Uczucie, które jest mi w tej chwili bliskie to tylko złość

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

Uczucie, które jest mi w tej chwili bliskie to tylko złość

przez silesiaster 22 lut 2007, 19:25
Witam

strasznie zaczelo mną dzisiaj nosic - przestalem 2 dni temu brac anafranil - czy nic mi sie nie stanie jak wezme cloranxenu a moze xanaxa jednego tabsa - by zdusic w sobie ta złość - bo po prostu boje sie z nerwów zaczne wlaic głowa w ściane - co byscie zrobili - prosze o szybka odpowiedź?

!This forum is useless!

przez alusia 22 lut 2007, 23:03
Wiesz nie mam pojęcia ale może coś na uspokojenie bym sobie czasnęła..... Ale radzę Ci iść jak najszybciej do lekarza jak czujesz żę nie dajesz rady. Ja też mam takie stany ale ciągle jestem bez leków wciąż mam nadzieję że się bez nich obejdę. Z tego co wiem to po odstawieniu leków u większości przypadków jest jeszcze gorzej, także rozumiem Cię. Może poradź się specjalisty??? A wogóle to leki odstawiłeś sam czy lekarz Ci kazał??? 3maj się
Dopóki walczysz-jesteś zwycięzcą!

przez silesiaster 22 lut 2007, 23:27
Dzieki za odpowiedź - ogólnie znam dwa fora dot. nerwic to i apl ale cos niemrawo funkcjonuja ostatnio - szkoda:/ Mam na co dzien do czynienia ze "specjalistami"czyt. psychologami, którzy z nn wprowadzili mnie w furie - po prostu jedyne uczucie, które jest mi w tej chwili bliskie to tylko złość i agresja - nie wiem czy lepsze to od bezsensu?. Sam "rzuciłem" te leki - bo nie widziałem efektu jakiegokolwiek - to po co brac cos co nie działa - zwiekszac dawki sam sobie nie chciałem a lekarz sam nie chciał mi jej zwiekszac. Kolejny raz przejechałem sie na wielkich "specjalistach" i szanownych "terapeutach". Mam dość.:/ PS: w tej chwili nie widze gdzie mógłbym szukac pomocy - paranoja...

Poradziłem sobie bez psychotropów - bede musiał sobie sam pomóc - ide wyrzucic wszystkie leki - nie bede sobie watroby niszczył tym syfem - ani tym bardziej psychiki tą żałosną terapia

dodatkowo zastanawia mnie dlaczego np. anafranil sa za darmo - chyba dlatego, ze potem i tak trzeba te pienadze "oddac" na leczenie narzadów wewnętrznych zepsutych przez nie

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez alusia 24 lut 2007, 11:29
Kurcze to co opisujesz jest przykre. Wiesz ja też chodze do psycholog też mnie czasami tak wkur... że mam ochotę jej przywalić poprostu nie wiem czemu. Powie coś co mnie wkurzy i mnie to rozwala ale jakoś się powstrzymuje :)-są to chyba moje złe dni. Ale również są takie dni kiedy jest wporządku wychodzę od niej jak nowo narodzona! Wiesz słyszałam że trzeba trafić na dobreego specjaliste: psychologa jak i psychiatre. Ale ja narazie z psychiattami dam sobie spokój, chciałabym to sama przejść bez prochów czsami to taki proste ale nadchodzą dni kiedy masz poprostu tego dziadostwa dosyć, wkur... Cię poprostu wszystko zacząć od ludzi którzy Cię otaczają a skończąc na tym cholernym świecie :(:(
Dopóki walczysz-jesteś zwycięzcą!

Re: Uczucie, które jest mi w tej chwili bliskie to tylko złość

przez Mici-72? 07 lip 2010, 10:07
Alusia,masz racje-trzeba trafic na dobrego specjaliste.Ja chodzilam do pani psycholog,ktora byla super.Dzieki niej odstawilam prochy,ktore mnie tylko oglupialy.Z kolei jak poszlam do psychiatry,to tez mialam ochte walnac w jego debilna twarz.

przez Receptor1 08 lip 2010, 17:36
silesiaster ja tak samo sam z siebie odstawiłem anafranil, po kilku dniach chciałem do niego wracać ale minął miesiąc i ciągle nie biorę leków i żyję

przez Shadowmere 08 lip 2010, 17:47
Receptor1, post na ktory odpowiadasz jest sprzed trzech lat :-|
Shadowmere

przez Receptor1 08 lip 2010, 18:27
Shadowmere napisał(a):Receptor1, post na ktory odpowiadasz jest sprzed trzech lat :-|

co w związku z tym? To może tematy z przed 3 lat niech będą całkiem usuwane? Bo nie rozumiem. Post przed moim jest z 2010 roku.

przez Shadowmere 08 lip 2010, 18:29
Receptor1, tak,ale Ty zwrociles sie do silesiaster->ktora swoj post nadala 3 lata temu.Mi to nie przeszkadza,zwrocilam Ci uwagę,bo może nadearemnie oczekiwalbys na odpowiedz :P (ktorej moglbys sie nie dostac)
Shadowmere

Sortuj wg