życie w wojsku to czemu nie. Myśle że rozmowa z lekarzem na ten temat da rozwiązanie tego problemu. Pozdrawiam
"Budząc się rano, pomyśl jaki to wspaniały skarb żyć, oddychać i móc się radować."

przez black cats 18 mar 2007, 12:16
Nie radziłbym iść do wojska z nerwicą ja już to odwaliłem ale wtedy byłem zdrowy. A co do pracy mój znajomy na komisje poszedł z wszelkimi możliwymi chorobami dostał E (troche przesadził), ale teraz pracuje w ochronie. Wiec tym się nie martw kiedys jak miales d lub e to były spore problemy z pracą teraz już jest luz.

przez Lucy86 18 mar 2007, 14:37
Nie chodzi mi o kategorię, ale o fakt wpisania w papiery zaburzenia psychicznego, pracodawca może sprawdzić, z jakiego powodu jest ta kategoria, a w Polsce jest nadal jak w ciemnogrodzie i ludzie nie mają żadnego pojęcia o zaburzeniach. Wydaje im się, że jak ktoś ma nerwicę natręctw, to jest niebezpieczny i trzeba go unikać...

przez DarkAngel 18 mar 2007, 18:26
O jejku.....czego bać sie wojska? Ja przeszedłem wojsko z nerwicą, żyję i naprawde miło wspominam (chociaż szedłem tam zasrany po pachy).
Obrazek
ExModerator

przez Lucy86 18 mar 2007, 19:49
ale może Twoja nerwica nie miała zauważalnych objawów?
często chodzenie do toalety (bzykk pisał, że jego nerwica się objawia częstym oddawaniem moczu) może wzbudzić nieprzyjazną reakcję otoczenia ze względu na inność, odmienność zachowania, a od tego już niedaleko do problemów...

przez Bzzyk 19 mar 2007, 17:50
nie no jakis tam reakcji to ja sie nie obawiam to nie to... chodzi oto ze by trzeba bylo np stac na bacznosc w szeregu a ja bym sie skrecal bo by mi sie do ubikacji chcialo i tak by bylo pewnie czesto... dlatego wiem ze mialbym przesrane w wojsku i sie zastnawiam czy nerwica zwalnia z wojska bo jesli tak no to przynajmniej w ten sposob sie zmusze do tego zeby isc do psyhologa bo jakos na sama mysl ze mailbym isc do psyhologa i mowic mu o tym ze mam taka sprawe .... to odrazu mi sie zaczyna nerwówkaxD jakbym mial np ugadana w danym dniu wizyte u psyhologa to bym latal co chwile do ubikacji bo bym byl tak poddenerwowany

przez Róża 19 mar 2007, 19:43
Bzzyk-zaburzenia nerwicowe upośledzające lub znacznie upośledzające zdolności adaptacyjne rokujące poprawę-kat.D,zaburzenia nerwicowe utrwalone-kat.E,zaburzenia stresowe pourazowe-kat.D.Biegnij do psychiatry po zaświadczenie i to pędem ;)
Bez ludzkiej pamięci przeszłość nie istnieje.
Pech nigdy nie zawiedzie:
przyjdzie w samą porę:)))
Przyjaciel forum

przez DarkAngel 19 mar 2007, 20:11
Myslę ze to wszystko kwestia przyzwyczajenia i jestem pewny ze az tak strasznie to by z ta ubikacja nie było (wszak na bacznosc nie stoi sie cały dzień)... ;) . Ja miałem podobny problem. Tylko u mnie chodziło o to, że nie moge sie załatwic w nowym miejscu (toalecie) tak więc do kibelka poszedłem dopiero po tygodniu. A gdy dowiedziałem sie ze wyjeżdżam na 2 tygodnie w teren na poligon to juz była porazka, ale wytrzymałem wszystko (nawet polową toalete). Dlatego uważam że trzeba spróbować, bo inaczej sie nie dowiemy jakby to było i pozostaną same domysły.
Obrazek
ExModerator

przez Lucy86 19 mar 2007, 20:38
Zapewniam Cię, że psycholog to nic strasznego, więc możesz śmiało iść :> A to, co proponuje Dark to terapia implozywna :) i chyba w tym wypadku bym nie radziła próbować...

przez DarkAngel 20 mar 2007, 16:59
Możliwe Lucy.....Ja taka przeszedłem...konfrontacja z lękiem...dlatego moze uważam że jest najlepsza i najbardziej skuteczna. Ale nie jestem psychologiem/psychiatrą i mysle że kazdy powinien miec dopasowana do własnej osobowości terapię przez specjalistę....Kazdy jest inny ;)
Obrazek
ExModerator

przez Lucy86 20 mar 2007, 19:31
Ja jestem na 3 roku psychologii, więc już jakieś pojęcie mam ;) przy bardzo silnym lęku lepiej robić małe kroki, chociaż to oczywiście też zależy od osobowości. Działanie na zasadzie zmierzenie się z lękiem daje szybkie efekty, ale może być bardzo trudne psychicznie...

Sortuj wg