Czemu moje mysli i natrectwa maja wplyw na rzeczywistosc?

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

Czemu moje mysli i natrectwa maja wplyw na rzeczywistosc?

przez Adaś2222 18 lut 2007, 02:16
Caly czas mi sie wydaje (boje sie pisac ze sie wydaje bo nie wazne) ze jezeli czegos, nie zrobie cos zrobie to ma wplyw na konkretne zdarzenie tzn cos na czym mi bardzo zalezy strace to boje sie nawet o tym pisac bo to wszystko ma znaczenie, moje mysli moje natrectwa to one kieruja to co sie dzieje POMOZCIE BOJE SIE PISAC JAK POMOZCIE BO TO SIE STANIE NIE WIEM KURDE JAK TO NAZWAC POMOCY :(((((( NATRECTWA WROCILI I MNIE ZMIARZDZYLY, POWSTAJE DEPRESJA NA NOWO, NIC NIE MOGE ROBIC, NAWET NIE MOGE SIEDZIEC, NAJLEPIEJ GDYBYM NIE MYSLAL NIE BYLO BY NATRECTW, WSZYSTKO POD GORKE CO TO SIE DZIEJE BOJE SIE PISAC

przez silesiaster 18 lut 2007, 09:54
trudno mi uwierzyć, że jak piszesz
boje sie nawet o tym pisac bo to wszystko ma znaczenie
skoro zaczynasz pisać z dużej litery co oznacza ni mniej ni wiecej krzyk - nie bede przesadny i powiem, że większość z nas ma podobne myśli - przy najmniej ja takie mam - no cóż w tej chwili raczej Ci nie pomoge - poza wsparciem, ze nie jestes sam(a)

to moze jeszcze dodam od siebie jedno spostrzerzenie: juz dlugo "musze" wykonywać rożne czynnosci (czy to psychiczne czy fizyczne) które ewaluowały - na początku były to takie "tiki" z oczami (przez co możliwe ze teraz gorzej widze:( ) skonczywszy na dotykaniu wszystkiego od czego czułem, że musze to dotknąc :( ostatnio ciężko z tym mojej rodzinie - denerwuje ich to ze ich wybudzam bo akurat musze stukac w szafke albo cos w tym rodzaju - i próbuja mi wmówić, ze jakby "powtarzam" sie w zastępstwie tego ze "nie potrafie wziąsc sie w garsć" i zrobić czegoś ze swoim życiem, że jak bede dalej to robił to nic w życiu nie osiągne - strasznie obniża to psychicznie moją wartość i myśle sobie że maja rację i że pomimo, że mam te dolegliwosci ponad 10 lat to ze musze cos z tym zrobić - ale sam nie wiem czy to mozliwe - i teraz moje pytanie czy to mozliwe - czy komuś sie udalo? ps dodam ze biore leki i w zasadzie nie daja zadnych efektów moze po za lekka zmiana humoru ale natrectwa chyba nawet w ostatnim czasie mi sie nasiliły:/

pozdrawiam

Re: Czemu moje mysli i natrectwa maja wplyw na rzeczywistosc?

przez ewap99 21 sty 2010, 09:04
Tu chyba tylko fachowa pamoc..i swoja własna praca może dac efekty
w człowieka nie wolno wątpić póki żyje...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Majster 21 sty 2010, 09:16
Adaś2222 napisał(a):...NATRECTWA WROCILI I MNIE ZMIARZDZYLY, POWSTAJE DEPRESJA NA NOWO
Czyli juz miales kiedys takie stany? Co wtedy zrobiles? Leczyles to jakos? Psychologa odwiedzales? Zdaje sie ze powinienes pomyslec o wizycie u psychiatry i rozejrzec sie za jakas psychoterapia.
K.Vonnegut: "Rozmawiając ze mną wcale nie musisz być świrem... Ale miałbyś dużo łatwiej!"

Re: Czemu moje mysli i natrectwa maja wplyw na

przez solipsea 21 sty 2010, 10:51
Majster napisał(a):
Adaś2222 napisał(a):...NATRECTWA WROCILI I MNIE ZMIARZDZYLY, POWSTAJE DEPRESJA NA NOWO
Czyli juz miales kiedys takie stany? Co wtedy zrobiles? Leczyles to jakos? Psychologa odwiedzales? Zdaje sie ze powinienes pomyslec o wizycie u psychiatry i rozejrzec sie za jakas psychoterapia.

Majster - czy Ty wiesz, że odpisujesz na post z 2007 roku? Poza tym Adaś2222 Ci nie odpisze, bo jakiś czas temu zrezygnował z uczestniczenia w forum. Pozdrawiam :)
solipsea

przez Majster 21 sty 2010, 11:06
Racja, zmylila mnie ewap99 ;)
K.Vonnegut: "Rozmawiając ze mną wcale nie musisz być świrem... Ale miałbyś dużo łatwiej!"

przez ewap99 22 sty 2010, 08:58
A ewap celowo pociagneła ten wątek bo uznała ze jest ciekawy i warto :P
w człowieka nie wolno wątpić póki żyje...

Sortuj wg