Brzydzę się swojej dziewczyny

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

przez Psychotropka`89 16 sie 2016, 21:43
Monster6, Eee... ja tam szczera byłam w tej kwestii. Nie uogólniaj tak. :P
Ostatnio edytowano 16 sie 2016, 21:44 przez Psychotropka`89, łącznie edytowano 1 raz
Wenlafaksyna 75mg
Relanium 2mg
Mirtazapina 15mg
Lamotriginum 25mg
Zolpidem 10mg

przez Perun88 16 sie 2016, 21:44
anka szklanka napisał(a):
Monster6 napisał(a):anka szklanka, Chcieli to zrobili badania :P
Na miejscu autora tematu nie sugerował by coś mówił o badaniach.Wyjdzie na to że ma ją za dziwkę i nie ma do niej zaufania.Pogorszy sprawę jeszcze bardziej.

Ja na jego miejscu po pierwsze nie uprawiałabym seksu z osobą co do której
- nie jestem pewna swoich uczuć
- brzydzę się jej (z jakiegokolwiek powodu)
- nie jestem dojrzała do związku, bo robię szum z powodu tego, iż dziewczyna uprawiała seks a ja nie

Najpierw pracować nad sobą a na końcu brać się za seks.
A jeśli już weszłabym w związek - 100% szczerości "Mam taki i taki problem, którzy może rzutować na nasz związek. Dotyczy tego, tego i śmego".

A możesz jeszcze powiedzieć co to znaczy "pracować nad sobą" i jak to robić?

przez salir 16 sie 2016, 21:45
Monster6 nie mieszaj chlopakowi w glowie :)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Monster6 16 sie 2016, 21:47
Psychotropka`89, Fakt nie każda zależy od partnera.Jeśli facet rozmawia o tym na luzie,bez oceniania,ma do tego normalne zdrowe podejscie,również mówi o swoich przygodach.To nie ma powodów do zaniżania :D
Choroba afektywna dwubiegunowa typ I
Bezlekowo
''Odważni nie żyją wiecznie lecz ostrożni nie żyją w ogóle.''

przez Perun88 16 sie 2016, 21:48
salir napisał(a):Monster6 nie mieszaj chlopakowi w glowie :)

Nic mi nie miesza ;) przecież to prawda, czasy uczciwych i porządnych kobiet juz dawno się skończyły, musze się z tym pogodzić :)

przez Monster6 16 sie 2016, 21:50
.
Bezlekowo

przez salir 16 sie 2016, 21:52
Perun88 napisał(a):

Nic mi nie miesza ;) przecież to prawda, czasy uczciwych i porządnych kobiet juz dawno się skończyły, musze się z tym pogodzić :)

Jasne...pozostali sami porzadni faceci..nowki niesmigane :)

przez Perun88 16 sie 2016, 21:55
salir napisał(a):
Perun88 napisał(a):

Jasne...pozostali sami porzadni faceci..nowki niesmigane :)

A ja to co?! :D

przez cyklopka 16 sie 2016, 22:05
boleQ napisał(a):Perun88, nie będziesz dla niej wyjątkowy...będziesz nie w typie... owsik to ty? :D

Nie, owsik kogoś ma, więc przestał męczyć bułę.

Psychotropka`89 napisał(a):nie wyjeżdżaj jej z tekstami o zbrukaniu cudzą spermą, bo tym to na pewno ją do siebie zrazisz. :roll:

Jak ja bym coś takiego usłyszała, to bym sp!3^&alała tak, że by mnie dopiero przed granicą Węgierską złapali, jeśli w ogóle.

Kiedyś życie było prostsze, w kulturach łowiecko-zbierackich i wyspiarskich dalej tak jest, po prostu wszyscy się dość młodo żenią i w ten sposób rozpoczynają dorosłe życie i pożycie. Jak ktoś sobie kogoś nie znajdzie, to rodzina pomoże i więcej wiedzą o takiej osobie, niż my teraz o tych, których spotykamy. W naszym zachodnim świecie, kiedy takie coś przestało być wartością/koniecznością religijną i/lub społeczną ludzie próbują ustalić jakieś inne reguły. I dochodzimy do bzdurnych poszukiwań jakiś zastępczych zasad regulujących życie seksualne typu w jakim wieku należy przestać być dziewicą/prawiczkiem, ilu byłych partnerów powinna mieć przyszła partnerka, czy jak z wielkiej miłości to można, a dla zabawy już nie, a na której randce można/należy iść do łóżka, po ilu miesiącach znajomości zamieszkać razem... Przepraszam, ale kto ma niby odpowiedzieć na te pytania i czym się kierując? Średnią krajową? Amerykańskimi komediami? Swoimi natręctwami?
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

przez Monster6 16 sie 2016, 22:09
Perun88, Masz kolego przeczytaj sobie.Zrozumiesz o co mi chodziło.
http://www.uwodzenie.org/dlaczego-kobiety-klamia-w-kwestii-ilosci-partnerow/
Bezlekowo

przez Perun88 16 sie 2016, 22:16
Dziękuję Wam wszystkim, do tej pory myślałem, że to jest wina mojej dziewczyny, dzięki Wam wiem, że to jest mój problem. Ktoś wyżej zasugerował, żebym skupił się na pracy nad sobą, jak mogę to zrobić?

przez Perun88 16 sie 2016, 22:17
Monster6 napisał(a):Perun88, Masz kolego przeczytaj sobie.Zrozumiesz o co mi chodziło.
http://www.uwodzenie.org/dlaczego-kobiety-klamia-w-kwestii-ilosci-partnerow/

Na pewno przeczytam, ale juz jutro, bo teraz kończę rozdział książki i idę spać ;)

przez anka szklanka 16 sie 2016, 22:31
Perun88 napisał(a):A możesz jeszcze powiedzieć co to znaczy "pracować nad sobą" i jak to robić?

Na pewno wziąć pod uwagę, że Twoja dziewczyna nie popełniła zbrodni tylko uprawiała seks. I to jest normalne (a bajki o dawnych czasach i natchnionych zwiewnych dziewicach zostawmy w sferze bajek, bo jeśli ktoś myśli, że dawno dawno temu za 7 górami nie zdarzało się kobietom mieć romansów, zachodzić w ciążę przed ślubem a każda była prawą i uroczą damą jak Olivia de Havilland w roli Melanie Hamilton, to żyje w równoległej rzeczywistości).

Po pierwsze to Ty powinieneś postarać się wzmocnić pewność siebie - nie ma jednej recepty na to jak to robić, bo każdy jest inny i u każdego przyczyną zachwiania tą pewnością jest inna. Na forum nikt nie udzieli Ci jednej super rady, która działa w każdym wypadku.

I pewnie jak już będziesz "po" to odkryjesz, że seks to nie jakieś mistyczne przeżycie i przejście na drugą stronę lustra, ale po prostu przyjemność połączona z uczuciami, dająca poczucie większej bliskości.

przez wiejskifilozof 17 sie 2016, 09:05
Nie naskakujmy tak na Niego,może Jego wartości są dziwne.Czekać,na dziewicę,nieskalaną.Dziwne,ale tacy też są.Można poszukać dziewicy na Forach dla czystych moralnie.

Sortuj wg