Gapi się - macie coś takiego?

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

przez nieudacznik 15 kwi 2007, 13:23
Witam,
Ja też zawsze mam wrażenie ze wszyscy sie na mnie gapią, szczególnie dziewczyny co mnie bardzo krępuje i jestem spięty. Ostatnio w szkole nagle poczułem wzrok dziewczyn z mojej klasy które obok mnie stały, popatrzyłem sie w ich kierunku i rzeczywiście spoglądały na mnie, ja zrobiłem sie odrazu cały czerwony az mnie policzki piekły, potem jedna z nich powiedział: "ale on sie stresuje jak sie ktos na niego patrzy" co przysprawiło mnie z kolei o drżenie głowy, potem już niesłyszałem co mówią- zamknąłem sie w sobie i poszedłem gdzie indziej bo juz wytrzymać nieumiałem.

Często jak jestem w domu mam wrażenie że ktoś mi w pokoju zainstalował jakąś miniaturową kamere i obserwuje mnie, czesto mam wrazenie ze mnie obserwuje ktos z okna z bloku naprzeciw lub z teleskopu umieszczonego na orbicie... okropne, od niedawna nawet w domu czuje sie spięty.

przez koopa 15 kwi 2007, 13:35
Hail!
Miałam podobnie, tyle że dotyczyło to wszystkich i oni patrzyli tak jak by chcieli zrobić krzywde, itp .... okazało się, że to toważysząca depresji mania prześladowcza.....

przez Eutedemis 05 maja 2007, 12:10
to własnie jest to, idę przez ulicę i mam wrażenie że się wszyscy na mnie gapią, co gorsza w szkole przejść przez korytarz boję się że się potknę, czy coś nienawidze tego;(
Taniec jest ostatnią drogą życia. w tancu wszystkie drogi się zbiegają.
Spróbuj zapalić małą świeczkę zamiast przeklinac ciemnosc.
Każdy taniec jest odkryciem nas samych.
Bo życie to tylko część wielkiego planu, o którym nie mamy pojęcia.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Bad Girl 05 maja 2007, 12:56
to może być fobia społeczna....

Re: Gapi się - macie coś takiego?

przez patikati 14 maja 2010, 17:56
ogolnie mam takie cos ze patrzą na mnie i zle o mnie myślą nie chce mi sie do nikogo podejsc bo wiem ze zle o mnie mysli
psychiatra chce mi przerobic F40 na f20 schizofrenia paranoidalna
biore afobam 0.50 mg i citabax 40 mg 3.x dziennie
mam kilu kolegow ktorzy wiedzą ze mam schizofrenię i im to nie przeszkadza czuje sie wtedy naprawde swobodnie

[Dodane po edycji:]

niee nieeee to nie nerwica w nerwicy jest troche inaczej raczej moze ty byc schizofrenia paranoidalna lub jakas schizofrenia prosta ale to musi ocenic lekarz... tak jak w moim wypadku potwierdzila sie ta choroba psychiczna

w stanach psychotycznych tak jest gapią sie na mnie i zle o mnie myślą!

Mam takie cos ze jak idzie jakas dziewczyna wiem ze mysli ze mnie nienawidzi za to ze jestem choc niemam zamiaru sie nawet odezwac to nie nerwica

Sortuj wg