Nerwica natręctw a urlop dziekański

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

przez artefaktynaniebie 24 wrz 2016, 13:26
Witam!

Bardzo poważnie zastanawiam się nad urlopem dziekańskim na studiach (zaocznych). Proszę o radę czy to ma sens.

Ogólnie sytuacja wygląda tak, że w sierpniu skończyłem intensywną terapię popołudniową. Bardzo mi pomogła, ale zabrała też sporo czasu i zmęczyła (co chyba jest dobre). Ponadto pracuję na pełen etat. Kiedyś nie dawałem sobie prawa do odpoczynku. Przez 3 wakacje nigdzie nie byłem, nie odpocząłem. Jestem już na tyle zdrowy, żeby nie ukrywać jednej rzeczy - mam już dość. Dość obowiązków, jestem zmęczony, chciałbym wypocząć i jak wypocznę wrócić do intensywnego życia. Chciałbym przestać być maszyną, a zacząć być człowiekiem. Czy urlop dziekański na rok (no i oczywiście wzięcie urlopu w pracy, i pojechanie gdzieś) - to dobry pomysł?

przez Lusesita Dolores 24 wrz 2016, 13:51
artefaktynaniebie, To super pomysł. Podziwiam że dajesz rade pracowac w tygodniu na cały etat a w weekend jeszcze zajecia i nauka. Uważam że urlop jak najbardziej Ci sie należy. Nie miej wyrzutów. ;)
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

przez Michellea 24 wrz 2016, 14:25
Nikt za Ciebie nie podejmie decyzji. Ale jeśli czujesz, że nie dasz rady, to myślę, że rozważenie takiego urlopu jest zasadne. Weź tylko pod uwagę co to za sobą pociąga.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg