HOCD

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

HOCD

przez rencho 30 sie 2016, 21:52
Witam was od miesiąca męczę się z choroba HOCD jest mi strasznie ciężko z tym,pierwsze 2 tyg wywołalo we mnie obsesje lękowe ,po pewnym czasie się uspokoiło mam 24 lata trafiło to na mnie jak z nieba mialem kobieta ktora kochalem ,ostatnio podczas calowania tez wystąpilo podniecenie ale nie moge zrozumieć czemu cały czas o tym mysle wiem ze to idiotyczne i sam sie czasem smieje z tego ale bywa ciezkie dni ze nie chce mi się żyć .Z dnia na dzien chyba nie jest mozliwa orientacja pomocy.Moze ktoś przechodzi to co ja ,nigdy nie przechodzila mi mysl ze jestem gejem,itp itd a teraz patrze jak glupi na kazdego faceta i mnie zastanawia czy mnie to kreci dziwne strasznie bywaja dni gdzie jest spokojnie ale przeszkadza.Pomozcie moze wy daliscie sobie z tym rade.Dzieki za odpowiedz

HOCD

przez oblivion 30 sie 2016, 22:34
rencho napisał(a):a teraz patrze jak glupi na kazdego faceta i mnie zastanawia czy mnie to kreci dziwne strasznie bywaja dni gdzie jest spokojnie ale przeszkadza.
Hejo, zwracasz uwagę na jakieś konkretne cechy u innych mężczyzn?

HOCD

przez annoyed 22 paź 2016, 20:42
Nie martw się nie jesteś homoseksualny, tez tak miałam i myślałam że jestem i ze mnie to kręci nawet jak widziałam jakaś dziewczynę to miałam wrażenie ze mnie podnieca aż czułam takie dziwne ciepło w brzuchu ale jakoś zdałam sobie sprawę ze nigdy nie kręciły mnie dziewczyny i ze to kolejny natret mojej choroby . Jak przestałam o tym myśleć to mi minęło całkowicie i juz się nie martwie, głowa do góry :)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg