Brzydzę się swojej dziewczyny

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

przez Perun88 17 sie 2016, 14:55
anka szklanka napisał(a):
Perun88 napisał(a): boję się, że fakt iż miała kogoś przede mną pozbawia mnie w jakiś sposób godności i dumy :(

:twisted:

Jeśli Twoja godność i duma są uzależnione od dziewictwa Twej lubej, to ja odpadam z tej dyskusji.

Ja rozumiem, że dla kogoś kto nie ma doświadczenia to są ważne sprawy, ale po prostu rynce mi opadają kiedy ktoś wartościuje partnera przez pryzmat uprawiania bądź nieuprawiania seksu.

A jeśli Ty przestaniesz być prawiczkiem i kolejna partnerka, w której się zakochasz stwierdzi, że to odbiera jej godność i dumę? :shock:

W tej kwestii raczej nie ma co porównywać kobiet i facetów. Od kobiet wymaga się dziewictwa (biała suknia podczas ślubu-symbol czystości), a od faceta nie.

przez atic 17 sie 2016, 15:01
a to nawet nie wiedziałem, że taka jest symbolika białej sukni, no zawsze się człowiek czegoś dowie nowego :)
atic

przez Perun88 17 sie 2016, 15:05
atic napisał(a):a to nawet nie wiedziałem, że taka jest symbolika białej sukni, no zawsze się człowiek czegoś dowie nowego :)

Właśnie tto ona symbolizuje. Zawsze na ślubach z zażenowaniem patrzę na te hipokrytki, które nie dość, że nie są dziewicami, to jeszcze miały kilku facetów, a zakładają białe suknie. Białą suknię każda chciała by założyć, ale trzymać dziewcitwa do ślubu nie ma komu :D

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez atic 17 sie 2016, 15:07
a jak nie jest dziewicą to jaką powinna zakładać? kremową?
atic

przez Perun88 17 sie 2016, 15:11
atic napisał(a):a jak nie jest dziewicą to jaką powinna zakładać? kremową?

Tak, na przykład kremową

przez atic 17 sie 2016, 15:16
Perun88, czyli zgadłem :]

nie zapominajmy jednak, że kobiety mogą taki wybór dostosowywać do swojej własnej symboliki, np. kolor biały traktować jako kolor czystych intencji wobec małżonka.
atic

przez Prakseda 17 sie 2016, 15:16
Perun88, a jeśli w związku to kobieta jest dziewicą, a facet w przeszłości przestał być prawiczkiem? Jakby nie patrzeć jest on używany, skażony wydzieliną kobiecej waginy i żaden kolor garniaka do ślubu tego nie zmieni :D

przez Perun88 17 sie 2016, 15:28
atic napisał(a):Perun88, czyli zgadłem :]

nie zapominajmy jednak, że kobiety mogą taki wybór dostosowywać do swojej własnej symboliki, np. kolor biały traktować jako kolor czystych intencji wobec małżonka.

To już jest nadinterpretacja ;)

przez Perun88 17 sie 2016, 15:30
Prakseda napisał(a):Perun88, a jeśli w związku to kobieta jest dziewicą, a facet w przeszłości przestał być prawiczkiem? Jakby nie patrzeć jest on używany, skażony wydzieliną kobiecej waginy i żaden kolor garniaka do ślubu tego nie zmieni :D

Proszę, nie zrozumcie mnie źle. Ja nie jestem zwolennikiem podwójnych standardów, że facet może bzykać do woli i to jest ok, a kobieta musi być dziewicą. Ja uważam, że zarówno facet jak i kobieta, powinni zachować dziewictwo do ślubu, no w ostateczności, do momentu, aż się spotka tę odpowiednią osobę, którą się kocha i jest się jej pewnym w 100%.

przez atic 17 sie 2016, 15:38
chyba źle cię oceniłem - teraz widzę, że jesteś uczciwy katolik, w takim razie cofam moją radę z poprzedniej strony.
atic

przez agusiaww 17 sie 2016, 15:39
Perun88 napisał(a):
Prakseda napisał(a):Perun88, a jeśli w związku to kobieta jest dziewicą, a facet w przeszłości przestał być prawiczkiem? Jakby nie patrzeć jest on używany, skażony wydzieliną kobiecej waginy i żaden kolor garniaka do ślubu tego nie zmieni :D

Proszę, nie zrozumcie mnie źle. Ja nie jestem zwolennikiem podwójnych standardów, że facet może bzykać do woli i to jest ok, a kobieta musi być dziewicą. Ja uważam, że zarówno facet jak i kobieta, powinni zachować dziewictwo do ślubu, no w ostateczności, do momentu, aż się spotka tę odpowiednią osobę, którą się kocha i jest się jej pewnym w 100%.

o Boze ale masz naiwne podejscie...myslisz ze jedyna osoba to po grob? Nie zyjemy w bajce ;) tym bardziej ze aktualne czasy sprawiaja ze ludzie, szczegolnie faceci wyjezdzaja np poza Polske do pracy a pozniej małzenstwa/zwiazki sie rozpadaja. Najpierw to pomieszkaj z dziewczyn, zaplac rachunki, zrob codziennie obiad, posprzataj itd i jeszcze jak bedzie chora i wkurwiona zaopiekuj sie i tak kilka lat to pozniej wroc na te forum i podziel sie wrazeniami :mrgreen:
Ostatnio edytowano 17 sie 2016, 15:40 przez agusiaww, łącznie edytowano 1 raz
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

przez Perun88 17 sie 2016, 15:39
atic napisał(a):chyba źle cię oceniłem - teraz widzę, że jesteś uczciwy katolik, w takim razie cofam moją radę z poprzedniej strony.

A jaka to była rada?

przez Perun88 17 sie 2016, 15:41
agusiaww napisał(a):
Perun88 napisał(a):

o Boze ale masz naiwne podejscie...myslisz ze jedyna osoba to po grob? Nie zyjemy w bajce ;) tym bardziej ze aktualne czasy sprawiaja ze ludzie, szczegolnie faceci wyjezdzaja np poza Polske do pracy a pozniej małzenstwa/zwiazki sie rozpadaja.

Ale co innego, gdy mówimy o małżeństwie, które się rozpadło, albo o śmierci jednego z małżnonków, a co innego gdy ktoś nie potrafi zapanować nad swoim ciałem i popędami zniżając się do poziomu zwierząt :)

przez Perun88 17 sie 2016, 15:44
agusiaww napisał(a):
Perun88 napisał(a):

o Boze ale masz naiwne podejscie...myslisz ze jedyna osoba to po grob? Nie zyjemy w bajce ;) tym bardziej ze aktualne czasy sprawiaja ze ludzie, szczegolnie faceci wyjezdzaja np poza Polske do pracy a pozniej małzenstwa/zwiazki sie rozpadaja. Najpierw to pomieszkaj z dziewczyn, zaplac rachunki, zrob codziennie obiad, posprzataj itd i jeszcze jak bedzie chora i wkurwiona zaopiekuj sie i tak kilka lat to pozniej wroc na te forum i podziel sie wrazeniami :mrgreen:

Dlatego cały czas proszę Was o rady, które sprawią, że przełamię się i dam radę zaakceptować fakt, że moja dziewczyna uprawiała już seks. Ja naprawdę tego chcę, ale na chwilę obecną nie potrafię.

Sortuj wg