nerwica natręctw, leczenie w szpitalu psychiatrycznym

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

przez pawel12345 16 wrz 2016, 17:36
Czy ktoś na forum ma nn dotyczącą higieny, czystości, bakterii itp. oraz myśli o leczeniu tego w szpitalu? Mnie tylko powstrzymuje fakt, że sale są kilkuosobowe i że nie poradzę sobie z tym wszystkim. Może udało by się w kilka osób wybrać na taki oddział, tak żeby zająć salę tylko z osobami z tego radzaju natręctwami. Wiem, że to może być bardzo trudne i będzie potrzebna rozmowa i zalatwianie z ordynatorem, a wcześniej kazdy indywidualnie u swojego psychiatry.
Muszę isc na leczenie do szpitala ale sam nie dam rady i będę uciekał już pojednym dniu. Dlatego potrzebne mi wsparcie osób z podobnymi problemami.
Jak coś,to nn31@o2.pl

przez annoyed 23 paź 2016, 09:35
Proponowałbym psychoterapię niż pobyt w szpitalu, który jeszcze bardziej narazi Cię na stres. Pozdrawiam:)))

przez pawel12345 wczoraj, 01:30
Psychoterapię już "przerabiałem". Pomogła, ale nie sprawiła że pozbyłem się nerwicy.
Jak dotąd nikt się nie znalazł chętny na wyjazd. Więc podbijajm temat, bo wkrótce mam zamiar sam się tam wybrać i może jednak kogoś w ostatniej chwili znajdę.
Szpital to: http://www.ipin.edu.pl

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg